freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


XPT که سرنام Extended Pseudo Trunk است، یک راهکار مقیاس‌پذیر ترانکینگ دیجیتالی تک‌سایتی است که اجازه می‌دهد ظرفیت‌های خود را به‌سادگی و به صورت مقرون‌به‌صرفه‌ای با به‌روزرسانی تکرارکننده‌های RD98XS، افزایش دهید. XPT، سیستمی مبتنی بر ارتباطات رادیویی DMR سنتی است؛ با این تفاوت که یک سیستم رادیویی ترانک‌شده توزیعی بدون هیچ‌گونه مرکز سوییچی برای کاربران مبتنی بر تقاضا است.

وصل کردن تعداد بسیاری زیادی از کاربران از طریق صدا و اطلاعات به یکدیگر کار ساده‌ای نیست. XPT سیستم مکملی برای ارتباطات رادیویی دوطرفه است که از آخرین فناوری‌های دیجیتالی برای ساختن آنچه در ذهن شما برای توسعه شبکه‌های ارتباطی‌ می‌گذرد، استفاده می‌کند. 
XPT اجازه می‌دهد چندین کاربر از دپارتمان‌های مختلف سریعاً به سیستم دسترسی داشته باشند و مدیریت و کنترل‌های لازم را انجام دهند. برای مثال، کاربران با سطح دسترسی بالاتر می‌توانند به‌راحتی به سیستم XPT متصل شوند و درخواست‌های مربوط به افزایش بهره‌وری در سیستم را رسیدگی کنند و انجام دهند. همچنین می‌توانند انواع تنظیمات و درخواست‌های مربوط به بهبود و ارتقای سطح خدمات به مشتریان را در سیستم اعمال کنند یا به یاری گروه‌های امنیتی در مواقع بروز حوادث اضطراری بشتابند و خدمات و نیازهای مورد درخواست این گروه را برآورده کنند. 

این قابلیت، قدرتمندی ویژه‌ای در سیستم به وجود می‌آورد که علاوه بر کاهش هزینه‌ها و سادگی در به‌روزرسانی و پیکربندی سیستم XPT، می‌تواند آینده‌ای روشن و بکر در صنایع مختلف رقم بزند. با این سیستم، فرودگاه‌ها و بنادر کشتیرانی می‌توانند ترددهای حمل‌ونقلی و جابه‌جایی محموله‌ها را با سرعت و بهره‌وری بیشتری انجام دهند. در این محیط‌ها، مدیران انبارها می‌توانند مستقیماً با مشتریان خود در هتل‌ها با استفاده از تلفن‌های داخلی اتاق‌های هتل صحبت کرده و صداهای ضبط‌شده‌ از قبل را پخش کنند. 
مشتریان سیستم‌های XPT می‌توانند تعداد کانال‌های صدا و داده را تا ۱۶ کانال فقط با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری افزایش دهند. هر کانال می‌تواند برای انتقال صدا و داده یا داده به‌تنهایی سفارشی‌سازی شود. در سیستم XPT نیازی به کنترل کانال‌ها نیست و برای ارتباطات روی کانال نیازی به مجوز خاصی نخواهید داشت. با نصب این سیستم می‌توانید از کانال‌های ارتباطات رادیویی استفاده کرده و صدا و داده اختصاصی خود را روی این کانال‌ها منتقل کنید. روی سیستم XPT امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای مانند ضبط صدا، اتاق کنترل و پشتیبانی برای مواقع ضروری، ارتباطات داخلی PABX و مدیریت شبکه خواهید داشت. 

همچنین این سیستم از قابلیت‌های افزونگی در برابر خطاها (Fault Tolerance) برخوردار است. اگر یک دستگاه تکرارکننده خراب شود، سیستم سعی می‌کند وضعیت پایداری به وجود بیاورد و از دیگر تکرارکننده‌های درون سیستم استفاده کند. همچنین اگر یک سوییچ LAN خراب شود، هر تکرارکننده می‌تواند روی دو کانال سیستم ترانکینگ کار کند. از دیگر ویژگی‌های این سیستم امکان برقرار کردن تماس‌های رادیویی خصوصی یا گروهی، برای همه کاربران، اضطراری، تلفنی یا با دسترسی‌های تعریف‌شده براساس سیاست‌های هر مشتری است.

معرفی راه‌کار و محصولات ارتباطات رادیویی XPT هیترا

شرکت Hytera به طور اختصاصی سیستم‌های XPT را برای سازمان‌ها و کسب‌وکارهای خاص ارائه می‌دهد. این شرکت با عرضه انواع دستگاه‌های تکرارکننده یا ترمینال در مدل‌های مختلف که هر یک روی موج‌های فرکانسی متفاوتی فعال می‌شوند، طیف‌های مختلف نیازهای مشتریان را برآورده می‌کند. سیستم‌های XPT شرکت Hytera علاوه بر مقرون‌به‌صرفه بودن و سادگی در نصب و راه‌اندازی، بهره‌وری در سازمان‌ها را افزایش داده و به آن‌ها اجازه می‌‌دهد به‌سادگی با برخی به‌روزرسانی‌ها ظرفیت‌های بیشتری برای خودشان فراهم کنند و درباره گسترش سیستم در آینده نگرانی نداشته باشند. 

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴:۲۰ دیده شده : ۱۱۳بار نویسنده : admin

راهکارهای معرفی برند محصولات و تعرفه های رایتل محصولات و قیمت ایران خودرو محصولات قیمت ایران خودرو شرایط و قیمت محصولات ایران خودرو عکس و قیمت محصولات ایران خودرو فروش و قیمت محصولات ایران خودرو مشخصات و قیمت محصولات ایران خودرو محصولات و قیمت ال جی لیست و قیمت محصولات ال جی لیست وقیمت محصولات شرکت ال جی محصولات و خدمات گوگل محصولات و ام اف محصولات وی ام اف محصولات وي ام اف آلمان محصولات وی ام اف در تهران محصولات دبلیو ام اف محصولات چوبی و ام دی اف راش(اهواز) محصولات چوبی و ام دی اف محصولات و قیمت مدیران خودرو عکس و قیمت محصولات مدیران خودرو محصولات و قیمت اسنوا محصولات اسنوا+قیمت محصولات اسنوا قيمت يخچال محصولات و قیمت پارس خزر لیست و قیمت محصولات پارس خزر محصولات پارس خزر و قیمت آنها حبوبات و محصولات جالیزی غلات حبوبات و محصولات جالیزی حبوبات محصولات جالیزی عکس حبوبات و محصولات جالیزی دکوراسیون و محصولات دکوراتیو ایدن دکوراسیون و محصولات دکوراتیو ایدن/ Eden ارتباطات رادیویی ارتباطات رادیویی چیست؟ ارتباطات رادیویی نقطه به نقطه ارتباطات رادیویی اهواز ارتباطات رادیویی و ماهواره ای ارتباطات رادیویی اصفهان ارتباطات رادیویی بیسیم ارتباطات رادیویی هلال احمر ارتباطات رادیویی شیراز ارتباطات رادیویی ایران ارتباطات راديو مايكروويو نقطه به نقطه سازمان ارتباطات رادیویی اصفهان اداره ارتباطات رادیویی هلال احمر اداره ارتباطات رادیویی شیراز معرفی راه‌کار و محصولات ارتباطات رادیویی XPT هیترا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۰۵
  • تعداد حاضران : ۲۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها