freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بنیانگذار و مدیرعامل کمپانی تسلا اخیرا با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که این شرکت در ماه میلادی آینده، از محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد.

درواقع، این محصول به عنوان اولین محصول مشترک پس از ادغام کمپانی های تسلا و سولارسیتی محسوب می شود. مدیرعامل تسلا عنوان کرد که این محصول جدید یک سقف خورشیدیست که از یک باتری یکپارچه Powerwell 2.0 و شارژ تسلا بهره می برد.

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش در خبرها داشتیم که شرکت تسلا قصد خرید کمپانی SolarCity را دارد. خریدی که هنوز نهایی نشده و در صورت انجام، به تسلا این امکان را خواهد داد تا به یکی از بزرگ‌‌ترین کمپانی های فعال در زمینه انرژی های پایدار و تجدیدپذیر تبدیل شود.

سولارسیتی این روزها، در بحران مالی به سر می برد و نتوانسته آن چنان که باید و شاید عملکرد قابل قبولی را در بازار و به تبع، کسب درآمد از خود نشان دهد و از این رو، آخرین راه حل یعنی فروش کسب و کار خود به شرکت تسلا را انتخاب کرد.

هدف تسلا از این خرید تولید محصولاتی ویژه استفاده عموم و همچنین شرکت های تجاریست که می توانند در زمینه های مختلفی همچون تولید، ذخیره سازی و همچنین توزیع انرژی خورشیدی مورد استفاده قرار گیرند.

در حال حاضر، ایلان ماسک به عنوان بزرگ‎ترین سهامدار دو کمپانی تسلا و سولار سیتی محسوب می شود و آقای لیندون رایو نیز که هم اکنون به عنوان مدیرعامل در سولار سیتی ایفای نقش می کند، از بستگان ایلان ماسک به شمار می رود.

البته ماسک اطلاعات دقیقی را در خصوص ویژگی ها و مشخصات این محصول منتشر نکرده و همه چیز را به مراسم رونمایی که در ماه آینده میلادی برگزار خواهد شد موکول کرده است. قرار است این مراسم در 28 اکتبر و در شهر سان فرانسیسکو برگزار شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲:۱۱ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

شمارش معکوس شمارش معکوس به انگلیسی شمارش معکوس مانوک خدابخشیان شمارش معکوس لاتاری 2015 شمارش معکوس لاتاری 2016 شمارش معکوس نوروز 93 شمارش معکوس سال 94 شمارش معکوس تا نوروز 94 شمارش معکوس لاتاری شمارش معکوس تحویل سال 94 شمارش معکوس به انگلیسی چی میشه شمارش معکوس با مانوک خدابخشیان برنامه شمارش معکوس مانوک خدابخشیان شمارش معکوس نتایج لاتاری 2015 شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2015 شمارش معکوس برای لاتاری 2015 شمارش معکوس ثبت نام لاتاری 2015 شمارش معکوس نتایج لاتاری 2016 شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2016 شمارش معکوس تا نوروز 93 سایت شمارش معکوس نوروز 93 شمارش معکوس برای نوروز 93 کد شمارش معکوس سال 94 شمارش معکوس تا سال 94 شمارش معکوس تا تحویل سال 94 شمارش معکوس ساعت تحویل سال 94 شمارش معکوس تا عید نوروز 94 شمارش معکوس لاتاری 2017 شمارش معکوس لاتاری 2014 شمارش معكوس لاتاري شمارش معکوس مجدد لاتاری 2014 شمارش معکوس نتایج لاتاری از اولین خیابانهای سنگفرش تهران از اولین فیلمهای ژانر ترسناک از اولین تمدن های دنیا از اولین علایم بارداری اولین علائم بارداری از کی شروع میشود اولین علائم بارداری بعد از لقاح علائم بارداری قبل از اولین پریودی علائم بارداری از اولین روز از اولین علائم بارداری از اولین نشانه های بارداری اولین نشانه های بارداری اولین نشانه های بارداری چیست؟ اولین نشانه های بارداری در هفته اول اولین نشانه های بارداری در ماه اول اولین نشانه های بارداری کی ظاهر میشود اولین نشانه های بارداری قبل از پریود اولین نشانه های بارداری بعد از لقاح اولین نشانه های بارداری پس از لقاح اولین نشانه های بارداری قبل از قاعدگی از اولین پایتختهای اشکانیان از اولین برنامهای عروسکی ایران از اولین روز بارداری اولین روز بارداری از کی شروع میشود تغذیه از اولین روز بارداری بعد از اولین دخول بعد از اولین دخول چه کنیم خونریزی بعد از اولین دخول درد بعد از اولین دخول مدت خونریزی بعد از اولین دخول درد رحم بعد از اولین دخول علت خونریزی بعد از اولین دخول ترس از اولین دخول ترس اولین دخول سقف خورشیدی سقف های خورشیدی سقف سلول خورشیدی شمارش معکوس برای رونمایی از اولین سقف خورشیدی کمپانی تسلا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها