freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت ایتالیایی مازراتی که به تولید خودروهای تجملاتی شهرت دارد و زیر مجموعه فیات کرایسلر قرار می گیرد، در نظر دارد تا نخستین خودروی الکتریکی خود را تا سال 2020 رونمایی کند. این دومین خودروی الکتریکی تولیدشده در این مجموعه پس از مدل فیات 500e خواهد بود. این خبر توسط روبرو فدلی، مدیر بخش مهندسی مازراتی طی مصاحبه ای اعلام شده است. به گفته آقای فدلی، مازراتی تلاش می کند این خودرو را هرچه زودتر روانه بازار کند. او در بخشی از صحبت های خود گفته به نظرم می توانیم تا پیش از فرا رسیدن سال 2020 نخستین خودروی الکتریکی مازراتی را رونمایی کنیم. تلاش خود را می کنیم که طی سال های آینده این محصول نهایی شود.


فدلی گفته این خودرو در تعدادی اندک و در نوع grand tourer و نه سدان یا شاسی بلند تولید خواهد شد. به این ترتیب، مازراتی یکی از آخرین شرکت هایی است که به فکر تولید خودروی الکتریکی افتاده است، در نتیجه تلاش می کند محصولی متفاوت را ارائه کند.آقای فدلی به تندی از تسلا انتقاد کرده و گفته خودروهای ساخت این شرکت به سختی می توانند با خودروهای دهه هفتاد در آلمان رقابت کنند. خودرویی که تسلا می سازد قطعا بهترین گزینه در بازار نیست.


آقای فدلی گفته تولید خودروی الکتریکی، چالشی جالب برای تسلا خواهد بود و باید فکری به حال موتور آن کنند، چرا که موتور خودروهای الکتریکی بی صدا است اما بسیاری از رانندگان عاشق صدای خاصی هستند که موتور خودروهای مازراتی تولید می کند. وزن باتری و طراحی خودرو به گونه ای که قادر باشد در هر جاده ای تردد کند، بخش دیگری از چالشی است که فدلی به آن اشاره کرده است.به هر حال، باید منتظر بود و دید که خودروی الکتریکی مازراتی آنقدری که مدیران این شرکت می گویند خاص است یا نه.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵:۳۶ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin

همایش مازراتی همایش مازراتی در تهران به فکرتم به فکرتم به یادتم به فکرتم فرزاد فرزین به فکرتم عشقم به فکرتم مرتضی پاشایی به فکرتم هر نفس به فکرتم از مرتضی پاشایی همیشه به فکرتم من به فکرتم هنوزم به فکرتم به فکر خودت باش میخوای به فکر من باشی مواظب خودت باش فقط به فکر خودت باش کمی به فکر خودت باش به فکر سلامتی خودت باش تو به فکر خودت باش اس ام اس به فکر خودت باش به فکر گنبد خود باش به فكر گنبد خود باش کفاش به فکر گنبد خود باش شعر به فکر گنبد خود باش یا امام رضا تو به فکر گنبد خود باش به فکر خود بودن اس ام اس به فکر خود بودن به فکر فرو رفتن به فکر فرو رفتن به انگلیسی به فکرم نیستی اس ام اس به فکرم نیستی به فکرم باش به فکرم باش علیرضا قرائی منش دانلود آهنگ به فکرم باش متن آهنگ به فکرم باش اس ام اس به فکرم باش علیرضا قرایی منش به فکرم باش اهنگ پویا بیاتی به فکرم باش اهنگ به فکرم باش پویا بیاتی به فکرم باش به فکرمی حتی وقتی من حواسم نیست به فکرمی حتی وقتی حواسم نیس به فکرمی حتی وقتی من حواسم نیس به فکرمی حتی وقتی به فکرمی به فکرمی علی اصحابی به تو که فکر میکنم یکمی به فکرمی به تو فکر میکنم آهنگ به فکرمی یک دمی به فکرمی آهنگ کمی به فکرمی به خودکشی فکرمیکنم به فکر دیگران بودن تولید خودروی برقی در ایران تولید خودرو برقی در ایران تولید ماشین برقی در ایران تولید خودرو الکتریکی در ایران تولید خودروهای برقی در ایران تولید خودروی هیبریدی در ایران تولید خودروهای هیبریدی در ایران تولید خودروی جدید تولید خودروی جدید پارس خودرو تولید خودروی جدید پیکان تولید خودروی جدید سایپا تولید خودرو جدید سایپا تولید خودرو جدید در ایران تولید خودرو جدید تولید خودروهای جدید در ایران تولید خودرو جدید پیکان خودروهای تولیدی جدید سایپا تولید خودروی دوگانه تولید خودروی مگان تولید خودرو مگان تولید خودروی دنا تولید خودرو دنا خط تولید خودروی دنا زمان تولید خودروی دنا تاریخ تولید خودروی دنا زمان تولید خودرو دنا تولید انبوه خودرو دنا خط تولید خودرو دنا تاریخ تولید خودرو دنا تولید ماشین دنا تولید خودروی پیکان تولید خودروی پیکان جدید تولید خودرو پیکان جدید تولید خودرو پیکان تولید ماشین پیکان جدید تولید ماشین پیکان تولید ایران خودرو پیکان جدید تولید مجدد خودروی پیکان تولید دوباره خودرو پیکان تولید مجدد خودرو پیکان تولید خودروی برقی تولید خودرو برقی خودروی برقی تولید ایران تولید ماشین برقی تولید انبوه خودرو برقی تولید خودرو های برقی است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم مازراتی هم به فکر تولید خودروی الکتریکی افتاده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها