freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364209/4  زمان: 14:18  1395/07/19  بازدید: 17,014

با وجود اینکه کامیابی نیا بعد از بازگشت تیم ملی از اردوی ارمنستان از جمع ملی پوشان کنار رفت؛ اما دور از انتظار نیست که بار دیگر، در جمع شاگردان کی روش حاضر شود.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک دفاعی مقتدر سرخپوشان که توانسته نقش درخشانی در ترکیب این تیم ایفا کند، در اردوی اخیر تیم ملی غایب بوده؛ اما او بدون توجه به اتفاقات اخیر تلاش مضاعفی در تمرینات این تیم از خود به نمایش می گذارد تا بار دیگر بتواند در جمع سفیدپوشان ایران، حاضر شود.

 


کمال کامیابی نیا که با توجه به توانایی بالای فنی توانسته نظر برانکو ایوانکوویچ را به خود جلب کند، در دیدارهای تدارکاتی نیز به عنوان مدافع میانی حضور یافته تا دومین تغییر پست بازیکن از سوی سرمربی کروات سرخپوشان را شاهد باشیم. پیش از او محمد انصاری نیز با تغییر پست از مدافع چپ در پست دفاع میانی حاضر شده بود و در اردوی تیم ملی نیز حضور یافت. باید دید کامیابی نیا موفق خواهد شد از هافبکهای دفاعی تیم ملی، شامل امید ابراهیمی، آندرانیک تیموریان و سعید عزت اللهی عبور کند. او از فصل گذشته تا به امروز نشان داده برای رسیدن به خواسته اش خواهد جنگید و این مساله او را امیدوار می کند تا همچنان جام جهانی روسیه به او چشمک بزند و کی روش از نامش عبور نکند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵:۵۷ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها