freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت خودروسازی تسلا اگرچه به دلیل ناتوانی در تحویل تمام خودروهایی که وعده آنها را در بهار امسال داده بود، سه ماهه مالی دوم سال جاری میلادی را با وضعیتی نه چندان مطلوب پشت سر گذاشت، اما به نظر می رسد مدیران این شرکت نهایت تلاش خود را به کار گرفته اند و این ضعف را در تابستان امسال جبران کرده اند.

در تازه ترین گزارشی که به طور رسمی از سوی تسلا در اختیار رسانه ها قرار گرفته، اعلام شده این شرکت طی تابستان امسال تعداد 24500 دستگاه خودرو را به مشتریان خود تحویل داده است. این میزان در مقایسه با سه ماهه دوم امسال، رشد هفتاد درصدی را نشان می دهد. جالب است بدانید تسلا در مدت مشابه در سال گذشته، تنها 11580 دستگاه خودرو فروخته بود. همچنین، میزان تولید خودروهای تسلا در تابستان امسال نسبت به سه ماهه قبل از آن نیز رشد 37 درصدی را نشان می دهد.


ایلان ماسک یا سخنگوی تسلا درباره چگونگی دستیابی به این موفقیت اظهار نظری نکرده اند. البته، توسعه خطوط تولید این شرکت یکی از دلایل اصلی در این افزایش تولید به شمار می رود. همچنین، عرضه مدل جدید تسلا به نام Model S60 باعث شد تا افراد بیشتری به جمع مشتریان تسلا بپیوندند. بخش دیگری از این موفقیت نیز به طرح فروش قسطی خودرو از سوی تسلا نسبت داده می شود.
با این اوصاف، بعید به نظر می رسد که تسلا در دستیابی به هدف خود مبنی بر فروش 50 هزار دستگاه خودرو در نیمه دوم سال 2016 موفق شود. پیش بینی شده که میزان فروش تسلا در سه ماهه پایانی سال 2016 معادل و یا بهتر از مدت مشابه در سال گذشته باشد. با این حال، چالش اصلی برای تسلا در سال 2017 آغاز می شود، چرا که عرضه مدل 3 را آغاز می کند. این شرکت چالش راه اندازی کارخانه عظیم خود را نیز پیش رو دارد تا به این ترتیب بتواند رشد تولید خود را همچنان حفظ کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴:۵۶ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin

تولید خودکار تولید خودکار در منزل تولید خودکار ایرانی تولید خودکار تبلیغاتی تولید خودکار بیک تجهیزات تولید خودکار تولیدی خودکار توليد خودكار خط تولید خودکار دستگاه تولید خودکار تولید خودرو تولید خودرو در ایران تولید خودروهای جدید در ایران تولید خودرو برقی در ایران تولید خودرو جدید سایپا تولید خودرو جدید تولید خودرو در سال 94 تولید خودرو سایپا کاشان تولید خودرو در جهان تولید خودرو در سال 95 توليد خودرو در ايران آمار تولید خودرو در ایران میزان تولید خودرو در ایران تولید خودرو جدید در ایران تعداد تولید خودرو در ایران تولید کنندگان خودرو در ایران شرکتهای تولید خودرو در ایران تاریخچه تولید خودرو در ایران تولید ماشین برقی در ایران تولید خودرو الکتریکی در ایران تولید خودروی برقی در ایران خودروهای تولیدی جدید سایپا تولید خودروی جدید سایپا تولید خودرو جدید در سایپا تولید خودرو های جدید سایپا تولید خودرو جدید رنو تولید خودرو جدید پیکان تولید خودروی جدید پیکان تولیدات جدید خودرو ایران تولید ایران خودرو پیکان جدید آمار تولید خودرو در سال 94 میزان تولید خودرو در سال 94 تولیدات ایران خودرو در سال 94 پیش بینی تولید خودرو در سال 94 تولیدات جدید ایران خودرو در سال 94 شركت توليد خودرو سايپا كاشان شکستنم را ببین دلم را شکستی دلم را شکستی نگفتم چرا دلم را شکستی دلت را شکستم دلم را شکستی و رفتی دلم را شبی در حضورم شکستی چرا دلم را شکستی شعر دلم را شکستی جملات دلم را شکستی گر دلم را شکستی تو دلم را شکستی غرورم را شکستی غرورم شکستی شعر غرورم را شکستی دلم را شکست دلم را شکستند دلم را شکستند حرفی ندارم دلم را شکست و رفت دلم را کسانی شکستند خدایا دلم را شکستند دلم شکسته دلم را کسانی شکستند که دلم شکستند دلم را مثل پیمانها شکستند همه دلم را شکستند قلبم را شکستی چرا قلبم را شکستی قلبم شکستی غرورم را شکستم من غرورم را شکستم داشتی؟ غرورم را برایت شکستم خدایا غرورم را شکستم غرورم شکستم دلش را شکستم دلت را شکستم من دلش را شکستم تسلا رکورد تولید خود را شکست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها