freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


خودانتقادی هر چند وقت یک‌بار بد نیست اما اگر همیشه نسبت به خودتان احساس بدی دارید باید روی اعتمادبه‌نفس خود کمی کار کرده و آن را تقویت کنید. می‌خواهم چند راه برای تقویت همیشگی مثبت‌اندیشی به شما یاد بدهم.

1- با یک ذکر شروع کنید

یک جمله‌ی قدرت‌بخش انتخاب کنید و آن را در تمام روز مدام تکرار کنید. این جمله می‌تواند یک جمله‌ی خیلی ساده باشد. مثلاً «امسال سال من است» یا هر جمله‌ای که به نظر خودتان اثربخشی زیادی دارد. این جمله را چاپ کنید و روی میز یا داخل کیفتان قرار دهید تا همیشه جلو چشم باشد و تکرارش کنید.
2- همیشه یک ربع زودتر بیدار شوید

شاید به‌سختی بتوانید با وجود این‌که دیر از خواب بیدار شده‌اید مرتب و اتوکشیده سر کار یا درس ظاهر شوید. اگر می‌خواهید از تقلا کردن‌های اول صبح کم کنید مقدار کمی از خوابتان را قربانی این هدف کنید تا بتوانید لباسی که دوست دارید بپوشید و قبل از بیرون رفتن یک نفس عمیق بکشید.

3- ژست‌های قدرت‌نما تمرین کنید

روان‌شناس‌های اجتماعی یک روش اثربخش برای تقویت اعتمادبه‌نفس پیشنهاد کرده‌اند. دست‌ها را روی کمر قرار دهید. این ژست به شما احساس قدرت می‌دهد و از نظر علمی ثابت شده است که باعث می‌شود احساس قدرت کنید و سطح کورتیزول را کاهش می‌دهد. (حتی زمانی که این ژست را تنها جلو آینه تمرین می‌کنید).

4- از شبکه‌های اجتماعی فاصله بگیرید

ایست! اضطراب و تشویشی که شبکه‌های اجتماعی در شما ایجاد می‌کند منجر به افسردگی می‌شود. اگر به پست‌هایی که هم‌کلاسی‌تان در مورد سفرش به توسکانی گذاشته حسادت می‌کنید یک هفته یا بیش‌تر از شبکه‌های اجتماعی فاصله بگیرید. این مقایسه کردن‌ها بی‌دلیل هستند؛ چون زندگی خود شما هم به اندازه‌ی کافی خوب است.

5- لباس‌های‌تان را اتو بزنید

اتو، بخار یا خشک‌کن همه‌ی این‌ها عالی هستند. شاید این کار به نظرتان خیلی کوچک به نظر برسد اما بهتر است با نپوشیدن لباس‌های چروکیده به بهترین شکل در جامعه ظاهر شوید تا خود واقعی و عالی خودتان را نشان دهید.

6- افکار منفی را خفه کنید

خفه کردن جریان بی‌انتهای افکار متزلزلی که در ذهن جاری هستند خیلی ساده‌تر از آن است که فکرش را بکنید. یوگا و مدیتیشن بهترین راه برای مثبت بودن است و کمک می‌کند مکالمه‌های درونی منفی را خفه کنید.

7- هر روز با پنج نفر از دوستانتان همراهی کنید

دیگر وقت این را ندارید که در مورد خودتان منفی‌گرایی کنید؛ چون آن‌قدر با کارهایی مثل خوشحال کردن مادر، جشن گرفتن موفقیت شغلی دوست یا کارهایی از این قبیل سر خودتان را شلوغ کرده‌اید که فرصتی برای منفی‌گرایی نمانده است. مثبت‌گرایی شما باعث می‌شود دوستانتان هم حس خوبی در کنار شما داشته باشند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵:۲۱ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin

هفت روش سامورایی هفت روش برای تصویرگری کتاب کودک هفت روش دانلود از یوتیوب هفت روش برای دانلود از یوتیوب هفت روش برای تنبیه کودک هفت روش تست زنی هفت تکنیک تست زنی استاد احمدی هفت تکنیک تست زنی هفت تکنیک علمی تست زنی هفت روش برای جلوگیری از ماهواره هفت راه دانلود از یوتیوب هفت روش براي زيبايي اندام هفت روش هفت روش برای کسب احترام برای تقویت مو برای تقویت موی سر برای تقویت موی سر چه کنیم برای تقویت مو چه بخوریم برای تقویت موهای رنگ شده برای تقویت موهای دکلره شده براي تقويت موي سر برای تقویت موهای آسیب دیده برای تقویت موها برای تقويت موی سر برای تقویت موی سر چه باید کرد براي تقويت موي سر چه بايد كرد؟ براي تقويت موي سر چكار كنيم برای تقویت موی سر چه بخوریم برای تقویت موی سر چی بخوریم برای تقویت موی سر چه کار کنیم برای تقویت زانو چه بخوریم برای تقویت حافظه برای تقویت حافظه چه بخوریم براي تقويت حافظه برای تقویت حافظه چه کنیم برای تقویت حافظه کودکان برای تقویت حافظه چه کار کنیم برای تقویت حافظه چی خوبه برای تقویت حافظه چه چیزی بخوریم برای تقویت حافظه چه باید خورد براي تقويت حافظه چه كنيم برای تقویت اسپرم چه بخوریم برای افزایش اسپرم چه بخوریم برای تقویت اسپرم چه باید بخوریم برای افزایش تعداد اسپرم چه بخوریم برای افزایش اسپرم چه غذاهایی بخوریم برای تقویت اسپرم چی بخوریم برای افزایش اسپرم چی بخوریم برای تقویت اسپرم چه چیزهایی بخوریم برای تقویت اسپرم چه چیزی بخوریم برای افزایش سرعت اسپرم چه بخوریم برای افزایش حافظه چه بخوریم برای تقویت حافظه چه بخورم برای تقویت حافظه چه باید بخوریم برای تقویت حافظه چه چیزهایی بخوریم برای تقویت حافظه جنین چه بخوریم براي تقويت حافظه چه چيزهايي بخوريم برای تقویت حافظه چی خوبه بخوریم تقویت حافظه چه بخوریم برای تقویت معده چه بخوریم برای تقویت معده چی بخوریم برای تقویت معده چه باید بخوریم برای تقویت معده چی بخورم برای تقویت تخمدان چه بخوریم برای تقویت تخمدانها چه بخوریم براي تقويت تخمدان چه بخوريم براي تقويت تخمدانها چه بخوريم برای تقویت فولیکول تخمدان چه بخوریم برای تقویت تخمدان چه غذاهایی بخوریم برای تقویت تخمدان چی بخوریم برای تقویت تخمدان چی بخورم برای تقویت تخمدان چه بخورم برای تقویت تخمدان چه چیزی بخوریم برای تقویت تخمک چه بخوریم برای افزایش تخمک چه بخوریم برای تقویت تخمک گذاری چه بخوریم برای افزایش تخمک گذاری چه بخوریم برای تقویت تخمک چی بخوریم برای تقویت تخمک چی بخورم برای تقویت کمر چه کنیم برای تقویت کمر چکار کنیم هفت روش برای تقویت اعتمادبه‌نفس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۹۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها