freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ایران و کره جنوبی در دور سوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 فردا سه شنبه ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برابر هم قرار می‌گیرند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی ایران در نشست خبری دیدار ایران با کره جنوبی در دور سوم  مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 اظهار کرد: شکی نداریم با توجه به تعداد رسانه هایی که اینجا هستند جذابیت این بازی برای هر دو تیم بالا خواهد بود. بازی فردا مقابل کره بسیار دشوار خواهد بود.

کی‌روش در ادامه ‌اضافه کرد: مطمئنا بازی فردا (سه‌شنبه) قسمت دیگری از بازی‌های ما برای صعود به جام جهانی خواهد بود. تیم ما کاملا آماده و هماهنگ است و با انگیزه و اشتیاق لازم آماده بازی فردا هستیم. ایران هم در این ایام بسیار خاص و با ارزش برای جامعه ایرانی است،  ولی وظیفه ما این است که فردا با انجام یک بازی خوب یک نتیجه‌ خوب برای مردم ایران به ارمغان بیاوریم. فردا با حضور خود در ورزشگاه حتی با وجود این که این ایام بسیار خاص است، امیدوارم که هواداران از ما حمایت کاملی را انجام دهند.

سرمربی پرتغالی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در ادامه سخنان خود ، خاطر نشان کرد: من از طرف خودم ، اعضای کادرفنی و بازیکنان این ایام را به مردم بزرگ ایران تسلیت می گویم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که کره‌ای‌ها جنگ روانی را پیش از آغاز مسابقه آغاز کرده‌اند، گفت‌: باید بگویم که تک تک بازیکنانم همین طور در دیدار برابر ازبکستان هم از آمادگی لازم برخوردار بودند، برای این بازی هم بازیکنانم کاملا آماده هستند. متاسفانه و یا خوشبختانه این موضوع باعث سردرد من شده است که چگونه بازیکنان نهایی را برای بازی فردا انتخاب کنم. امیدوارم که با کمک خداوند بزرگ بتوانم فردا بهترین انتخاب را انجام بدهم، اما درباره موضوع جنگ روانی کره‌ای‌ها بگویم که این مساله نه برای ما فرصت و نه تهدیدی محسوب می‌شود. ما به عنوان یک فوتبالیست فقط به دنبال کسب نتیجه‌ لازم هستیم. ما در تجارت سرگرمی هستیم و وظیفه ما این است که تلاش کنیم تا مردم خوشحال شوند. تمام تلاش ما بر این است که در این مسیر به برد دست پیدا کنیم. شما نمی توانید یک بازی را بیرون از زمین و در درون روزنامه‌ها برنده شوید،‌ بلکه پیروزی تنها با عملکرد خوب در زمین مسابقه به دست می‌آید. امیدوارم که بتوانیم عملکرد لازمه را در زمین داشته باشیم و توجهی به صحبت‌های رسانه‌ای نداشته باشیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال تصریح کرد: برای ما بازی برابر کره حکم یک چالش را دارد. همیشه تلاش ما بر این بوده که مقابل کره یاد بگیریم. کره‌ای‌ها تیمی هستند با سنت قدیمی و کشوری که میزبان جام جهانی بوده و نتایج خوبی هم گرفته است و حتی میزبانی بسیار خوبی در جام جهانی داشته‌اند. به همین خاطر ما چیزی برای از دست دادن مقابل کره نداریم. آنها هستند که به این جا می آیند و چیزهای زیادی برای از دست دادن دارند. ما نگاه خاصی به این بازی نداریم و تلاش می‌کنیم به این بازی به عنوان یک دیدار در مسیر جام جهانی نگاه کنیم. در پایان مطمئن هستم که در سایر دیدارهایمان یک بازی خوب را شاهد خواهیم بود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷:۱۸ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

با کره با کره چیست با کره یعنی چی با کره بودن با کره به انگلیسی با کره به چه معناست با کره بودن دختر چت با کره ای ها شیرینی با کره بادام زمینی دسر با کره بادام زمینی دختر با کره چیست باکره یعنی چه دختر با کره یعنی چه حاملگی با وجود باکره بودن بارداری با وجود باکره بودن تشخیص با کره بودن نشانه های با کره بودن تشخیص باکره بودن دختر با عکس چت با كره اي ها چت روم با کره ای ها برنامه چت با کره ای ها انواع شیرینی با کره بادام زمینی کیک و شیرینی با کره بادام زمینی طرز تهیه انواع شیرینی با کره بادام زمینی دسر با كره بادام زميني تهیه دسر با کره بادام زمینی دسر با کره ی بادام زمینی طرز تهیه دسر با کره بادام زمینی بسیار دشوار در جدول معماهای بسیار دشوار معمای بسیار دشوار معنی بسیار دشوار خواهد بود خواهد بود به انگلیسی خواهد بودن همان خواهد بود شب آرام خواهد بود دانلود چه خواهد بودن چه خواهد بودن دنگ شو چه خواهد بودن حافظ نگران خواهد بود جهان خواهد بود سرانجام چه خواهد بودن چه خواهد بودن از دنگ شو دانلود کتاب شب آرام خواهد بود دانلود چه خواهد بودن دنگ شو دانلود آهنگ چه خواهد بودن متن چه خواهد بودن دنگ شو دانلود آهنگ چه خواهد بودن دنگ شو متن آهنگ چه خواهد بودن دنگ شو دانلود آهنگ چه خواهد بودن از دنگ شو زیارتگه رندان جهان خواهد بود که زیارتگه رندان جهان خواهد بود خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود كه زيارتگه رندان جهان خواهد بود رندان جهان خواهد بود کی‌روش: بازی با کره بسیار دشوار خواهد بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها