freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364238/29  زمان: 16:10  1395/07/19  بازدید: 899

سرمربی بایرن مونیخ می گوید آرام بودن او خصوصیت ذاتی است و تغییر نخواهد کرد.

به‌ گزارش ‌"ورزش سه"، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ جانشین پپ گواردیولا در این تیم شد تا بتواند بایرن را بعد از چهار سال بار دیگر به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برساند.

او شروع چندان خوبی در بایرن مونیخ نداشت، شکست هفته‌ قبل برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا و قبل از آن تساوی خانگی برابر کلن نشان داد که بایرن مونیخ این فصل جای زیادی برای پیشرفت دارد. با این حال حضور آنچلوتی که تجربه سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود دارد، خیال هواداران بایرن مونیخ را برای موفقیت راحت کرده است.

 

 

 

 

یکی از خصوصیاتی که این مربی ایتالیایی دارد، خونسردی او در هنگام لحظات حساس مسابقه است. همه خونسردی آنچلوتی را در بازی حساس رئال‌ مادرید و اتلتیکومادرید که به دهمین قهرمانی رئال‌ مادرید در اروپا ختم شد، به یاد دارند که او هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌داد و باعث شد کریستیانو رونالدو به این مربی لقب “خرس بزرگ” بدهد.

 

 

کارلو آنچلوتی درباره خونسردی بیش از حد خود در کنار زمین گفت:" این شخصیت و کاراکتر من است. فکر می‌کنم دیگر تغییری در شخصیت من ایجاد نشود و مدت‌ها است که همین شخصیت را دارم. من انسان آرام و ساکتی هستم. شاید به این خاطر بوده است که افرادی که با آنها زندگی می‌کنم همین گونه هستند و در کل آدم عصبی در کنار من نیست. اولین معلم من آرام بود.

اولین مربی من آرام بود و من تحت تاثیر آنها قرار گرفتم. نمی دانم آرام و ساکت بودن خصوصیات خوبی برای مربیگری است یا نه،  ولی می‌خواهم با بازیکنانم صادق باشم. با باشگاه نیز همین طور و همه خصوصیات من را می دانند. وقتی عصبانی می شوم ترجیح می‌دهم  که با بازیکنانم صحبتی نکنم و مثلا یک روز بعد با بازیکنان صحبت کنم. وقتی کمی آرام‌تر شوم این کار را انجام می‌دهم."

 

 

یکی از حرکات غریزی آنچلوتی بالا بردن ابرویش است. او درباره این موضوع گفت‌:" بله، درست است. نمی‌توانم این حرکت را کنترل کنم (با خنده). دلیل خاصی برای این کار وجود ندارد و کاملا اتفاقی و غریزی است."

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶:۵۸ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

خوشحالی آنچلوتی به سبک رونالدو قول رونالدو قول رونالدو برازيلي قول رونالدو بالكعب احلى قول رونالدو اجمل قول لرونالدو افضل قول رونالدو قول كريستيانو رونالدو قول های رونالدو اجمل قول رونالدو قول كرستيانو رونالدو احلى قول كرستيانو رونالدو اجمل قول كرستيانو رونالدو قل های رونالدو بهترین قول های رونالدو من یک مستاجرم من یک مستاجرم 19 من یک مستاجرم قسمت 19 من یک مستاجرم قسمت 5 من یک مستاجرم قسمت 11 من یک مستاجرم 11 من یک مستاجرم قسمت 12 من یک مستاجرم قسمت 1 من يک مستاجرم من یک مستاجرم دانلود من یک زنم من یک زنم صدیقه احمدی من یک زنم حتی به تنهایی من يک زنم من یک زنم وبه همان اندازه من یک زنم شعر من یک زنم Atena A کاربر انجمن من یک زنم رمان من زنم یک انسانم رمان من يك زنم من یک دخترم من یک دخترم از تبار حوا من یک دخترم پس من يك دخترم من یک دخترم اما من يک دخترم من یک دخترم بدان من یک دخترم خالقم به نامم من یک دخترم هی پسر من یک دخترم که من یک مادر هستم من یک مادر هستم دانلود من یک مادر هستم فیلم کامل من یک مادر هستم Download من یک مادر هستم نقد فيلم كامل من يك مادر هستم فيلم من يك مادر هستم رمان من یک مادر هستم دانلودفیلم من یک مادر هستم داستان من یک مادر هستم من یک کارگر سادم من یک ایرانی ام من یک ایرانی ام که تصمیم دارم من یک نوجوان ایرانی ام که تصمیم دارم من یک نوجوان ایرانی ام من يك نوجوان ايراني ام كه تصميم دارم من یک نوجوان ایرانی ام که فیلم من یک ایرانی ام من یک دختر ایرانی ام من یک نوجوان ایرانی ام که تصمیم دارم انشا فيلم من يك ايراني ام من یک زن هستم من یک زن هستم با کمال افتخار من یک زن هستم کلیپ من یک دختر هستم من يك دختر هستم من یک زن همجنسگرا هستم من یک زن مطلقه هستم من یک زن بیوه هستم من یک زن دوم هستم من یک زن قوی هستم من یک همجنسگرا هستم من یک گی هستم من یک گی هستم با تمایل به مردان آیا من یک همجنسگرا هستم؟ من یک دختر همجنسگرا هستم من یک پسر همجنسگرا هستم من یک معمارم من يك معمارم متن من یک معمارم من یک مردادیم من یک دختر مردادیم آنچلوتی: به‌ قول رونالدو، من یک خرس بزرگم!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها