freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364440/2  زمان: 21:25  1395/07/20  بازدید: 137

سعید عزت‌اللهی بازیکن جوان تیم ملی امیدوار است نمایش تیم ملی طرفداران را راضی کرده باشد.

به گزارش "ورزش‌ سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، سعید عزت‌اللهی درباره بازی برابر کره گفت: اول همه باید از مردم عزیزی که در این روز عزیز به ورزشگاه آمدند تشکر کنم. جو ورزشگاه عالی بود و همه ما تحت تاثیر شرایط این روز بزرگ قرار داشتیم. امیدوارم همه آنها از این بازی لذت برده باشند.


وی ادامه داد: در حالی ما بازی برابر کره را آغاز کردیم که آنالیز خوبی از آنها داشتیم و با همان برنامه‌ریزی‌ها طوری بازی کردیم که کره حتی یک موقعیت هم به دست نیاورد. خوشحالم که با پیاده کردن تدابیر کادرفنی در روزی که متعلق به امام حسین است برنده بازی شدیم.


او در پایان در رابطه با حضور ثابت خود در ترکیب تیم ملی هم گفت: تیم ملی متعلق به کسی نیست، همه ما ایرانی هستیم و همه تلاشمان را برای موفقیت کشورمان می‌کنیم. چه کسانی که داخل ایران هستند و چه کسانی که خارج از ایران‌اند همیشه به کشورشان تعصب دارند من هم به صلاحدید کادرفنی بازی کردم وهربار به میدان بروم با تمام قوا در زمین حاضر می‌شوم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸:۲۸ دیده شده : ۶۳بار نویسنده : admin

با تمام وجود غمگینم با تمام وجود غمگینم مثله اوقات تلخ تنهایی با تمام وجود غمگینم شاهین نجفی با تمام وجود غمگینم مثل با تمام وجود غمگینم دانلود با تمام وجود غمگینم شادیم مال سالها قبله با تمام وجود غمگینم مثل وقتی با تمام وجود غمگینم شاهین نجفی دانلود با تمام وجود غمگینم مثل وقتی که با تمام وجود غمگینم نجفی با تمام وجود به انگلیسی معنی با تمام وجود به انگلیسی با تمام وجود دوستت دارم به انگلیسی با تمام خشم خویش با تمام خشم خويش با تمام وجود دوستت دارم با تمام وجود دوستت دارم عشقم با تمام وجود دوست دارم تو را با تمام وجود دوست دارم مادرم با تمام وجود دوستت دارم اس ام اس با تمام وجود دوستت دارم مادر با تمام وجود دوستت دارم با تمام وجود غمگینم مثل وقتی که زن نمیسازه با تمام وجود غمگینم مثل وقتی که دوست میمیره با تمام وجود غمگینم مثل وقتی که تیم میبازه با تمام وجود غمگینم مثله وقتی که زن نمیسازه با تمام وجودم دوستت دارم با تمام وجودم دوست دارم عشقم با تمام وجودم دوستت دارم خدایا با تمام وجودم دوستت دارم تورا با تمام وجودم دوست دارم اس ام اس با تمام وجودم دوستت دارم با تمام وجود گناه کردیم با تمام وجود گناه کردیم اما با تمام وجود گناه کردم و در تکرار آن اصرار با تمام وجود گناه کردم شاهین نجفی با تمام وجود غمگینم دانلود دانلود با تمام وجود غمگینم شاهین دانلود آهنگ با تمام وجود غمگینم شاهین نجفی دانلود آهنگ با تمام وجود غمگینم دانلود آهنگ با تمام وجود غمگینم شاهین دانلود اهنگ با تمام وجود غمگينم دانلود اهنگ با تمام وجود غمگینم از شاهین می کنم به انگلیسی خواهش میکنم به انگلیسی جبران می کنم به انگلیسی چه کار میکنی به انگلیسی خواهش می کنم به زبان انگلیسی خواهش می کنم به انگلیسی چی میشه ترجمه خواهش می کنم به انگلیسی معنی خواهش می کنم به انگلیسی کلمه خواهش می کنم به انگلیسی می کنم فریاد ای فریاد می کنم به انگیلیسی میکنم توش میکردم توش تا ته میکنم توش میکنه توش میکنم قبول قبول میکنم فصل دوم قبول ميكنم قبول میکنم قسمت اخر قبول میکنم سریال هندی قبول میکنم اپارات قبول میکنم چند قسمت است قبول میکنم2 قبول میکنم فصل دوم قسمت اخر قبول ميکنم عزت‌اللهی: همیشه با تمام قوا بازی می‌کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها