freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در آموزه‌های دینی بر این نکته تأکید شده که کار امروز را به فردا مسپار؛ زیرا انسان كاري را كه بايد امروز انجام دهد به امید فردا انجام نمی‌‌دهد و فردا نیز همین داستان تکرار می‌شود. 

از نظر روان‌شناسي نیز «اهمال‌كاري يا تنبلي يعني به آينده محول كردن كاري كه تصميم به اجراي آن گرفته‌ايم». 

برای این‌که این اتفاق نیفتد باید کار هر روز را همان روز انجام داد. بر اساس اصول برنامه‌ریزی برای اتمام به‌موقع و مرور درس‌ها باید درس هر روز در همان روز خوانده شود. بر اساس اصول یادگیری نیز خواندن درس هر روز در همان روز منجر به یادگیری بهتر می‌شود. بر همین اساس باید دانش‌آموزان بعد از تدریس معلم در همان روز به مطالعه‌ی مطالب بپردازند. این موضوع باعث ایجاد ارتباط بهتر دانش‌آموز با مدرسه و درس‌هایش می‌شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱:۲۳ دیده شده : ۱۳۵بار نویسنده : admin

Vs Ivan Brandon روز درختکاری روز درختکاری چه روزی است روز درختکاری مقاله روز درختکاری 15 اسفند روز درختکاری در مدارس روز درختکاری چیست؟ روز درختکاری در ایران باستان روز درختکاری شعر روز درختکاری در اصفهان روز درختکاری چه روزیست روز دریای خزر روز درياي خزر روز جهانی دریای خزر روز ملی دریای خزر بزرگداشت روز دریای خزر روز در کسب هنر کوش روز درختكاري چه روزي است روز درختکاری در ایران چه روزی است روز درختکاری چه روزی از سال است 15 اسفند روز درختکاری گرامی باد روز درویش 3 اسفند روز درویش روز درويش روز رستاخیز درویش روز جهانی درویش تبریک روز درویش روز رستاخیز احمدرضا درویش سوم اسفند روز درویش پیام تبریک روز درویش متن تبریک روز درویش شعر روز درختكاري شعرکودکانه روز درختکاری شعردرمورد روز درختکاری شعردرباره روز درختکاری شعرهای روز درختکاری روز درختکاری انشا انشای روز درختکاری انشاء روز درختکاری روز درختکاری نقاشی از همان روزی که دست حضرت از همان روزي كه دست حضرت از همان روزي که دست حضرت قابيل از همان روزی که دست حضرت آدم متن شعر از همان روزی که دست حضرت قابیل ز همان روزی که دست حضرت قابیل از همان روزی که از همان روزی که دست از همان روزی که گشتم آشنای بابلی از همان روزی که با شلاق و خون از همان روزی که یوسف را برادرها از همان روزي كه دست از همان روزی از همان روزي از همان روزي كه دست حضرت قابيل درس هر روز در همان روز!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها