freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به دیدار روز سه شنبه تیمش با کره جنوبی گفت: شکی وجود ندارد که این دیدار از جذابیت و حساسیت بسیار بالایی برای هر دو تیم برخوردار است.

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به دیدار روز سه شنبه تیمش با کره جنوبی گفت: شکی وجود ندارد که این دیدار از جذابیت و حساسیت بسیار بالایی برای هر دو تیم برخوردار است.

کارلوس کی روش که ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار روز سه شنبه برابر کره جنوبی با خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس آکادمی فوتبال صحبت می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: ابتدا به همه خبرنگارانی که برای پوشش این دیدار آمده اند خوش آمد می گویم. شکی نداریم که با توجه به در نظر گرفتن رسانه ها جذابیت این دیدار برای هر دو تیم بالاست.

وی افزود: دیدار روز سه شنبه قسمت دیگری از سریال صعود ما به جام جهانی است. ما با تیمی بازی داریم که ادعا و قدرت بالایی دارد. تیم ما کاملا آماده است. تمام بازیکنان با اشتباق کامل برای این دیدار آماده هستند.

کارلوس کی روش ادامه داد: هم از بعد فرهنگی و هم از بعد مذهبی این دیدار در شرایط خاصی برگزار می شود و وظیفه ما این است که یک پیروزی خوب را برای مردم ایران به ارمغان بیاوریم. امیدوارم هواداران بیایند و ورزشگاه را پر کنند.

منبع:مهر


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰:۳۶ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

کی روش و همسرش کی روش و همسرش در شیراز كي روش و همسرش در كاخ گلستان کی روش و همسرش در اصفهان کی روش و همسرش در قطر کی روش و همسرش در تهران کی روش و همسرش در کاخ کی روش و همسرش در کاخ گلستان کی روش و همسرش در کاخ /عکس عکس کی روش و همسرش کی روش کی روش می ماند کی روش رفت کی روش ماندنی شد کی روش میماند یا میرود کی روش در رئال مادرید کی روش در برنامه نود کی روش چی شد کی روشن و همسرش کی روش میماند یا نه کی روش می ماند یا خیر آیا کی روش میماند کی روش در ایران می ماند ایا کی روش در ایران می ماند کی روش رفتنی شد كي روش رفت کی روش رفت یا ماند کی روش رفتن کی روش رفت یا موند کي روش از ايران رفت چرا کی روش رفت آیا کی روش رفت کی روش از ایران رفت کی روش ماندنی شد یا نه کی روش در تیم ملی ماندنی شد کارلوس کی روش ماندنی شد ایا کی روش ماندنی شد کارلوس کی روش میماند یا میرود کی روش رئال مادرید کی روش سرمربی رئال مادرید کی روش مربی رئال مادرید کی روش و رئال مادرید کارلوس کی روش رئال مادرید نتایج کی روش در رئال مادرید کارنامه کی روش در رئال مادرید عملکرد کی روش در رئال مادرید کی روش برنامه نود حرفهای کی روش در برنامه نود صحبتهای کی روش در برنامه نود تعظیم کی روش در برنامه نود فیلم کی روش در برنامه نود حضور کی روش در برنامه نود سخنان کی روش در برنامه نود قرارداد کی روش چی شد کی روش چه شد کی روش اخراج شد تکلیف کی روش چی شد قرداد کی روش چی شد کارلوس کی روش چی شد تکلیف کارلوس کی روش چی شد کی روش: بازیکنانم آماده هستند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها