freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نتیجه جدیدترین نظرسنجی سراسری در آمریکا نشان می‌دهد هیلاری کلینتون موقعیت خود را به عنوان پیشتاز تقویت و فاصله خود را با دونالد ترامپ بیشتر کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ نظرسنجی مشترک شبکه ان بی سی و وال استریت ژورنال درباره دو موضوع وضعیت حمایت‌های مردمی و رای دهندگان از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا منتشر شد.

نتیجه این نظرسنجی نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون توانسته پیشتازی خود بر دونالد ترامپ و دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تحکیم کند.

طبق این نظرسنجی، در رقابت دو نفره بین نامزدهای دموکرات و جمهوری خواه، کلینتون با جلب نظر 52 درصد رأی ‌دهندگان، از آرای 38 درصدی ترامپ پیشی گرفته است.

در رقابت چهار نفره نامزدهای انتخابات شامل نامزدهای حزب آزادی خواه و حزب سبزها هم، کلینتون پیشتاز است.

بر این اساس، نامزد دموکرات با 46 درصد در برابر 35 درصد نامزد جمهوری خواه، 9 درصد «گری جانسون»، نامزد حزب آزادی خواه و 2 درصد «جیل استاین» از حزب سبزها، بیشترین شانس را برای پیروزی دارد.

در موضوع رقابت دموکرات‌ها و جمهوری خواهان برای انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا هم وضعیت به نفع هم حزبی‌های کلینتون و اوباما شده است.

دموکرات‌ها اکنون با کسب 49 درصد در برابر 42 درصد جمهوری خواهان، از شانس بیشتری برای کسب کرسی‌های بیشتر برخوردارند.

این نظرسنجی بلافاصله پس از انتشار فایل ویدئویی از اظهارات سال 2005 ترامپ گرفته شده است؛ فایلی که او در آن اظهارات رکیک و زننده‌ای درباره زنان مطرح کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴:۴۵ دیده شده : ۶۵بار نویسنده : admin

کلینتون از حال رفت کلینتون قبل از عمل هیلاری کلینتون قبل از عمل زیبایی هیلاری کلینتون قبل از عمل جراحی عکس هیلاری کلینتون قبل از عمل زیبایی هیلاری کلینتون قبل و بعد از عمل جراحی هیلاری کلینتون قبل و بعد از عمل هیلاری کلینتون قبل و بعد از عمل زیبایی دلم گرفته است دلم گرفته است سهراب دلم گرفته است فروغ دلم گرفته است یا دلگیرم دلم گرفته است به ایوان دلم گرفته است از فروغ دلم گرفته است به ايوان مي روم دلم گرفته استاتوس دلم گرفته است از فروغ فرخزاد دلم گرفته است خدایا دلم گرفته است به ایوان میروم دلم گرفته است به ایوان میروم و انگشتانم را دلم گرفته است به ايوان ميروم حالم گرفته است دلم عجیب گرفته است سهراب شعر دلم گرفته است سهراب دلم گرفته است از سهراب دلم گرفته است به ايوان شعر دلم گرفته است از فروغ فرخزاد متن شعر دلم گرفته است از فروغ فرخزاد شعر دلم گرفته است فروغ دلمان گرفته است دلم گرفته است دلم عجیب گرفته است دلم گرفته است دلم عجیب گرفته است سهراب دلم گرفته است دلم عجیب کلینتون از ترامپ پیشی گرفته است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۲۲
  • تعداد حاضران : ۱۰۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها