freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":قطری‌ها به هر نحوی می خواهند یک نماینده از خودشان به شورای فیفا بفرستاند و این شانس حضور کفاشیان را در شورای فیفا را کمرنگ می‌کند.

 کنگره فوق العاده کنفدراسیون فوتبال آسیا با ضرب قدرت قطری‌ها در تاریخ 27 سپتامبر گذشته با آراء منفی 42 فدراسیون آسیا لغو شده بود.

قطری‌ها با اعمال قدرت می‌خواهند نماینده خود سعود المهندی  که در این رقابت ها احراز صلاحیت نشد دوباره وارد این رقابت کنند و علی کفاشیان نائب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تنها نماینده کشورمان در این مسابقات را کنار بزنند.

سایت استاد الدوحه قطر در گزارشی اختصاصی به این موضوع پرداخت و خبرهایی را به نقل از منابع آگاه از AFC  داد که محتوا این گزارش به شرح زیر است:

* هیات بلند پایه AFC عازم زوزیخ

هیاتی متشکل از مقامات بلند پایه کنفدراسیون فوتبال آسیا آخر این هفته عازم زوریخ هستند تا در مقر فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) با مسئولان فیفا نشستی اضطراری را برگزار کنند تا پیشنهادهای لازم برای برگزاری دوباره کنگره AFC را ارائه کنند. تصمیم به برگزاری دوباره کنگره مسلتزم احراز صلاحیت دوباره کاندیداها است و برای این کار زمانی حدود 4 ماه نیاز است ولی این مدت بسیار زیادی است در نتیجه باید جلسه اضطراری برای احراز صلاحیت دوباره نامزدها برگزار شود.

* کاندیداهای جدید باید احزار صلاحیت شوند

چه 7 کاندیدا دوره گذشته و چه کسانی که جدیدا می خواهند در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند باید دوباره احراز صلاحیت شوند و این سوال مطرح می‌شود که سعود المهندی، نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر می تواند از سوی کمیته اخلاق فیفا احزار صلاحیت شود.

* اولویت قطر سعود المهندی است در صورت نیاز جایگزینی مناسب

اگر سعود المهندی نتواند از سوی کمیته اخلاق فیفا دوباره احراز صلاحیت نشود باید قطر جایگزینی مناسب برای او در نظر بگیرد. حمد بن خلیفه، رئیس فدراسیون فوتبال قطر بهترین گزینه برای جایگزینی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به این گزارش قطری‌ها به هر قیمتی می‌خواهند یک کرسی در شورای فیفا را داشته باشند. با حضور نماینده قطری در این رقابت‌ها شانس کفاشیان برای نشستن در یکی از دو کرسی AFC  در شورای فیفا کم می‌شود.

نکته جالب توجه در مورد رای‌گیری روز 27 سپتامبر این بود که فدراسیون فوتبال ایران نیز که علی کفاشیان را به عنوان یک نامزد جدی برای حضور در شورای فیفا داشت، مانند سایر کشورها رای منفی یا همان "NO" معروف را نشان داد تا تاکید بر لغو کنگره باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره رای منفی ایران اعلام کرده بود که به خاطر هماهنگی و همدلی در کنفدراسیون فوتبال آسیا این رای داده بودند، اما گزارش امروز استاد الدوحه نشان می‌دهد بیش از آنکه فدراسیون ایران به خواسته‌اش برسد، این قطری‌ها هستند که به هدف خود رسیده اند و کنار زدن کفاشیان با ورود یک نماینده قطری به معنی واقعی کلید خورده است.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲:۳۳ دیده شده : ۶۲بار نویسنده : admin

پروژه کنارگذر ساحلی رامسر پروژه کنار گذر جنوبی تهران پروژه کنار گذر پاکدشت پروژه کنارگذر رامسر پروژه کنار گذر بوکان پروژه کنارگذر لنگرود پروژه نگین دریا کنار چه خبر از فیفا 14 عکس هایی از فیفا 14 عکس از بازی فیفا 14 عکس فیفا 14 عکس از بازی Fifa 14 عکس های جدید از فیفا 14 عکس های فیفا 14 عکس بازی فیفا 14 عکس هایی از بازی فیفا 14 عکس Fifa 14 عکس بازی فیفا 14 برای کامپیوتر تصاویری از فیفا 2014 تصاویر فیفا 2014 تصاویری از بازی فیفا 2014 تصاویری از فیفا 14 تصاویری از بازی فیفا 14 تصاویر فیفا 14 تصاویری از Fifa 14 تصاویری از بازی Fifa 14 تصاویر جدید از فیفا 14 تصاویری از محیط بازی فیفا 14 تصاویر Fifa 14 آخرین خبر از فیفا آخرین اخبار از فیفا 15 آخرین اخبار از فیفا 14 آخرین خبر فیفا آخرین اخبار از انتخابات فیفا آخرین اخبار از فیفا آخرین اخبار از فیفا 16 آخرین خبر از رای فیفا آخرین خبر از جلسه فیفا اخرین خبر از کرک فیفا 15 اخبار جدید از فیفا 15 اخبار جدید از Fifa 15 خبرهای جدید از فیفا 15 اخبار جدید فیفا 15 خبر جدید از فیفا 15 اخبار جدید از بازی فیفا 15 اخبار جدید Fifa 15 خبر جدید از کرک فیفا 15 عکس هایی از بازی Fifa 14 آخرین اخبار از Fifa 15 آخرین اخبار فیفا 15 آخرین اخبار Fifa 15 اخرین اخبار بازی فیفا 15 جدیدترین اخبار از فیفا 15 آخرین اخبار از بازی فیفا 15 آخرین اخبار از کرک فیفا 15 آخرین اخبار از بازی Fifa 15 آخرین اخبار کرک فیفا 15 شکایت ایران از فیفا شكايت ايران از فيفا شکایت ایران به فیفا نتيجه شكايت ايران از فيفا نتیجه شکایت ایران از عراق به فیفا آخرین اخبار شکایت ایران از فیفا نتیجه شکایت ایران از عراق در فیفا اخبار جدید از فیفا 14 خبرهای جدید از فیفا 14 اخبار جدید فیفا 14 اخبار جدید Fifa 14 اخبار جدید از بازی فیفا 14 اخبار جدید از بازی Fifa 14 اخبار جدید بازی فیفا 14 کلید خوردن کلید خوردن پروژه پیشی هراسی کلید خوردن ماجرای گربه هراسی کلید خوردن پایتخت 4 پایتخت 3 کلید خورد معمای شاه کلید خورد سریال معمای شاه کلید خورد اتاق عمل کلید خورد سریال اتاق عمل کلید خورد معراجی ها کلید خورد مدینه کلید خورد سریال مدینه کلید خورد پایتخت 4 کلید خورد سریال پایتخت 4 کلید خورد از فیفا چه خبر عکس از فیفا 14 پروژه کنار زدن کفاشیان از فیفا کلید خورد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۶
  • تعداد حاضران : ۲۰۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها