freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وقتی از اول هفته برای خودتان در ستون اول دفتر، پیش‌بینی می‌کنید که چه بازه‌ی زمانی را برای مطالعه‌ی هر درس اختصاص دهید خواه‌ناخواه باعث می‌شود تلاش و اراده‌ی شما نسبت به زمانی که برای خود هیچ پیش‌بینی یا برنامه‌ی خاصی را انجام نداده‌اید بیش‌تر شود و تمام تلاش خودتان را می‌کنید تا به پیش‌بینی‌تان برسید. این یعنی شما منظم‌تر، دقیق‌تر و هدفمندتر می‌شوید.

دفتر برنامه‌ریزی شامل ستون‌های زیادی است. در قسمتی از آن می‌توانید اوقات فراغت خود را یادداشت کنید. تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که شما روزانه چه بازه‌ی زمانی را صرف تماشای تلویزیون و سرگرمی‌های دیگر می‌کنید؟ با یادداشت کردن این بازه‌های زمانی می‌توانید وقت خود را کنترل کنید.

وقتی ساعت اوقات آزاد خود را بدانید اگر دیدید ساعت آن برای شما دانش‌آموز هدفمند کنکوری زیاد است می‌توانید این زمان را به حداقل برسانید و آن را به تست و یادگیری‌های ناقص اختصاص دهید. با این روش می‌توانید به‌راحتی ساعت مطالعه‌ی خود را بالا ببرید.

هم‌چنین بر اساس برنامه‌ی راهبردی می‌دانید برای دو هفته بعد چگونه برنامه‌ریزی کنید. می‌توانید با نگاه به عملکرد خود نسبت به پیش‌بینی‌تان در هفته‌ی اول پیش‌بینی دقیق‌تری را برای هفته‌ی دوم انجام دهید. سعی کنید حتماً نسبت به هفته‌ی اول رشد کنید. در این صورت می‌توانید مطالعه‌ی خود را باکیفیت‌تر کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵:۲۴ دیده شده : ۱۲۴بار نویسنده : admin

اهمیت دفتر برنامه ریزی اهمیت دفتر املاک در ثبت اهمیت و کاربرد دفتر املاک اهمیت مسئول دفتر اهمیت ارزش دفتری برنامه ریزی برای کنکور 96 برنامه ریزی برای کنکور 96 تجربی برنامه ریزی درسی برای کنکور 96 برنامه ریزی کنکور 96 برنامه ریزی برای کنکور برنامه ریزی برای کنکور ارشد برنامه ریزی برای کنکور ارشد عمران برنامه ریزی برای کنکور تجربی برنامه ریزی برای کنکور 94 برنامه ریزی برای کنکور 93 برنامه ریزی برای کنکور95 برنامه ریزی برای کنکور دکتری برنامه ریزی برای کنکور ارشد برق برنامه ریزی برای کنکور ارشد مکانیک برنامه ریزی برای کنکور ارشد معماری برنامه ریزی برای کنکور ارشد حسابداری برنامه ریزی برای کنکور ارشد روانشناسی بالینی برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر برنامه ریزی برای کنکور ارشد 93 برنامه ریزی برای کنکور ارشد 94 برنامه ریزی برای تافل برنامه ریزی برای تافل Ibt برنامه ریزی برای گرفتن تافل برنامه ریزی برای امتحان تافل برنامه ریزی برای خواندن تافل بهترین برنامه ریزی برای تافل برنامه ریزی تافل برنامه ریزی مطالعه تافل برنامه ریزی برای آمادگی تافل برنامه ریزی آزمون تافل برنامه ریزی برای زندگی برنامه ریزی برای زندگی بهتر برنامه ریزی برای زندگی موفق برنامه ریزی برای زندگی روزانه برنامه ریزی برای زندگی مشترک برنامه ریزی برای زندگی شاد برنامه ریزی برای زندگی خوب برنامه ریزی برای زندگی شخصی برنامه ریزی برای زندگی سالم برنامه ریزی برای زندگی روزمره برنامه ریزی برای پشت کنکوری ها برنامه ریزی برای پشت کنکوری های 94 برنامه ریزی برای پشت کنکوری های 92 برنامه ریزی درسی برای پشت کنکوری ها برنامه ریزی کنکور برای پشت کنکوری ها بهترین برنامه ریزی برای پشت کنکوری ها روش برنامه ریزی برای پشت کنکوری ها برنامه ریزی مناسب برای پشت کنکوری ها برنامه ریزی پشت کنکوری ها برنامه ریزی درسی پشت کنکوری ها برنامه ریزی برای تابستان برنامه ریزی برای تابستان سال سومی ها برنامه ریزی برای تابستان کنکور برنامه ریزی برای تابستان سال دوم برنامه ریزی برای تابستان بچه ها برنامه ریزی برای تابستان قبل از کنکور برنامه ریزی برای تابستان کنکوری ها برنامه ریزی برای تابستان سال سوم برنامه ریزی برای تابستان سال دوم دبیرستان برنامه ریزی برای تابستان پیش دانشگاهی برنامه ریزی برای ارشد 96 برنامه ریزی برای کنکور ارشد عمران 93 برنامه ریزی برای کنکور ارشد عمران 94 برنامه ريزي براي كنكور ارشد عمران نمونه برنامه ریزی درسی برای کنکور ارشد عمران جدول برنامه ریزی کنکور ارشد عمران برنامه ریزی برای ازمون ارشد عمران نمونه برنامه ریزی برای کنکور ارشد عمران برنامه ریزی برای کنکور ارشد رشته عمران برنامه ریزی درست برای کنکور ارشد عمران برنامه ریزی برای رسیدن به هدف برنامه ریزی برای رسیدن به هدف در موجودات طبیعی جدول برنامه ریزی برای رسیدن به هدف برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف نحوه برنامه ریزی برای رسیدن به هدف برنامه ریزی رسیدن به هدف برنامه ريزي براي رسيدن به هدف جدول برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف برای رسیدن به هدف چگونه برنامه ریزی کنیم روش برنامه ریزی برای رسیدن به هدف دانش آموزان شین آباد دانش آموزان شین آبادی دانش آموز شین آبادی عکس دانش آموزان شین آباد ماجرای دانش آموزان شین آباد دیه دانش آموزان شین آباد تجمع دانش آموزان شین آبادی دانش آموزان حادثه دیده شین آباد حادثه دانش اموزان شین اباد دانش اموزان مدرسه شین اباد اهمیت دفتر برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها