freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با توجه به این که مردم ما با شعور و دارای فرهنگ بالایی هستند، شرایط ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا را درک می‌کنند و در بازی تیم ملی برابر کره، آن طور که در شان این ایام است، همه چیز را رعایت می‌کنند.

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با توجه به این که مردم ما با شعور و دارای فرهنگ بالایی هستند، شرایط ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا را درک می‌کنند و در بازی تیم ملی برابر کره، آن طور که در شان این ایام است، همه چیز را رعایت می‌کنند.

نعیم سعداوی در خصوص دیدار این هفته تیم‌ملی ایران برابر کره‌جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اظهار کرد:‌ مدت زمان زیادی است که تیم‌های ایران و کره به قدرت‌های آسیا تبدیل شده‌اند و جزو تیم‌هایی هستند که در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

وی بیان کرد:‌ البته در این شرایط، وضعیت تیم ایران بهتر است، چرا که در گروه خود صدرنشین و صاحب 7 امتیاز است ولی واقعیت این است که نباید تیم کره را دست کم بگیریم، چرا که یک تیم حرفه‌ای است و برای آن‌ها میزبان یا میهمان بودن فرقی نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد:‌ کره از توانایی و فاکتورهای بسیار خوبی برخوردار است و دارای بازیکنانی با کیفیت فنی بالا است؛ پس تیم‌ملی ایران باید هوشیارانه و با برنامه مقابل این تیم ظاهر شود و احساس نکنیم به راحتی می‌توانیم از این تیم عبور کنیم.

وی گفت:‌ با توجه به این که ما در این دیدار میزبان هستیم، باید تلاش کنیم که حداکثر امتیاز را از تیم کره بگیریم و با ارائه یک فوتبال خوب، زیبا، جذاب، هوشیارانه و بابرنامه بتوانیم دست پر از این بازی خارج شویم تا به اندازه زیادی مسیر صعود به جام‌جهانی را طی کنیم.

سعداوی در خصوص برگزاری این دیدار در روز تاسوعا نیز عنوان کرد: ‌قاعدتاً از قبل باید کسانی که مسوولیت دارند با توجه به این که این ایام برای ایرانی‌ها خاص است، شرایط لازم را لحاظ می‌کردند. با توجه به این که مردم ما با شعور و دارای فرهنگ بالایی هستند، شرایط ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا را درک می‌کنند و در بازی تیم‌ملی برابر کره، آن‌طور که در شان این ایام است، همه چیز را رعایت می‌کنند. امیدوارم علاوه بر این که حرمت روز تاسوعا حفظ شود، تیم‌ملی نتیجه قابل قبولی را کسب کند و یک روز خوب را رقم بزند.

وی در پایان درباره وضعیت تیم فولاد نیز گفت: ‌شرایط تیم خوب است و تمرینات بسیار خوب، جدی و با انگیزه‌ای انجام می‌دهیم و منتظریم که بتوانیم در بازی با صبا یک روز خوب را داشته باشیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴:۳۴ دیده شده : ۱۱۱بار نویسنده : admin

طبیعت را حفظ کنیم چگونه طبیعت را حفظ کنیم چرا باید طبیعت را حفظ کنیم چگونه منابع طبیعی را حفظ کنیم چگونه طبیعت خود را حفظ کنیم چگونه قران را حفظ کنیم چگونه قرآن را حفظ كنيم چگونه قرآن را حفظ کنيم چگونه قران را سریع حفظ کنیم چگونه می توانیم قران را حفظ کنیم کتاب چگونه قرآن را حفظ کنیم چگونه قران را بهتر حفظ کنیم دانلود کتاب چگونه قرآن را حفظ کنیم چگونه قران حفظ كنيم چگونه حفظ قران را شروع کنیم چگونه مطالب را حفظ کنیم چگونه مطالب درسی را حفظ کنیم چگونه مطالب را سریع حفظ کنیم چگونه بهتر مطالب را حفظ کنیم چگونه مطالب زیاد را حفظ کنیم چگونه مطالب را زود حفظ کنیم چگونه مطالب را خوب حفظ کنیم چگونه مطالب حفظ کنیم چگونه مطالب را به خوبی حفظ کنیم چگونه درس را حفظ کنیم چگونه درسها را حفظ کنیم چگونه درس را بهتر حفظ کنیم چگونه درس را زود حفظ کنیم چگونه درس را خوب حفظ کنیم چگونه یک درس را حفظ کنیم چگونه درس حفظ کنیم چگونه زود درس حفظ کنیم چگونه درسی را حفظ کنیم چگونه فر طبیعی مو را حفظ کنیم چگونه می توانیم منابع طبیعی را حفظ کنیم چگونه مطلبی را حفظ کنیم چگونه یک مطلب را حفظ کنیم چگونه مطلبی را سریع حفظ کنیم چگونه یک مطلب را سریع حفظ کنیم چگونه رابطه را حفظ کنیم چگونه یک رابطه را حفظ کنیم چگونه رابطه عاشقانه را حفظ کنیم چگونه رابطه خود را حفظ کنیم چگونه رابطه دوستی را حفظ کنیم چگونه روابطمان را حفظ کنیم چگونه يك رابطه را حفظ كنيم چگونه یک رابطه عاشقانه را حفظ کنیم چگونه یک رابطه دوستی را حفظ کنیم چگونه رابطه ای را حفظ کنیم؟ چطور قران را حفظ کنیم چطور قران را حفظ کنم چطور قرآن حفظ کنیم چگونه قران را حفظ کنم چگونه شعر را حفظ کنیم چگونه اشعار را حفظ کنیم چگونه یک شعر را حفظ کنیم چگونه شعر حفظ کنیم چگونه شعر حفظ كنيم چگونه شعری را حفظ کنیم چگونه شعر را سریع حفظ کنیم چگونه یک شعر را سریع حفظ کنیم چگونه قران حفظ کنم می کنند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی سعداوی: تماشاگران شان سوگواری را حفظ می‌کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها