freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

"آگوستین خلیل" گفت: "شیخ ابراهیم زکزاکی" با برخورد بد حکومت و ارتش نیجریه مواجه است.

ارتش نیجریه "اگوستین خلیل" تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جوان درباره وضعیت "شیخ ابراهیم زکزاکی" می گوید: شیخ ابراهیم زکزاکی با برخورد بد حکومت و ارتش نیجریه مواجه است.

وی افزود: در اثر شکنجه و بدرفتاری ارتش نیجریه وضعیت "شیخ زکزاکی" بسیار وخیم است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی تاکید کرد: برخورد بسیار نامناسبی با شیعیان در نیجریه در جریان است.

گفتنی است شیخ ابراهیم یعقوب زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه است که در پنجم ماه ۱۹۵۳ میلادی در شهر زاریا در ایالت کادونا، شمالِ غربی نیجریه به دنیا آمد. وی دانش‌آموخته رشته‌ی اقتصاد از دانشگاه احمد بلو است.

زکزاکی از بدو ورود به دانشگاه فعالیت سیاسی را آغاز کرد. سال‌های ۱۹۷۷ و ۱۹۷۸ میلادی دبیرکل انجمن دانشجویان مسلمان نیجریه در پردیس اصلی دانشگاه احمدو بود. سال ۱۹۷۹، معاون امور بین‌الملل کمیته ملی همین انجمن شد.


زکزاکی معتقد بود که استقرار یک جمهوری در میان خطوط مذهبی مشابه در نیجریه امکان‌پذیر خواهد بود. او چندین مرتبه به دلیل اتهام نافرمانی مدنی در رژیم‌های نظامی نیجریه در خلال دهه 1980 و دهه 1990 دستگیر شد. دسامبر گذشته هم وقتی که نیروهای ارتش نیجریه به خانه وی در شهر زاریا یورش بردند. سربازان ارتش در آن زمان، صدها مسلمان را به شهادت رساندند و شیخ زکزاکی را که به‌شدت زخمی شده بود، بازداشت کردند.

 
انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۰:۸ دیده شده : ۱۳۸بار نویسنده : admin

ارتش نیجریه حشرات را شکنجه نکنید چگونه زنان را شکنجه کنیم چگونه یک زن را شکنجه کنیم می کند می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش طلوع میکند آن آفتاب پنهانی کمیسر متهم میکند عسل چاق می کند؟ هربی پرواز می کند ذرت چاق می کند؟ ژله چاق می کند؟ تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر طلوع ميكند آن آفتاب پنهاني شعر طلوع میکند آن آفتاب پنهانی طلوع میکند آن آفتاب پنهانی زسمت مشرق جغرافیای عرفانی کمیسر متهم میکند کامل کمیسر متهم میکند 1 کمیسر متهم میکند دانلود کمیسر متهم میکند (دوبله فارسی) کمیسر متهم میکند 2 کمیسر متهم میکند قسمت دوم کمیسر متهم میکند اهنگ فیلمهای کمیسر متهم میکند کمیسر مولدوان متهم میکند عسل چاق میکند یا لاغر عسل چاق ميكند ؟ آیا عسل چاق می کند فیلم هربی پرواز می کند دانلود هربی پرواز می کند دانلود فیلم هربی پرواز میکند بازیگران فیلم هربی پرواز می کند دانلود فیلم سینمایی هربی پرواز میکند سینمایی هربی پرواز می کند فیلم سینمایی هربی پرواز می کند دانلود رایگان فیلم هربی پرواز می کند پخش آنلاین فیلم هربی پرواز می کند آیا ذرت چاق می کند ایا ذرت بوداده چاق می کند آیا ژله چاق می کند؟ ژله صورت را چاق میکند آیا ژله صورت را چاق می کند؟ ارتش نیجریه "شیخ زکزاکی" را شکنجه می کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها