freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دلایل زیادی هستند که سبب می‌شوند در آزمون‌ها منفی بزنید ولی یکی از دلایل اصلی منفی زدن‌ در آزمون‌ها، تسلط کم بر مباحث است.

 درست است که مبحث را خوانده‌اید ولی چون نتوانستید آن را به مرحله‌ی تسلط برسانید، درصد منفی می‌گیرید. می‌توان گفت اکثر دواطلبانی که منفی می‌زنند، در درس‌ها کم‌تسلط بوده‌اند. 

برای رفع این مشکل باید در کنار مطالعه، تست کار کنید و البته در برنامه‌ریزی مطالعاتی خود زمان‌هایی را اختصاص دهید که از طریق بازیابی اطلاعات به مرور مباحث بپردازید. 

قطعاً با این مسئله، تسلط خود را در تست زدن افزایش خواهید داد و در آزمون نیز با تسلط بیش‌تری به پاسخ‌گویی سؤالات می‌پردازید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۲۱:۴۱ دیده شده : ۱۰۱بار نویسنده : admin

عدم تسلط بر اعصاب درمان عدم تسلط بر اعصاب منفی در منفی رمان منفی در منفی چرا منفی در منفی میشود مثبت منفی در اکسل اعداد منفی در اکسل عدد منفی در اکسل ساعت منفی در اکسل فرمول منفی در اکسل علامت منفی در اکسل حذف منفی در اکسل نمایش اعداد منفی در اکسل نمایش زمان منفی در اکسل رسم نمودار منفی در اکسل منفي در مثبت منفی در مثبت ریاضی ضرب منفی در مثبت منفي در مثبت در رياضي جدول منفی در مثبت منفی مثبت منفی و مثبت در ریاضی منفی و مثبت ریاضی درمان منفی نگری درمان بدبینی و منفی نگری درمان منفی بافی راههای درمان منفی بافی درمان منفی گرایی درمان منفي گرايي راه درمان منفی گرایی درمان کمال گرایی منفی نمره منفی در رانندگی نمره منفی در رانندگی چیست نمره منفي در رانندگي نمره منفی در راهنمایی رانندگی نمره منفی در تخلفات رانندگی تاثیر نمره منفی در رانندگی نمره منفی در جرایم رانندگی نمره منفی رانندگی نمره منفی رانندگی چیست نمرات منفی رانندگی نمره منفی در کنکور نمره منفی در کنکور ارشد نمره منفی در کنکور ارشد سراسری نمره منفی در کنکور چیست نمره منفی در کنکور سراسری نمره منفی در کنکور ارشد آزاد نمره منفی در کنکور چگونه است نمره منفی در کنکور 94 نمره منفی در کنکور دکتری 93 نمره منفی در کنکور دکتری عدم تسلط باعث پاسخ منفی در آزمون می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۶
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها