freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


میخائیل گورباچف با اشاره به تنش‌های موجود میان آمریکا و روسیه، هشدار داد جهان در نقطه خطرناکی قرار گرفته است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از "تلگراف"، روز دوشنبه، "میخائیل گورباچف" – آخرین رئیس جمهور اتحاد جماهیر شوروی سابق– هشدار داد افزایش تنش‌ها میان آمریکا و روسیه، جهان را به سمت یک نقطه خطرناک کشانده است.

وی در حالی این سخنان را ایراد کرد که روابط واشینگتن و مسکو به سردی گراییده است. او این مشکلات را با بحران‌های دوره جنگ سرد مقایسه کرد.

وی به خبرگزاری "ریانووستی" گفت: "فکر می‌کنم به نقطه خطرناکی رسیده ایم. نمی‌خواهم دقیقا بگویم چه باید کرد، اما باید بگویم این شرایط باید به پایان برسد. ما باید گفتگوها را تجدید کنیم. متوقف کردن این گفتگوها بزرگترین اشتباه ممکن بود."

آمریکا پس از متهم کردن روسیه به نقض آتش بس در شهر حلب سوریه، مذاکرات با این کشور را به حالت تعلیق درآورده است.

روسیه نیز در پاسخ، آمریکا را به انجام اقدامات خصمانه متهم کرده است و چند موشک که توانایی حمل کلاهک هسته‌ای دارند را به شهر "کالینینگراد" در حاشیه دریای بالتیک برده است. روسیه هشدار داد در صورتی که آمریکا علیه مواضع گروه‌های حامی دولت سوریه حملات هوایی انجام دهد، جنگنده‌های آمریکایی را هدف قرار خواهد داد.

گورباچف گفت: "لازم است به اولویت‌های اصلی تمرکز کنیم. خلع سلاح هسته‌ای، مبارزه با  تروریسم و پیشگیری از فاجعه‌های زیست‌محیطی از جمله این اولویت‌ها هستند. در مقابل این چالش‌ها، مشکلات دیگر حاشیه‌ای هستند."

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱:۵۹ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۴
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها