freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364438/42  زمان: 21:22  1395/07/20  بازدید: 1,851

پائولو مالدینی، مدافع افسانه ای باشگاه میلان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود، از دلایل نپذیرفتن پیشنهاد سران میلان برای بازگشت به این تیم پرده برداشت.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر شایعات زیادی مبنی بر تمایل روسونری ها برای استفاده از مالدینی در ارکان مدیریتی باشگاه به گوش می رسید که در نهایت این اتفاق منتفی شد.

 

مالدینی گفت: "تاریخ نشان داده است که من، پدرم و فرزندانم همیشه عاشق رنگ لباس میلان بوده ایم و هیچ کس نمی تواند ما را از این تیم جدا کند. به همین دلیل من باید نسبت به انتخاب شغل در این تیم بسیار با دقت عمل کنم. گرچه شاید می توانستم به راحتی پست پیشنهاد شده را بپذیرم اما این کار از توان من خارج است. بسیاری از رسانه ها عنوان داشتند که من به علت مسائل مالی پیشنهاد میلان را نپذیرفتم. البته دستمزد همیشه در هرگونه توافقی مورد بحث قرار می گیرد اما برای من موضوع اصلی نبود.

 

 

 

 

این اخبار از منابع ناشناسی منتشر می شود که می خواهند مرا در مقابل هوادارانی که 30 سال است مرا می شناسند قرار دهند. در همه ملاقات ها، تمام تلاش من این بود که نقش اصلی خودم در باشگاه را بشناسم. مدیران میلان به من پست مدیریت ورزشی را پیشنهاد کردند. من هرگز نمی خواستم تا قدرتی همانند گالیانی در باشگاه داشته باشم. من سال های زیادی عضو باشگاهی بودم که افتخارات زیادی کسب کرده و می دانم که برای رسیدن به چنین جایگاهی، باید همه چیز سر جای خودش باشد اما ما می توانیم شرایط میلان در فصول اخیر را آینه عبرت خود قرار دهیم.

 

من علاقمند بودم تا با سرمایه گذاران چینی ملاقاتی داشته باشم تا انتظارات آنها از خودم را به طور کامل درک کنم و بدانم هدف آنها از این سرمایه گذاری چیست که فکر می کنم برای هر کارمندی درخواستی کاملا معقول و منطقی است. با توجه به جایگاهی که من در بین هواداران دارم، علاقمند بودم تا این حرف ها را به گوش آنها برسانم تا از مواضع من و دلایل عدم پذیرش این پست باخبر شوند".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴:۲۴ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin

عیادت مالدینی از جانباز ایرانی عیادت مالدینی از جانباز ماجرای عیادت مالدینی از جانباز تشکر مالدینی از رافت خداحافظی مالدینی از فوتبال عکس از مالدینی عکس مالدینی در تهران عکس مالدینی وهمسرش عکس مالدینی در ایران عکسهایی از مالدینی دلایل رد اسلام دلايل رد اسلام دلایلی برای رد اسلام دلایل رد تناسخ در اسلام دلایل رد قران دلايل رد قرآن دلایلی برای رد قران دلایل رد شدن ویزای شینگن دلایل رد پناهندگی دلایل رد وجود خدا دلايل رد وجود خدا دلایل عدم وجود خدا دلايل عدم وجود خدا دلایل عدم وجود خداوند دلایل علمی عدم وجود خدا دلایلی برای عدم وجود خدا دلایلی بر عدم وجود خدا دلایل رد دفاتر قانونی علت رد دفاتر قانونی دلایل رد شدن دفاتر قانونی دلایل رد ولایت فقیه دلیل رد ولایت فقیه دلایل رد ولایت مطلقه فقیه دلایل رد تناسخ دلایل رد تناسخ ارواح دلايل رد تناسخ دلیل رد تناسخ دلایل رد نظریه تناسخ دلایل عقلی رد تناسخ دلیل علمی رد تناسخ دلایل رد خدا دلايل رد خدا دلایل رد خداوند دلایلی برای رد خدا دلایل رد اعسار هزینه دادرسی دلایل رد اعسار دلایل رد اعسار مهریه دلیل رد اعسار میلان میاتوویچ ميلان مياتوويچ بیوگرافی میلان میاتوویچ گوید یارم نیامد دانلود نوحه گوید یارم نیامد گوید به نوروز که امسال نیاید گوید به نوروز گويد به نوروز كه امسال نيايد گوید غریب مادر گوید غریب مادر ای یادگار حیدر گوید داریوش شاه مالدینی از دلایل رد کردن پیشنهاد میلان می گوید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها