freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به‌ گزارش ‌ایسنا، هافبک تهاجمی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در این نشست ، گفت‌: بازی بسیار مهمی است. دیدارهای قبلی ما در مقابل کره قشنگ و زیبا بود. می دانیم که کره تیم خوبی دارد و از بازیکنانی استفاده می‌کند که در اروپا بازی می‌کنند. تیم ما هم تا به امروز خوب کار کرده است. ان‌شاء‌الله فردا سه امتیاز بازی را بگیریم و با کمک تماشاگران بتوانیم این بازی را ببریم. ما به این سه امتیاز احتیاج داریم.

همچنین رضا قوچان‌نژاد ، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران گفت‌: بازی سختی خواهد بود. درست است که نتایج خوبی داشته‌ایم، اما همه آنها گذشته است. مهم بازی فردا است و امیدوارم که سه امتیاز را در خانه نگه داریم. مطمئنم که شور حسینی به ما کمک خواهد کرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱:۷ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

با کمک به انگلیسی با کمک خدا شارژ با کمک وایرلس بارداری با کمک طب سنتی خودکشی با کمک پزشک تماس با کمک رایانه تماس با رایانه کمک از طریق موبایل هزینه تماس با رایانه کمک ارتباط با رایانه کمک شماره تماس با رایانه کمک نحوه تماس با رایانه کمک رایانه کمک با موبایل شماره رایانه کمک با موبایل رایانه کمک تماس با موبایل تغذیه کمکی با شیر خشک غذای کمکی با شیر خشک تهیه غذای کمکی با شیر خشک رایانه کمک با تلفن همراه شماره رایانه کمک با تلفن همراه ترک سیگار با کمک طبیعت تماشاگران کره ای تماشاگران کره ای در ورزشگاه آزادی تماشاگران کره ای در استرالیا تماشاگران والیبال ایران کره تماشاگران بازی والیبال ایران کره تماشاگران کره تماشاگران ایرانی در کره تماشاگران استرالیا کره جنوبی تماشاگران بازی کره و استرالیا عکس تماشاگران والیبال ایران کره تصاویر تماشاگران والیبال ایران کره تماشاگران والیبال ایران و کره عکس تماشاگران زن والیبال ایران کره تماشاگران بازی والیبال ایران و کره عکس های تماشاگران والیبال ایران و کره چگونه شیشه را ببریم چگونه شیشه ببریم چگونه خش شیشه را از بین ببریم چگونه ته بطری شیشه ای را ببریم چگونه بطری شیشه ای را ببریم چگونه خش روی شیشه را از بین ببریم چگونه خط روی شیشه را از بین ببریم چگونه شطرنج را ببریم چگونه بازی شطرنج را ببریم دژاگه: امیدوارم با کمک تماشاگران کره را ببریم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها