freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


این هفته مصادف با اکران فیلم بحث‌برانگیز «تولد یک ملت» (Birth of Nation) بود، اما سینماروها بیشتر از «دختری در قطار» (The Girl on Train) استقبال کردند و این‌گونه این فیلم بالاتر از «تولد یک ملت» و دیگر فیلم‌های تازه و قدیمی جدول، به صدرنشین باکس آفیس تبدیل شد. یکی از دلایل موفقیت «دختری در قطار» این است که کمپانی یونیورسال مثل کاری که سال گذشته با «پنجاه سایه‌ی گری» (Fifty Shades of Grey)، «خشمگین ۷» (Furious 7)، «پیچ پرفکت ۲» (Pitch Perfect 2) و «بچه‌ی ناف کامپتون» (Straight Outta Compton) کرده بود، آن‌قدر از لحظ تبلیغاتی روی «دختری در قطار» مانور داد که فیلم را از یک اکران معمولی به یک رویداد سینمایی موردانتظار تبدیل کرد. به‌طوری که بسیاری انتظار داشتند که «دختری در قطار» خاطرات نه چندان دور «دختر گم‌شده» (Gone Girl) دیوید فینچر را دوباره زنده کند. فیلم اما به گفته‌ی منتقدان نه شبیه به «دختر گم‌شده» است و نه به هوشمندی آن نزدیک می‌شود.

مقالات مرتبط

«دختری در قطار» که با بودجه‌ی ۴۵ میلیون دلار ساخته شده، ۲۴ میلیون و ۶۶۳ هزار دلار به عنوان افتتاحیه کسب کرد. اگرچه فیلم چپ و راست با «دختر گم‌شده» مقایسه می‌شد، اما از آنجایی که محصول نهایی شباهتی به ساخته‌ی فینچر ندارد، مقایسه‌ی فروش آنها اشتباه است. این در حالی بود که «دختری در قطار» به اندازه‌ی «دختر گم‌شده» سروصدا به پا نکرده بود. نه تنها فیلم نام بزرگی مثل بن افلک را کم داشت، بلکه فاقد عناصری که پای آن را به رسانه‌ها باز کند هم بود (مثل انتخاب تیلر پری و نیل پاتریک هریس در نقش‌های غیرمنتظره و چندتا پیچش داستانی تفکربرانگیز). البته که تریلری با حضور امیلی بلانت، هیلی بنت و ربکا فرگوسن باید بهتر از اینها عمل می‌کرد، اما کماکان این آمار بهتر از قابل‌قبول است. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که اگر فیلم همین‌طوری ادامه بدهد، آمار نهایی ۷۵ میلیون دلار درآمد خانگی‌اش تضمین شده است و اگر بتواند همین رقم را در بازارهای خارجی هم کسب کند، اکران خیلی خوبی را تجربه کرده خواهد کرد.

Batman-V-Superman-Unused-Superman-poster

دومین تازه‌اکران این هفته «تولد یک ملت» است. این درام زندگینامه‌ای مدتی پیش در جشنواره‌ی ساندنس با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شد و ۱۷ و نیم میلیون دلاری که کمپانی فاکس سرچ‌لایت خرج خرید فیلم کرد، به رکوردشکنی منجر شد. با اینکه بسیاری هنوز آن را یکی از شانس‌های اسکار می‌دانند، اما بعد از انتشار نقدهای بیشتر و مشخص شدن این حقیقت که فیلم آن‌قدرها هم که می‌گفتند خوب نیست، شانس حضور فیلم در اسکار پایین آمده است. «تولد یک ملت» اما ۷/۱ میلیون دلار کسب کرد که رقم خیلی متوسطی بعد از این همه هیاهویی که این فیلم به پا کرده است، محسوب می‌شود. یا به عبارت دیگر، این رقم حتی در مقایسه با افتتاحیه‌ی ۸/۱ میلیون دلاری فیلم «محبوب» (Beloved) که در سال ۱۹۹۸ اکران شده بود کمتر است. همچنین این افتتاحیه به‌طرز کنایه‌آمیزی کمتر از افتتاحیه‌ی ۷ و نیم میلیون دلاری درام «ایالت آزاد جونز» (Free State of Jones) با حضور متیو مک‌کانهی است که خیلی کمتر از «تولد یک ملت» مورد استقبال منتقدان و مردم قرار گرفته بود و در نهایت ۲۱ میلیون دلار در خانه فروخت.

هم‌اکنون «تولد یک ملت» برای دوام آوردن به توجه آکادمی اسکار نیاز دارد، اما از آنجایی که فیلم نقدهای چندان فوق‌العاده‌ای هم دریافت نکرده و با وجود فیلم‌های سیاه‌پوست‌محور بهتر دیگری که در هفته‌های آینده خواهیم داشت، این اتفاق بعید به نظر می‌رسد. این موضوع را هم نباید فراموش کنیم که اکثر اوقات بسیاری از سینماروها انتظار یک سرگرمی بی‌دردسر را از مولتی‌پلکس‌ها دارند. کسی که آخرهفته برای یک شب خستگی در کردن به سینما می‌رود، دوست دارد دنزل واشنگتن و کریس پرت را در حال کشتن آدم‌بدها تماشا کند و نه یک فیلم خشونت‌بارِ واقع‌گرایانه. این دلیل خوبی نیست، اما خب، کاریش نمی‌توان کرد.

Batman-V-Superman-Unused-Superman-poster

سومین اکران گسترده‌ی این هفته کمدی «مدرسه‌ی راهنمایی: بدترین سال‌های زندگی‌ام» (Middle School: The Worst Years of My Life) است که به درگیری پسری با روحیه‌ی هنری با ناظم قانون‌مدار و خشک مدرسه‌شان می‌پردازد. این فیلم پس از اکران در ۲ هزار و ۸۲۲ سالن سینما، ۶/۹ میلیون دلار کسب کرد. این فیلم لایو اکشن خانوادگی که در دسته فیلم‌های پریانی دیزنی قرار نمی‌گیرد، تا زمان اکران «ترول‌ها» (Trolls) برای چهار هفته هیچ رقیبی نخواهد داشت. فیلم میانگین امتیاز A منفی را از تماشاگران دریافت کرده و کمپانی سازنده انتظار دارد که فیلم در پایان چیزی حدود ۲۷ میلیون دلار بفروشد.

 اما بگذارید اخبار آمار فروش فیلم‌های قدیمی جدول را با فیلمی که چهار ماه از اکرانش می‌گذرد شروع کنیم: «در جستجوی دوری» (Finding Dory)، محصول پیکسار و والت دیزنی در حال حاضر با وجود ۴۸۵ میلیون دلار فروش خانگی در جمع «هیت‌»‌های سال قرار دارد. اما این هفته اتفاق دیگری افتاد: «در جستجوی دوری» رسما به باشگاه یک میلیاردی‌ها (رقم دقیق یک میلیارد و یک و نیم میلیون دلار) پیوست. به این ترتیب، «در جستجوی دوری» بعد از «داستان اسباب‌بازی ۳» (یک میلیارد و ۶۷ میلیون دلار)، دومین فیلم پرفروش پیکسار و پنجمین انیمیشن پرفروش تاریخ است. همچنین این رقم «در جستجوی دوری» را بعد از «زوتوپیا» (یک میلیارد و ۲۳ میلیون دلار) و «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» (یک میلیارد و ۱۵۳ میلیون دلار) و بالاتر از «کتاب جنگل» (۹۶۶ میلیون دلار) در رده‌ی سوم پرفروش‌ترین فیلم‌های ۲۰۱۶ قرار می‌دهد. پس، به این نتیجه می‌رسیم که دیزنی تاکنون سال فوق‌العاده‌ای را سپری کرده است. «در جستجوی دوری» در طول ۱۲ ماه گذشته، چهارمین یک میلیاردی آنها و روی هم رفته دوازدهمین یک میلیاردی تاریخ این کمپانی محسوب می‌شود.

«خانه‌ی دوشیزه پرگرین برای بچه‌های عجیب» (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children) در دومین هفته‌ی اکرانش ۱۵ میلیون دلار کسب کرد. جدیدترین ساخته‌ی فانتزی تیم برتون که ۱۱۰ میلیون دلار خرج ساختش شده، تاکنون ۵۱ میلیون دلار به جیب زده است. این رقم در راستای آمار «دونده‌ی هزارتو» (The Maze Runner) و درآمد ۵۷ میلیون دلاری‌اش در طول ۱۰ روز قرار می‌گیرد. «دوشیزه پرگرین» هنوز به یک اکران فوق‌العاده تبدیل نشده، اما چندان بد هم عمل نکرده است. آمار ۱۰ روزه‌ی فیلم در راستای ۵۰ میلیون دلار درآمد ۱۰ روزه‌ی «سایه‌های سیاه» (Dark Shadows) نیز قرار می‌گیرد. هرچند که بودجه‌ی «دوشیزه پرگرین» (۱۱۰) کمتر از «سایه‌های سیاه» (۱۵۰) است.

«دیپ‌واتر هورایزن» (Deepwater Horizon) کماکان با وجود بودجه‌ی ۱۱۰ میلیونی‌اش خیلی خوب ادامه می‌دهد. ساخته‌ی پیتر برگ در دومین هفته‌ی اکرانش پس از تجربه‌ی ۴۲ درصد افت فروش، ۱۱ میلیون و ۷۵ هزار دلار فروخت و مجموع درآمد ۱۰ روزه‌اش را به ۳۸ و نیم میلیون دلار رساند. این افت فروش درست بین افت فروش ۴۱ درصدی «تنها بازمانده» (Lone Survivor) و ۴۳ درصدی «خشم» (Fury) قرار می‌گیرد. هم‌اکنون درآمد ۷۰ میلیون دلاری فیلم در خانه پیش‌بینی می‌شود. پس، فیلم برای موفقیت رسما باید روی بازارهای خارجی حساب باز کند.

اکشنِ وسترن «هفت دلاور» (Magnificent Seven) نیز این هفته ۹/۱ میلیون دلار کسب کرد و مجموع درآمد ۱۷ روزه‌اش را به ۷۵/۹ میلیون دلار رساند. در مقایسه با فیلم‌های دنزل واشنگتن، به نظر می‌رسد «هفت دلاور» اکران خانگی‌اش را به جای «خانه‌ی امن» (۱۲۶ میلیون دلار)، نزدیک به «کتاب ایلای» (۹۴ میلیون دلار) و «اکولایزر» (۱۰۱ میلیون دلار) تمام خواهد کرد. در هر صورت «هفت دلاور» کارش را به عنوان یک موفقیت به سرانجام خواهد رساند. انیمیشن «لک‌لک‌‌ها» (Storks)  مبلغ ۸/۴ میلیون دلار دیگر کسب کرد و درآمد ۱۷ روزه‌اش را به ۵۰ میلیون دلار رساند. خبر خوب این است که فیلم ۵۶ میلیون دلار هم در خارج از امریکا فروخته تا درآمد جهانی‌اش به ۱۰۶ میلیون دلار برسد.

جدول ۱۰ فیلم برتر هفته

ردیف فیلم فروش این هفته
۱ The Girl on the Train ۲۴/۶ میلیون دلار
۲ Miss Peregrine's Home for Peculiar Children ۱۵ میلیون دلار
۳ Deepwater Horizon ۱۱/۷ میلیون دلار
۴ The Magnificent Seven ۹/۱ میلیون دلار
۵ Storks ۸/۴ میلیون دلار
۶ The Birth of a Nation ۷/۱ میلیون دلار
۷ Middle School: The Worst Years of My Life ۶/۹ میلیون دلار
۸ Sully ۵/۲ میلیون دلار
۹ Masterminds ۴/۱ میلیون دلار
۱۰ Queen of Katwe ۱/۶ میلیون دلار

نگاهی به برخی فیلم‌های تازه‌اکرا‌ن‌شده‌ی این هفته:

دختری در قطار

The Girl on the Train

ریچل واتسون (امیلی بلانت) هر روز سوار بر قطار از کنار خانه‌ی قبلی‌اش که این روزها شوهر سابقش با همسرش در آن زندگی می‌کنند عبور می‌کند. ریچل همچنین می‌تواند خانه‌ی زوج دیگری را که در همان نزدیکی ساکن هستند نیز ببیند. به مرور زمان ریچل غرق زندگی زوج غریبه می‌شود و حتی اسمی برای آنها انتخاب می‌کند (جس و جیسون). اگرچه به نظر می‌رسد آنها زندگی ایده‌آلی دارند، اما یک روز ریچل با چیزی روبه‌رو می‌شود که همه‌چیز را درباره‌ی آنها تغییر می‌دهد. جس گم‌ می‌شود و ریچل نمی‌داند که آیا  او با این اتفاق  ارتباط دارد یا نه. رمان «دختری در قطار» که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، سریع تبدیل به کتابی شد که در دست همه دیده می‌شد. بنابراین بسیاری انتظار داشتند که این اقتباس به «دختر گم‌شده‌»‌ی امسال تبدیل شود. اما اکثر منتقدان یا فیلم را اثر متوسطی دانسته‌اند یا یکی از شکست‌های مطلق امسال.

جیمز براردینلی که ۲ و نیم ستاره به فیلم داده می‌نویسد: «به عنوان یک بی‌مووی کاراگاهی که برای استفاده توسط تماشاگرانِ بی‌اعتنا طراحی شده، فیلم به خوبی سرگرم‌کننده است، اما به عنوان یک تریلر پیچیده و هیچکاکی (الهام‌برداری واضح فیلم از "پنجره‌ی عقبی") با فاصله‌ی زیادی شکست می‌خورد». منتقد سیاتل تایمز که کم و بیش از فیلم راضی بوده می‌نویسد: «احتمالا "دختری در قطار" به شکلِ "دختر گم‌شده" تماشاگران را به لرزه نمی‌اندازد، اما بلانت کاری می‌کند تا این سواری ارزش همراه شدن با آن را داشته باشد». ریچارد روپر از شیکاگو سان‌تایمز که فیلم را دوست نداشته می‌آورد: «فیلم یک محصول گول‌زننده است که اگرچه با وعده‌ و وعید شروع می‌شود، اما خیلی زود به خاطر فیلمنامه‌ی خودش کله‌پا می‌شود و به‌طرز فزاینده‌ای مضحک‌تر و ملودراماتیک‌تر می‌شود. به‌طوری که به زور می‌توانستم در برخی از صحنه‌های پایانی جلوی خنده‌ام را بگیرم». تاد مک‌کارتی از هالیوود ریپورتر می‌نویسد: «معمای اینکه اشخاص و تکه‌های داستانی مختلف چگونه در نهایت به هم مربوط می‌شوند کمی نظر تماشاگر را جلب می‌کند، اما کاراکترها آن‌قدر سفت و تک‌بعدی هستند که حس کنجکاوی آدم را برنمی‌انگیزند». امتیاز متاکریتیک این فیلم ۴۸ است.

تولد یک ملت

Birth of a Nation

«تولد یک ملت» به کارگردانی نیت پارکر، یکی از درجه‌یک‌ترین و مهم‌ترین اکران‌های مستقل فصل پاییز امسال به نظر می‌رسید. این فیلم در حالی وارد سینماها می‌شود که دوتا از بزرگ‌ترین جایزه‌های جشنواره‌ی فیلم ساندنس را برنده شده و یکی از شانس‌های اصلی مراسم اسکار امسال شناخته می‌شود. «تولد یک ملت» به نات ترنر می‌پردازد. یک واعظ مذهبی و برده‌ی آزاد شده که صاحب ثروتمندش به نات پیشنهاد می‌کند تا با موعظه کردن برده‌های نامطیعش را به کار راضی کند. اما بعد از مدتی نات دیگر قادر به تحمل ظلم‌هایی که به او و هم‌قطارانش می‌شود نیست و تبدیل به رهبر ارتشی از بردگان و سیاه‌پوست‌ها علیه سفیدهای ستمگر در ویرجینیای سال ۱۸۳۱ می‌شود.

منتقد نیویورک پُست که فوق‌العاده فیلم را دوست داشته می‌نویسد: «گسترد‌ه‌تر و عمیق‌تر از بی‌رحمی و یکنواختی "۱۲ سال بردگی". این یکی از معدود فیلم‌های مهمی است که امسال وارد سینماها می‌شود». برایان ترویت از یو.اس‌.ای تودی می‌آورد: «پارکر نمایش خارق‌العاده‌ای از نات ترنر را خلق می‌کند که نه قهرمان است و نه آدمی شرور. در پایان او به عنوان مردی به تصویر کشیده می‌شود که با تصمیماتِ سختی مواجه شده است». کنت توران که چندان از فیلم راضی نیست می‌نویسد: «پارکر به عنوان یک بازیگر موفق و نویسنده، تهیه‌کننده، کارگردان و ستاره‌ی فیلم، رویای ساختن حماسه‌ی تاریخی‌ای درباره‌ی نبرد یک مرد سیاه‌پوست به عنوان یک قهرمان انقلابی که برای بازپس‌گیری آزادی و استقلال ایستادگی کرد را داشته است... اما "تولد یک ملت" فیلمی است که در بعضی جهات با خودش در جنگ است. فیلمی که نحوه‌ی اجرایش با قصد و نیتش در نزاع است». امتیاز متاکریتیک این فیلم ۶۹ است.

گزارش باکس آفیس هفته‌ی گذشته

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳:۴۰ دیده شده : ۹۱بار نویسنده : admin

گزارش باکس آفیس گزارش باکس آفیس هفته اخیر Office Theme Song Office Theme Song Piano Office Theme Song Sheet Music Office Theme Song Remix Office Theme Song Chords Office Theme Song Ukulele Office Theme Song Download Office Theme Song Guitar Office Theme Song Ringtone Office Theme Song Piano Tutorial Office Themes 2013 Office Themes 2013 Download Office Themes 2013 Blue Office Themes 2013 Powerpoint Office 2013 Themes Hack Office 2013 Themes Black Office 2013 Themes Free Download Office 2013 Themes Color Office 2013 Themes Custom Office 2013 Themes And Backgrounds Office The Shop Office The Shop Jobs Office The Shop Liverpool The Office Shop Puerto Rico The Office Shop Brainerd Mn The Office Shop Victor Harbor The Office Shop Spalding The Office Shop Markham The Office Shop Inc The Office Shop Batesville Indiana Office The Public Guardian Office The Public Guardian Scotland Office Of The Public Guardian Forms Office Of The Public Guardian And Trustee Office Of The Public Guardian Fees Office Of The Public Guardian Alberta Office Of The Public Guardian Birmingham Office Of The Public Guardian Calgary Office Of The Public Guardian And Trustee Toronto Office Of The Public Guardian Nsw Office The Social Security Office Social Security Locator Office Social Security Number Office Social Security In Brooklyn Office Social Security Card Office Social Security Disability Office Social Security Miami Office Social Security In New Jersey Office Social Security Houston Office Social Security Chicago Office The Attorney General Office The Attorney General State Of Texas Office Of The Attorney General Child Support Office Of The Attorney General Kenya Office Of The Attorney General Florida Office Of The Attorney General Virginia Office Of The Attorney General California Office Of The Attorney General Maryland Office Of The Attorney General Child Support Division Office Of The Attorney General Nj Office The Comptroller Of Currency Office Of The Comptroller Of Currency Address Office Of The Comptroller Of Currency Wiki Office Of The Comptroller Of Currency Jacksonville Fl Office Of The Comptroller Of Currency Jobs Office Of The Comptroller Of Currency Complaint Form Office Of The Comptroller Of Currency Chicago Office Of The Comptroller Of Currency Salaries Office Of The Comptroller Of Currency New York Office Of The Comptroller Of Currency Enforcement Actions Office The President Office The President Kenya Office The President Of Malta Office Of The President Careers Office Of The President Guyana Office Of The President Directory Office Of The President Zambia Office Of The President Botswana Office Of The President Rogers Office Of The President Ghana Office The Ombudsman Office Of The Ombudsman Philippines Office Of The Ombudsman Careers Office Of The Ombudsman Kenya Office Of The Ombudsman Nz Office Of The Ombudsman Contact Number Office Of The Ombudsman Of Ontario Office Of The Ombudsman Visayas Office Of The Ombudsman Mindanao Office Of The Ombudsman Nj Office The Store The Office Store Uk The Office Store Nbc The Office Store Locator The Office Store London Office Test The Store Office Depot The Store Office Stores Near Me Office Store Jobs Office Store Beograd Girl On The Train Girl On The Train Movie Girl On The Train Trailer Girl On The Train Cast Girl On The Train Pdf Girl On The Train Review Girl On The Train Summary Girl On The Train Audiobook Girl On The Train Author Girl On The Train Ending Girl On Fire Girl On Fire Lyrics Girl On Fire Chords Girl On Fire Karaoke Girl On Fire Mp3 Girl On Fire Book Girl On Fire Meme Girl On Fire Album Girl On Fire Movie Girl On Fire Meaning Girl On Fire Lyrics Meaning Girl On Fire Lyrics Youtube Girl On Fire Lyrics And Chords Girl On Fire Lyrics Karaoke Girl On Fire Lyrics Ft Nicki Girl On Fire Lyrics Glee Girl On Fire Lyrics Nicki Minaj Youtube Girl On Fire Lyrics Rob Zombie Girl On Fire Lyrics Genius Girl On The Train Movie Release Girl On The Train Movie Trailer Girl On The Train Movie Review Girl On The Train Movie Release Uk Girl On The Train Movie Australia Girl On The Train Movie Release Australia Girl On The Train Movie 2013 Girl On The Train Movie Poster Girl On The Train Movie Times Girl Online Girl Online 3 Girl Online On Tour Girl Online 2 Girl Online Movie Girl Online Pdf Girl Online On Tour Pdf Girl Online Games Girl Online Books Girl Online Summary Girl On The Edge Girl On The Edge Cast Girl On The Edge (2015) Girl On The Edge Trailer Girl On The Edge Wiki Girl On The Edge True Story Girl On The Edge Review Girl On The Edge Soundtrack Girl On The Edge Full Movie Girl On The Edge Parents Guide Girl On Top Girl On Top Of Boy Girl On Top Mtv Girl On Top Tips Girl On Top Moves Girl On Top Meme Girl On Top Movie Girl On Top Cast Girl On Top Images Girl On Top Of Boy Images Girl On The Train Trailer Song Girl On The Train Trailer 2 Girl On The Train Trailer Cast Girl On The Train Trailer Uk Girl On The Train Trailer Book Girl On The Train Trailer Emily Blunt Girl On The Train Trailer New Girl On The Train Trailer Official Girl On The Train Trailer 1 Girl Online 3 Signed Girl Online 3 Amazon Girl Online 3 Sneak Peek Girl Online 3 Signed Copy Girl Online 3 Blurb Girl Online 3 Pre Order Girl Online 3 Pdf Girl Online 3 Whsmith Girl Online 3 First Chapters Girl On The Train Cast Monica Girl On The Train Cast Laura Prepon Girl On The Train Cast List Girl On The Train Movie Casting Girl On The Train Audiobook Cast Girl On The Train Film Cast Girl On The Train Dream Cast Girl On The Train Movie 2015 Cast The Girl On The Train 2013 Cast شد وتصغير الثدي في اسبوع شد وتكبير الثدي شد وتكبير الثدي بطرق طبيعية شد وتكبير الثدي بالاعشاب شد وتكبير الثدي بعد الفطام شد وتكبير الثدي طبيعيا لشد وتكبير الثدي تمارين شد وتكبير الثدي بالصور تمارين شد وتكبير الثدي عملية شد وتكبير الثدي جهاز شد وتكبير الثدي شد ورفع الثدي طبيعيا شد ورفع الثديين طبيعيا شد ورفع الثدي بالاعشاب شد ورفع الثدي شد ورفع الثدي بدون جراحه شد ورفع الثدي بالليزر تمارين شد ورفع الثدي عملية شد ورفع الثدي طريقة شد ورفع الثدي كيفية شد ورفع الثدي شد وتصغير الثدى شد وتصغير الثدي طبيعيا شد وتصغير الثدي بدون جراحه شد الثدى وتصغيره شد الثدي وتصغيره طبيعيا شد وتصغير الثدي بالاعشاب شد وتصغير الثدي بعد الولادة شد وتصغير الثدي بالليزر شد وتصغير الثدي طبيعي شد وتبييض المناطق الحساسة لشد وتبييض المناطق الحساسه شد وتمم شديد وتمام شد وتضييق المهبل شد وتضييق المهبل بالليزر شد وتضييق المهبل باقل من دقيقتين شد وتضييق المهبل بالاعشاب طرق شد وتضييق المهبل طريقة شد وتضييق المهبل تمارين شد وتضييق المهبل طريقه شد المهبل وتضيق الرحم عملية شد وتضييق المهبل Birth Of A Nation Birth Of A Nation 2016 Birth Of A Nation Trailer Birth Of A Nation 1915 Birth Of A Nation Controversy Birth Of A Nation Imdb Birth Of A Nation Cast Birth Of A Nation Review Birth Of A Nation Director Birth Of A Nation Rotten Tomatoes Birth Of Venus Birth Of Venus Botticelli Birth Of Venus Tattoo Birth Of Venus Meaning Birth Of Venus Book Birth Of Venus Cabanel Birth Of Venus Story Birth Of Venus Bouguereau Birth Of Venus Myth Birth Of Venus Location Birth Of A Beauty Birth Of A Beauty Cast Birth Of A Beauty Episode 1 Birth Of A Beauty Ost Birth Of A Beauty Eng Sub Birth Of A Beauty Ending Birth Of A Beauty Recap Birth Of A Beauty Review Birth Of A Beauty Dramabeans Birth Of A Beauty Trailer Birth Of A Nation 2016 Trailer Birth Of A Nation 2016 Rotten Tomatoes Birth Of A Nation 2016 Poster Birth Of A Nation 2016 Full Movie Birth Of A Nation 2016 Controversy Birth Of A Nation 2016 Release Birth Of A Nation 2016 Download Birth Of A Nation 2016 Cast Birth Of A Nation 2016 Reviews Birth Of A Nation Trailer Song Birth Of A Nation Trailer 2 Birth Of A Nation Trailer 1915 Birth Of A Nation Trailer Youtube Birth Of A Nation Trailer Rise Up Birth Of A Nation Trailer 1 Birth Of A Nation Trailer Review Birth Of A Nation Trailer Soundtrack Birth Of A Nation Trailer Imdb Birth Of Jesus Birth Of Jesus Christ Birth Of Jesus Date Birth Of Jesus Story Birth Of Jesus Summary Birth Of Jesus In The Bible Birth Of Jesus Year Birth Of Jesus Christ Date Birth Of Jesus Pictures Birth Of Jesus Matthew Birth Of A Nation 1915 Movie Birth Of A Nation 1915 Review Birth Of A Nation 1915 Synopsis Birth Of A Nation 1915 Cast Birth Of A Nation 1915 Trailer Birth Of A Nation 1915 Apush Birth Of A Nation 1915 Racist Birth Of A Nation 1915 Rotten Tomatoes Birth Of A Nation 1915 Plot Birth Of A Baby Birth Of A Baby Girl Birth Of A Baby Video Birth Of A Baby Boy Birth Of A Baby Wishes Birth Of A Baby Elephant Birth Of A Baby Boy Messages Birth Of A Baby Messages Birth Of A Baby Youtube Birth Of A Baby Video Human Birth Of The Dragon Birth Of The Dragon Trailer Birth Of The Dragon Tiff Birth Of The Dragon Movie Birth Of The Dragon Philip Ng Birth Of The Dragon Poster Birth Of The Dragon Theater Birth Of The Dragon Peter Chao Birth Of The Dragon Film Birth Of The Dragons Game Of Thrones Birth Of A Beauty Cast Sa Geum Ran Birth Of A Beauty Cast On Running Man Birth Of A Beauty Cast Name Birth Of A Beauty Cast Team Leader Choi Birth Of A Beauty Full Cast Birth Of A Beauty Drama Cast Birth Of A Beauty All Cast ظاهر شدن جن ظاهر شدن جن واقعی ظاهر شدن جن در خانه ظاهر شدن جن در جاده ظاهر شدن جن در عکس ظاهر شدن جن آپارات ظاهر شدن جن و روح ظاهر شدن جن در ایران فیلم ظاهر شدن جن کلیپ ظاهر شدن جن ظاهر شدن فرشته در مکه ظاهر شدن فرشته در کعبه ظاهر شدن فرشته در آسمان مکه فیلم ظاهر شدن فرشته در کعبه کلیپ ظاهر شدن فرشته در آسمان مکه ظاهر شدن فرشته روی کعبه ظاهر شدن امام زمان فیلم ظاهر شدن امام زمان ظاهر شدن روح ظاهر شدن روح در ورزشگاه پورتو ظاهر شدن روح در عکس عکس ظاهر شدن روح فیلم ظاهر شدن روح کلیپ ظاهر شدن روح ظاهر شدن یک روح در جنگل ظاهر شدن فرشته ظاهر شدن فرشته نورانی ظاهر شدن فرشته در اسمان برزیل فیلم ظاهر شدن فرشته دانلود ظاهر شدن فرشته ظاهر شدن در جامعه آداب ظاهر شدن در جامعه مهارت ظاهر شدن در جامعه آداب ظاهر شدن در جامعه چیست؟ آداب ظاهر شدن در یک جامعه تحقیق درباره آداب ظاهر شدن در جامعه تحقیق در مورد آداب ظاهر شدن در جامعه چگونگی ظاهر شدن در جامعه مهارتهای ظاهر شدن در جامعه چگونه ظاهر شدن در جامعه ظاهر شدن دست در آسمان ظاهر شدن کف دست در آسمان ظاهر شدن ظاهر شدن شیطان ظاهر شدن متن روی عکس ظاهر شدن حضرت عباس ظاهر شدن حضرت زینب ظاهر شدن امام حسین گزارش باکس آفیس: The Girl on Train صدرنشین شد و Birth of Nation ناامیدکننده ظاهر شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها