freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۲۲۷۶

۴۱  بازدید

وب سایت 5040: استرس زیادی می تواند برای شما آزاردهنده باشد. برای مدیریت استرس بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید.

نکاتی برای مدیریت استرس
تمرین تنفس

نفس بکشید، آن را نگه دارید، نگه دارید...حالا به آرامی نفستان را آزاد کنید. احساس بهتری دارید؟ عالی است.

برنامه برای کاهش استرس

در زمان مواجه با استرس شدید شما نیاز به برنامه‌ای دارید که به شما کمک کند. چیزهایی مانند ورزش یا مدیتیشن هردو برای شما خوب‌اند. این‌ها با آزادسازی عناصر مربوط به حس خوب در بدن مانند نیتریک اسید و مواد شیمیایی مغز به نام اندروفین ها باعث می‌شوند بتوانید استرس خود را مدیریت کنید.

تکیه بر دوستان

یکی ازعناصر حیاتی در کاهش عوارض منفی استرس داشتن روابط اجتماعی قوی است. پس با دیگران در ارتباط باشید، بیرون بروید و ساعات شادی را داشته باشید. این‌ها درمان‌های روحی استرس هستند.

نکاتی برای مدیریت استرس
تقسیم کار بزرگ به کارهای کوچک‌تر

به جای فکر کردن در مورد عامل استرس به عنوان یک مانع غیرقابل عبور، آن را به کارهای کوچک‌تر قابل مدیریت تقسیم کنید. با این کار شما می‌توانید به موفقیت برسید.

کار کنید

ما به شما پیشنهاد می کتیم حتی بعد از بازنشستگی بازهم راهی برای کار کردن پیدا کنید، حتی کارهای خیر یا داوطلبانه. این به شما کمک می‌کند از نظر روحی و جسمی فعال بمانید، در زندگی هدف داشته و روابط اجتماعی قوی برای مدیریت استرس داشته باشید.

اضافه کردن یک موجود در زندگی

دو عامل می‌توانند استرس در خانه‌ی شما را کم کنند: گیاهان و حیوانات خانگی. گیاهان همچنین میزان عفونت در خانه را کاهش داده و برای فشارخون مفیدند. افرادی که پس از یک حمله‌ی قلبی برای خود حیوان خانگی خریده‌اند میزان سکته‌ی دوم در آن‌ها به شدت کم شده است، خصوصاً کسانی که با حیوان خود به پیاده‌روی می روند.

نکاتی برای مدیریت استرس
برنامه داشته باشید

بخشی از زندگی که باعث استرس زیاد ما می‌شود نامشخص بودن آن است. به همین دلیل ترافیک، مشکلات کامپیوتر و اتفاقات این‌چنینی می‌توانند برای شما ترسناک باشند. از آنجایی که بیشتر زندگی غیرقابل‌پیش‌بینی است بهتر است برای خود برنامه‌ای داشته و تمامی مسئولیت‌های خود را مطابق آن دنبال کنید. نوشتن همه چیز روی کاغذ بهتر از به هم ریختن ذهن با کارهای زیاد است.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۵۰:۵۷ دیده شده : ۱۲۷بار نویسنده : admin

نکاتی برای جذاب بودن مردان نکاتی برای جذاب بودن پسران نکاتی برای جذاب شدن مردان نکاتی برای جذاب بودن نکاتی برای جذاب بودن دختر نکاتی برای جذاب بودن پسرها نکاتی برای جذاب بودن پسر نکاتی برای جذاب بودن خانمها نکاتی برای جذاب شدن نکات جذاب بودن نکاتی برای زیبا بودن مدیریت استرس مدیریت استرس در روانشناسی مدیریت استرس Ppt مدیریت استرس در سازمان مدیریت استرس چیست مدیریت استرس Pdf مدیریت استرس شغلی مدیریت استرس در محیط کار مدیریت استرس مقاله مدیریت استرس و اضطراب مديريت استرس Ppt کارگاه مدیریت استرس Ppt مهارت مدیریت استرس Ppt مدیریت استرس شغلی+ppt مدیریت استرس Powerpoint مدیریت استرس در سازمان Ppt سیستم خبره مدیریت استرس Ppt مدیریت استرس در سازمان ها مدیریت استرس در رفتار سازمانی مدیریت استرس سازمانی راهکارهای مدیریت استرس چیست مديريت استرس Pdf مدیریت استرس شغلی.pdf مقاله مدیریت استرس Pdf مدیریت استرس در ورزش Pdf مدیریت زمان و استرس شغلی پاورپوینت مدیریت استرس شغلی کتاب+مدیریت+استرس+شغلی مقاله مدیریت استرس شغلی راهکارهای مدیریت استرس شغلی پرسشنامه مدیریت استرس شغلی مدیریت دانش و استرس شغلی مدیریت استرس در محل کار مدیریت استرس محیط کار مدیریت خستگی و استرس در محیط کار مقاله مدیریت استرس Doc مدیریت استرس و اضطراب در کارکنان کارگاه مدیریت استرس و اضطراب سمینار مدیریت استرس و اضطراب دانلود سمینار مدیریت استرس و اضطراب نکاتی برای مدیریت استرس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها