freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":دو مصاحبه سؤال‌برانگیز از سوی مدیران پرسپولیس نشان می‌دهد که در این باشگاه اتفاقاتی در حال رخ دادن است که لزوم بررسی آنها از سوی نهادهای نظارتی دیده می‌شود.

علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین روز شنبه پرسپولیس، در جمع خبرنگاران حرف‌های جالب توجهی به زبان آورد. او پس از آنکه به خبرنگاران توصیه کرد بروند و تفاوت‌های سرپرست و مدیرعامل را بررسی کنند، گفت: «من بازنشسته نیستم اما خودم نمی‌خواهم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شوم.»

چنین جمله‌ای در وهله اول، این ذهنیت را ایجاد می‌کند که باشگاه پرسپولیس به عنوان پرتماشاگرترین تیم فوتبال در آسیا (به گواه آمار کنفدراسیون فوتبال قاره)، به صورت یک‌نفره اداره می‌شود و این یک نفر چنان قدرتی دارد که حتی می‌تواند بین سرپرستی و مدیرعاملی، یکی را انتخاب کند.

این کار اگر از طاهری بعید نباشد، از مسئولان وزارت ورزش بعید است که چنین اجازه‌ای به مدیر باشگاه پرسپولیس بدهند که به صورت خودخواسته، ترجیح بدهد به جای مدیرعامل، سرپرست باشد. وقتی این حرف‌ها و اقدامات را کنار هم می‌گذاریم و به یاد می‌آوریم که در تمام مدت سرپرستی طاهری در باشگاه پرسپولیس (حدود 15 ماه)، وزیر همواره از مدل مدیریتی این فرد ابراز رضایت کرده‌ بود، شاهد یکسری تعارض می‌شویم.

قسمت دوم ماجرا، یک روز پس از مصاحبه طاهری رخ داد. جعفر کاشانی پیشکسوت نامی پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم گفت: «نمی‌دانم طاهری چه حرف‌هایی زده اما هر چه گفته درست است.» و در جای دیگری تاکید کرده بود: «اصلاً باشگاهی به نام پرسپولیس وجود ندارد و اینکه می‌بینید، فقط یک تیم است.» کاشانی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه به عنوان یک شرکت در ثبت شرکت‌ها، دارای شماره ثبت است یا نه، می‌گوید: «من این موضوع را نمی‌دانم و ما فقط کاری که دولت می‌خواهد را انجام می‌دهیم.» همین اظهار نظرهای عجیب است که معماهای جدیدی را می‌سازد.

اول اینکه چطور ممکن است فردی با اختیار پرطمطراقی مثل ریاست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، هنوز نداند که هیئت مدیره تحت همکاری‌اش، به ثبت شرکت‌ها رسیده یا نه؟ دوم اینکه اگر ثبت شده چطور کاشانی متوجه آن نشده است؟ مگر این اطلاعات از طریق درج در روزنامه رسمی، اعلام نمی‌شود؟ حالا اگر ثبت نشده باشد، اعضای هیئت مدیره چگونه می‌توانند روی کاری که در باشگاه پرسپولیس انجام می‌دهند، برچسب «قانونی» بزنند؟

کاشانی نام بزرگی در ورزش و فوتبال ایران است اما اگر دولت از او و سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درخواست انجام کارهای خلاف قانون را داشته باشد (آنجایی که او گفته ما فقط کاری که دولت می‌خواهد را انجام می‌دهیم) باز هم دوستان حاضرند بدون هیچ عنوان و منصبی این کار را انجام دهند؟ آنها چگونه بعداً پاسخگوی قانون خواهند بود؟ 

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس فقط دو حالت دارد؛ یا قانونی است و ثبت شرکت‌ها شده که در این شرایط حتماً‌ هیئت مدیره باید اقدام به انتخاب مدیرعامل کند. یا اینکه هیئت مدیره این باشگاه غیرقانونی است و در این شرایط و به خاطر حساسیت بر روی باشگاه پرسپولیس، باید نهادهای نظارتی وارد عمل شوند.

از وزارت ورزش که نسبت به این ماجرا بی‌تفاوت نشان داده که بگذریم، سازمان بازرسی کل کشور نهادی است که باید وارد عمل شده و موضوع را مورد بررسی قرار دهد؛ اینکه آیا یک باشگاه بزرگ مثل پرسپولیس می‌تواند در اختیار هیئت مدیره‌ای قرار بگیرد که رئیس آن نداند هیئت مدیره ثبت رسمی شده یا نه و از سوی دیگر سرپرست آن بگوید: «نمی‌خواهم مدیرعامل شوم.» سازمان‌های نظارتی یا موضوع را نمی‌دانند که در قبال وضعیت موجود، سکوت اختیار کرده‌اند یا همه چیز را می‌دانند و واکنشی نشان نمی‌دهند که البته این مورد دوم، خطرناک‌تر است. 

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۸:۳۲ دیده شده : ۸۹بار نویسنده : admin

از سوی دیگر به انگلیسی ترجمه از سوی دیگر به انگلیسی از سوی دیگر عکس های جدید از سوی دیگر از دو سوی آمو از دو سوي آمو از باشگاههای سوییس در جدول از باشگاههای سوییس از باشگاههای سوئیس از باشگاهی سوییس از باشگاهای سوئیس از باشگاهای سوئیس در جدول از باشگاههای سوئیس در جدول از باشگاههای سوئیسی نام باشگاههای سوئیس استفاده از سویا استفاده از سویا به جای گوشت استفاده از سویا سس استفاده از سویا در ماکارونی استفاده از سویا در کباب کوبیده استفاده از سویا سس در غذا استفاده از سویا در غذاها استفاده از سویا بجای گوشت طرز استفاده از سویا موارد استفاده از سویا سس طلاق از سوی مرد طلاق از طرف مرد طلاق از طرف مرد باشد طلاق از طرف مرد چقدر طول میکشد درخواست طلاق از سوی مرد شرایط طلاق از سوی مرد دادخواست طلاق از سوی مرد طلاق یک طرفه از سوی مرد تقاضای طلاق از سوی مرد مراحل طلاق از سوی مرد چگونه از سویا استفاده کنیم پیامی از سوی خدا پیامی از سوی خدا به بنده های دل شکسته پیامی از سوی خدا به بنده دل شکسته پیامی از سوی خداوند مدیران پرسپولیس در مادرید مدیران پرسپولیس مدیر پرسپولیس مدیریت پرسپولیس مديران پرسپوليس مدیران باشگاه پرسپولیس تاریخچه مدیران پرسپولیس لیست مدیران پرسپولیس مدیران عامل باشگاه پرسپولیس مدیر پرسپولیس زمان علی انصاریان مدیر پرسپولیس بازداشت شد مدیر پرسپولیس در زندان مدیرعامل پرسپولیس مدیر عامل پرسپولیس کیست مدیرعاملان پرسپولیس بازداشت مدیر پرسپولیس مدیریت پرسپولیس واگذار شد وضعیت مدیریت پرسپولیس نظرسنجی مدیریت پرسپولیس مدیریت شبکه پرسپولیس مدیریت جدید پرسپولیس گزینه های مدیریت پرسپولیس آخرین اخبار مدیریت پرسپولیس مديران عامل پرسپوليس مدير پرسپوليس مدیران عامل پرسپولیس مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بازداشت شد سیاسی مدیرعامل پرسپولیس مدیرعامل پرسپولیس بازداشت شد مدیر عامل پرسپولیس سردار مدیر عامل پرسپولیس خطیب مدیرعامل پرسپولیس زندان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مديرعامل باشگاه پرسپوليس ارتباط با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدیر عامل باشگاه پرسپولیس کیست نام مدیر عامل باشگاه پرسپولیس سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مصاحبه سؤال‌برانگیز از سوی مدیران پرسپولیس!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها