freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


با اخذ مجوز از مقامات بهداشت و پزشکی در آمریکا، در هفته های آتی آزمایش واکسنی برای ویروس زیکا بر روی انسان آغاز می شود.
 کمپانی Inovio Pharmaceuticals اعلام کرد که چراغ سبز سازمان غذا و دارو آمریکا را برای آغاز آزمایشات واکسن خود علیه ویروس زیکا بر روی انسان دریافت کرده است. این امر به این کمپانی اجازه می دهد که از گروه دیگر محققینی که بر روی واکسن دیگری کار می کنند پیشی بگیرند.
واکسن کمپانی Inovio با استفاده از موادی که از نظر ژنتیکی مهندسی شده اند و رفتار ویروس ها را کپی می کنند به سیستم ایمنی بدن در مبارزه با این بیماری کمک می کند. Inovio در آزمایشات انجام شده بر روی حیوانات توانست به تولید آنتی بادی و مقاومت سیستم ایمنی در مقابل حملات زیکا دست یابد.


Inovio و شریک این شرکت، GeneOne Life Science، قصد دارد این واکسن را بر روی 40 نفر تست کند تا بتواند ایمن ترین دوز لازم را تعیین کند. مسئولان این کمپانی انتظار دارند تا پایان سال 2016 بتوانند نتایج تحقیق خود را ارایه دهند.
در حال حاضر هیچ دارو و واکسن تایید شده ای برای زیکا وجود ندارد. زیکا در اثر گزش پشه ای از مناطق گرمسیری منتقل می شود که بیماری سبک و مختصری را به همراه دارد. اما می تواند به مرگ یا ناهنجاری های پیشرفته جنین در مادران مبتلا منجر شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸:۱۱ دیده شده : ۱۳۳بار نویسنده : admin

تست واکسن سل تست واکسن هپاتیت تست یخ زدگی واکسن انسان روی ماه انسان روي ماه نخستین انسان روی ماه انسان روی کره ماه فرود انسان روی ماه انسان بر روی ماه عکس انسان روی ماه تصویر انسان روی ماه فرود انسان بر روی ماه اولین انسان بر روی ماه اولین انسان روی کره ماه انسان بر روی کره ماه فرود انسان روی کره ماه فرود انسان بر روی کره ماه اولین انسان برروی کره ماه آزمایش روی انسان آزمایش بر روی انسان اولین انسان روی زمین که بود اولین انسان روی زمین اولین انسان روی زمین کی بود اولین انسان روی زمین کیست اولين انسان روي زمين عکس اولین انسان روی زمین تاریخ اولین انسان روی زمین اولین انسان ها روی زمین اولین انسان در روی زمین اولين انسانهاي روي زمين سرعت پیاده روی انسان سرعت پیاده روی انسان در ساعت زیباترین انسان روی زمین زیباترین انسانهای روی زمین عکس زیباترین انسان روی زمین زیباترین انسان روی کره زمین زیباترین انسان روی کره ی زمین بهترین انسان روی زمین بهترین انسانهای روی زمین اولین انسان روی کره زمین پیدایش اولین انسان روی کره زمین اولین انسانها روی کره زمین نخستین انسان روی کره زمین اولین انسان روی کره ی زمین اولین انسان روی ماه نخستین انسانی که بر روی ماه گام نهاد نخستين انساني كه بر روي ماه گام نهاد نخستین انسان بر روی ماه نخستین انسانی که روی ماه گام نهاد به زودی به زودی به انگلیسی به زودی می آییم به زودی دمشقیم به زودی سیروان خسروی به زودی می آیم به زودی در این مکان به زودی خواهم رفت به زودی یا بزودی به همین زودی سیروان به زودي به انگليسي کلمه به زودی به انگلیسی ترجمه به زودی به انگلیسی بزودي مي آييم سایت به زودی می آییم ما به زودی می آییم نوحه به زودی دمشقیم مداحی به زودی دمشقیم میثم مطیعی به زودی دمشقیم به همین زودی سیروان خسروی به همین زودی سیروان خسروی دانلود به همین زودی سیروان خسروی 320 به این زودی سیروان خسروی به همین زودی سیروان خسروی ریمیکس به همین زودی سیروان خسروی آکورد گیتار به همين زودي سيروان خسروي دانلود به همين زودي سيروان خسروي متن احمدی نژاد به زودی می آیم به زودی در این مکان عکس نصب میشود به زودی در این مکان عکس به زودی در این مکان کاور نصب می شود زندگی آغاز میشود فیلم زندگی اغاز میشود دانلود فیلم زندگی اغاز میشود فیلم سینمایی زندگی اغاز میشود هرکول افسانه آغاز می شود دانلود فیلم هرکول افسانه آغاز می شود بتمن آغاز میشود بتمن آغاز میکند بتمن آغاز ميكند بتمن آغاز میکند آپارات بتمن آغاز میکند بازیگران بتمن آغاز میکند دانلود موسیقی آغاز میشود عشق چگونه اغاز میشود تست واکسن زیکا بر روی انسان به زودی آغاز می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها