freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


الکسا، دستیار شخصی دیجیتال آمازون از زمانی که همراه با اسپیکر هوشمند اکوی این شرکت به بازار عرضه شد، پیشرفته‌های چشمگیری داشته است. آمازون حتی قصد دارد به مرور تمامی تبلت‌های خود را نیز به این دستیار صوتی مجهز کند. طی ماه‌های گذشته الکسا موفق شده مجموعه گستره‌ای از مهارت‌های جدید را بیاموزد و جدیدترین مهارت این دستیار صوتی به آن امکان می‌دهد تا توییت های کاربران را برای آنها بخواند. این دستاورد حاصل همکاری توییتر با آمازون است که یک اپلیکیشن اختصاصی برای الکسا عرضه کرده است.

کاربران باید به منظور استفاده از این قابلیت جدید الکسای آمازون، ابتدا حساب کاربری خود در توییتر را معرفی کنند. پس از این مرحله، تنها کاری که کاربران باید انجام دهند گفتن عبارت “Alexa, open Twitter” است.

به این ترتیب زمانی که الکسا این دستور صوتی را بشنود، شروع به خواندن تمامی توییت‌های موجود در تایم لاین صفحه اصلی کاربر در توییتر می‌کند.

در صورتی که کاربر درخواست کند الکسا هم چنین می‌تواند پست‌هایی که نام کاربر در آنها Mention شده است، افرادی که پست او را لایک کرده اند و هم چنین ریتوییت ها را بخواند. دستوران صوتی برای انجام این کارها نیز اینگونه خواهد بود: “Alexa, ask Twitter for my own tweets” یا “Alexa, ask Twitter has anyone retweeted me?” و غیره.

الکسا هم چنین می‌تواند برخی اطلاعات عمومی را از این سرویس میکروبلاگینگ در اختیار کاربر قرار دهد، اطلاعاتی مانند ترندهای جهانی و محلی.

آن دسته از کاربرانی که یکی از دستگاه‌های پشتیبانی کننده از الکسا همچون اسپیکر هوشمند آمازون اکو را دارند از هم اکنون می‌توانند به قابلیت جدید توییتر در اپلیکیشن الکسا دسترسی داشته باشند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱:۴۹ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

شما را شما را دوست دارم شما را از خدا بهتر شما راح حبيب قلبي شما را در جهنم رادیو شما 93.4 رادیو شما آنلاین راديو شما دبي رادیو شما امارات من شما را دوست دارم من شما را دوست دارم Meaning من شما را دوست دارم Pronunciation من شما را دوست دارم بیش از حد من شما را دوست دارم Say من شما را دوست دارم خیلی من شما را دوست دارم بیشتر Translation من شما را دوست دارم من شما را دوست دارم Deutsch خدا را می شناسم از شما بهتر خدا را مي شناسم از شما بهتر دانلود خدا را می شناسم از شما بهتر شما راح حبيب قلبي Mp3 شمه راح حبيب قلبي شما حمدان راح حبيب قلبي شما حمدان راح حبيب قلبي Mp3 اغنية شما حمدان راح حبيب قلبي كلمات تحميل اغنية شما حمدان راح حبيب قلبي شما حمدان راح حبيب قلبي فور شيرد شما حمدان راح حبيب قلبي كلمات شما حمدان راح حبيب قلبي صوت العرب شما را در جهنم خواهد سوخت شما را در جهنم خواهد سوخت перевод شما را در جهنم خواهد سوخت – скачать شما را در جهنم خواهد سوخت – скачать песню شما را در جهنم خواهد سوخت – So شما را در جهنم خواهد سوخت – скачать бесплатно شما را در جهنم خواهد سوخت перевод песни راديو شما 93.4 دانلود رادیو شما 93.4 پخش زنده رادیو شما 93.4 دانلود رایگان رادیو شما 93.4 دانلود رادیو شما 93.4 برای اندروید رادیو صبح جمعه با شما+آنلاین فركانس راديو شما دبي رادیو شما دبی 93.4 رادیو شما دبی انلاین راديو سما دبي رادیو شما در امارات بخواند یا ذَالَّذی کانَ لیلا بخواند فقط لیلا بخواند آهنگ فقط لیلا بخواند دانلود آهنگ لیلا بخواند دانلود فقط لیلا بخواند رسایی بخواند اهنگ بخواند الکسا اکنون می‌تواند توییت‌های شما را نیز برایتان بخواند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۲۸
  • تعداد حاضران : ۲۶۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها