freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

؛ دبیر کل سازمان ملل در نشست خبری در این سازمان گفت: بمباران اخیر و کشتار غیر نظامیان در یمن اقدامی محکوم و غیر قابل قبول است.

بان کی مون افزود:امروز می خواستم درباره دو موضوع چالشی صحبت کنم؛ اوضاع در هائیتی و یمن. ابتدا درباره هائیتی، می خواستم همدردی خود را با مردم هائیتی ابراز کنم که از طوفان متیو آسیب دیده اند.

وی در ادامه گفت:صدها نفر جان خود را از دست داده اند و دست کم یک میلیون و چهارصد هزار نفر در حال حاضر نیاز به کمک دارند. برخی از روستاها و شهرها به صورت کامل از میان رفته اند، ذخایر غذایی از بین رفته است و دست کم سیصد مدرسه آسیب دیده اند و با دسترسی به مناطق آسیب دیده بیشتر، بر این شمار نیز افزوده می شود.

تنش ها نیز همزمان با انتظار مردم برای رسیدن کمک، در حال افزایش است. به واکنشی گسترده برای کمک رسانی نیاز است و گروه های سازمان ملل با مقامات محلی همکاری می کنند تا به افراد نیازمند کمک رسانی شود.

دبیر کل سازمان ملل گفت: ما توانستیم نزدیک به پنج میلیون دلار از صندوق واکنش اضطراری سازمان ملل اختصاص دهیم. امروز نیز صد و بیست میلیون دلار دیگر نیز در خواست کردیم تا پوشش دهنده تلاش های سازمان ملل تا سه ماه آینده باشد. پیامدهای طوفان شامل خطر افزایش بیماری هایی با منشاء آب مانند وبا باشد.

وی با اشاره به برخی اقدامات سازمان ملل و مقامات محلی برای مقابله با پیامدهای طوفان متیو گفت: من از همه اعضای جامعه جهانی می خواهم همدلی و سخاوت به خرج دهند و به صورتی موثر با یکدیگر برای واکنش به این وضع اضطراری اقدام کنند.

بان کی مون درباره اوضاع یمن گفت: حمله به مراسم عزاداری اقدامی بیرحمانه در حمله به غیر نظامیان و نقض آشکار قوانین انساندوستانه بین المللی است. این مرکزی عمومی و شناخته شده برای همه بود که در آن خانواده ها و کودکان حضور داشنتد.

حمله به تجمعی که عزادار فردی از دست رفته بود، اقدامی محکوم است. حمله هوایی ائتلاف سعودی به یمن باعث ویرانی، از میان رفتن بخش عمده ای از تاسیسات درمانی و دیگر زیرساخت های اصلی دیگر این کشور شده است.

بان کی مون گفت: گزارش های اولیه از محل نشان می دهد این حمله، اقدامی از جانب نیروهای ائتلاف سعودی بود. با توجه به الگوی خشونت در سراسر این کشور، جایی برای بهانه جویی باقی نمی ماند و فاجعه ای که عامل انسانی دارد، در برابر چشم ما ایجاد شده است.

مصونیت (از پاسخگویی در برابر اقدامات انجام شده) باعث رنج شده است. با وجود افزایش جرائم طرفین این درگیری ها، همچنان در انتظار شروع تحقیقاتی جدی در این خصوص هستیم. این حادثه تکان دهنده مستلزم تحقیقاتی کامل است.

برای همین هم کمسیون عالی حقوق بشر سازمان ملل به درستی خواستار تشکیل گروه مستقل بین المللی برای اجرای تحقیقاتی جامع درباره نقض های ادعایی قوانین بین المللی انساندوستانه شده است. من از شورای حقوق بشر می خواهم به وظیفه خود عمل و در این خصوص اقدام کند.

در حال حاضر بیست میلیون یمنی یعنی هشتاد درصد از جمعیت این کشور نیازمند کمک های انساندوستانه است. من از جامعه جهانی می خواهم حمایت های خود را افزایش دهند. نیمی از تازه ترین درخواست سازمان ملل در این خصوص تامین شده است.

کمک های انساندوستانه جایی برای اقدام سیاسی ندارد و من خواستار ترک مخاصمه به عنوان تنها راه برای حفظ جان غیر نظامیان و از سرگیری گفتگوهای سیاسی به عنوان تنها راه برای پایان دادن به خشونت ها هستم.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۳۷:۲۳ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin

بان کی مون بان كي مون حقوق بشر ايران بان كي مون بان كي مون قلق بان كي مون اليمن بان كي مون غزة بان كي مون والمالكي بان كي مون العراق بان كي مون السيستاني بان كي مون يعرب عن قلقه بان كي مون رابعة بان كي مون في العراق بان كي مون قلقه بان كى مون يعرب عن قلقه بان كي مون القلق بان كي مون يعبر عن قلقه بان كي مون والقلق اسماعيل تمر بانكي مون قلق بان كي مون يشعر بالقلق كم مرة قلق بان كي مون بان كي مون في اليمن بان كي مون واليمن تقرير بان كي مون حول اليمن کیوسک بانکی کیوسک بانکی چیست انواع کیوسک بانکی ساخت کیوسک بانکی کیوسک های بانکی وب کیوسک بانکی خدمات کیوسک بانکی دستگاه کیوسک بانکی تعریف کیوسک بانکی قیمت کیوسک بانکی بان كي مون سوريا غیر نظامیان در مخاصمات مسلحانه رفتار با غیرنظامیان در مخاصمات مسلحانه حمایت از غیر نظامیان در مخاصمات مسلحانه رفتار با غیر نظامیان در مخاصمات مسلحانه- اختصاصی- حقوق غیر نظامیان در جنگ حقوق غیر نظامیان در جنگ از دیدگاه مهدویت کشتار غیر نظامیان در افغانستان فیلم عملیات غیر نظامیان دانلود فیلم عملیات غیرنظامیان دانلود فیلم عملیات غیرنظامیان دوبله فارسی دانلود فیلم عملیات غیر نظامی بازیگران فیلم عملیات غیر نظامی حمایت از غیر نظامیان آمار تلفات غیرنظامیان در افغانستان عملیات غیر نظامیان عملیات غیر نظامی دانلود بازی عملیات غیر نظامیان حقوق غیر نظامیان فیلم غیر نظامیان دانلود فیلم غیر نظامیان يمني غير يمني غير خطير اليمن غير يمنيه غير منشد يمني غير معروف اليمن غير السعيد غيرك يمني يمني جسمه غير قابل للغرق رجل يمني غير قابل للغرق فنان يمني غير معروف قابل قبول به انگلیسی غیر قابل قبول به انگلیسی قابل قبول اسامی قابل قبول ثبت احوال نمره قابل قبول آزمون تولیمو رتبه قابل قبول برای پزشکی اسمهای قابل قبول ثبت احوال رتبه قابل قبول برای دندانپزشکی مدارک قابل قبول نظام مهندسی نمره قابل قبول Gre رتبه قابل قبول برای دانشگاه فرهنگیان اسامی مورد قبول ثبت احوال اسامی مورد قبول ثبت احوال ایران اسامی قابل قبول در ثبت احوال لیست اسامی قابل قبول ثبت احوال اسامی دختر قابل قبول ثبت احوال اسامی مورد تایید ثبت احوال برای تغییر نام اسامي قابل قبول در ثبت احوال اسامی پسر قابل قبول ثبت احوال اسامي مورد تایید ثبت احوال رتبه قابل قبول برای پزشکی بین الملل رتبه های قابل قبول برای پزشکی اسمهای مورد قبول ثبت احوال نامهاي مورد قبول ثبت احوال نامهای مورد قبول ثبت احوال نامهای مورد تایید ثبت احوال ایران رتبه قابل قبول برای رشته دندانپزشکی مدرک قابل قبول برای نظام مهندسی است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم بان کی مون: کشتار غیر نظامیان یمنی غیر قابل قبول است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۰۵
  • تعداد حاضران : ۲۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها