freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دی اسپورت - یوسف قاسمی: داریوش یزدی مربی موفق این روزهای نفت و گاز گچساران دو فصل پیش در استقلال اهواز حضور داشت و تا قبل از جدایی از جمع اهوازی ها تیمش در رتبه دوم جدول رده بندی لیگ آزادگان حضور داشت که پس از جدایی از این تیم تیره روزی های استقلال آغاز و در نهایت منجر به سقوط این تیم به لیگ دو شد. با داریوش یزدی پس از برد نفت و گاز برابر قشقایی، تیمی که پرسپولیس را در جام حذفی حذف کرد دقایقی هم کلام شدیم که در ادامه می خوانید.
از روند آماده سازی تیمتان برای خوانندگان ما بگویید.
پس از توافق با مدیران نفت و گاز، تحقیق روی بازیکنانی که می خواستیم را آغاز کردیم و لیست بازیکنان مورد نظر را به مدیران تیم دادیم و در نهایت با آنها قرارداد بستیم. زمان آماده سازی تیم خیلی خوب که نه ولی تقریبا به موقع آغاز شد. تیم روی برنامه ریزی که داشتیم آماده شروع لیگ شد ولی تعطیلی یک ماهه مسابقات که آن هم مربوط به بی نظمی در فداراسیون بود به تیم ما لطمه زد. تنها چاره کار این بود که به این وقفه به چشم یک فرصت نگاه کنیم و مجبور شدیم برای اینکه بچه ها از شرایط آرمانی دور نشوند فشار تمرینات رابیشتر کنیم. تیم ما از روز اول با آمادگی خوبی در مسابقات شرکت کرد و خداروشکر روندمان تا امروز هم ادامه داشته است. نفت از سه بازی 9 امتیاز گرفته و توانست جایگاه خوبی در جدول رده بندی برای خود مهیا کند.

تقریبا کل نفرات سال گذشته را تغییر دادید و بازیکنان لیگ برتری و لیگ یکی جذب کردید.
بله اکثر بچه هایی که امسال در خدمتشان هستیم سابقه لیگ برتری و لیگ یکی دارند. تمام این بازیکنان براساس نیاز تیم و با تحقیق جذب شده اند و امیدوارم در ادامه بازی های بهتری را به نمایش بگذاریم.

در جام حذفی هم قهرمان فصل پیش لیگ برتر را شکست دادید.
بله ما توانستیم قهرمان لیگ برتر را که تقریبا همان تیم سال گذشته را دارد با یک گل شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم. ولی به نظر من پس از جام حذفی در حق تیم ما اجحاف شد و به نوعی حذف قهرمان لیگ برتر سال گذشته اصلا بازتاب رسانه ای نداشت. شما ببینید قشقایی پرسپولیس را برد و آن همه بازتاب داشت و حتی مهدی شیری به برنامه 90 دعوت شد. نمی خواهم بگویم که این کار نباید انجام می شد، به هیچ وجه ولی ما هم با شکست قهرمان لیگ برتر دست به کار بزرگی زدیم و نباید تمام آیتم ها را به تیم قشقایی اختصاص می دادند.

ولی فردوسی پور گفته بود که فیلم بازی به صورت ناقص به دستشان رسیده است.
بله ولی ناراحتی ما از این بابت است که می شد به طور مثال یکی از مدیران یا مربیان نفت و گاز را روی خط بیاورند یا حداقل چند دقیقه ای در مورد تیم ما حرف بزنند. به هر حال شکست استقلال خوزستان کار بزرگی بود که اصلا دیده نشد.

در ادامه لیگ دو موفق شدید قشقایی تیمی که پرسپولیس را برده بود شکست دهید.
قبل از این بازی می دانستیم که مسابقه سختی را پیش رو داریم و به همین دلیل در طول هفته روی نقاط ضعف و قدرت این تیم با بچه ها کار کردیم. دو تیم با شرایط روحی خوبی پا به میدان مسابقه گذاشتند ولی با شناحتی که از این تیم داشتیم، شکرخدا موفق شدیم آنها را شکست دهیم.

نفت و گاز توان صعود به لیگ آزادگان را دارد؟
برای رسیدن به این مهم آیتم های زیادی لازم است ولی ما و کل مجموعه تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم که در ابتدا بازی های زیبا همراه با نتایج دلخواه را به نمایش بگذاریم و در نهایت به هدفمان که همان صعود به لیگ آزادگان است دست یابیم. البته تمام اینها منوط به این است که برنامه ریزی فدراسیون لطمه ای به تیم ما نزند.

و نگاهتان به جام حذفی.
در جام حذفی به دنبال این هستیم که هر تیمی جلوی ما قرار گرفت را حذف کنیم و کیفیت تیم خود را به رخ خریفان بکشیم.

از محرومیت هوادارانتان در بازی های خانگی تنها یک جلسه باقی مانده است.
بله، هوادارانمان از سوی کمیته انضباطی سه جلسه محروم شده بودند که دو دیدار آن را پشت سر گذاشتیم و تنها یک جلسه دیگر باقی مانده است البته مدیران باشگاه در حال رایزنی هستند تا این یک جلسه بخشیده شود. من از همین جا از فدراسیون فوتبال درخواست می کنم که این یک مسابقه را به ما و هوادارانمان تخفیف دهند تا در بازی آینده تماشاگران خون گرم گچسارانی را در کنار تیم ببینیم زیرا فوتبال بدون تماشاگر واقعا معنایی ندارد.

شما سابقه مربیگری در استقلال اهواز را دارید و با استعفا فرزانه، سرمربی این تیم از شما به عنوان یکی از کاندیداهای این پست نام برده می شود.
بله با من تماس گرفتند ولی من در حال حاضر سرمربی نفت و گاز هستم و با این تیم قرارداد دارم واز طرفی واقعا استقلال اهواز را دوست دارم زیرا سال ها در این تیم بازی و مربیگری کرده ام و نمی توانم به وضعیت استقلال بی تفاوت باشم نگرانش هستم. من مطمنم وضعیت امروز استقلال اهواز مربوط به همان مشکلاتی است که ما دو فصل پیش در این تیم داشتیم و تا امروز این تیم را رها نکرده است. امیدوارم هرچه زودتر مشکلات این تیم حل شود و دوباره رنگ آرامش را به خود ببیند.

حرف پایانی.
من و شاگردانم بی صبرانه منتظر هواداران و مردم خونگرم گچساران هستیم تا جلوی دیدگان آنها بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم. از مدیران نفت و گاز که تا به امروز شرایط خوبی را برای ما مهیا کرده اند تشکر می کنم و امیدوارم این روند حفظ شود و در نهایت فصل بعد همین موقع برای حضور در لیگ برتر به مصاف حریفان برویم.    


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰:۳ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

به استقلالیه میگن استقلال به چه معناست استقلال قوای سه گانه به چه معناست استقلال سه قوه به چه معناست استقلال قوه سه گانه به چه معناست استقلال به انگلیسی معنی استقلال به انگلیسی کلمه استقلال به انگلیسی استقلال طلبی به انگلیسی ترجمه استقلال به انگلیسی لغت استقلال به انگلیسی معنی کلمه استقلال به انگلیسی استقلال به دسته سه رفت چرا استقلال به دسته سه رفت استقلال چگونه به دسته سه رفت استقلال چگونه به دسته سوم رفت چرا استقلال به دسته سوم رفت استقلال چه سالی به دسته سه رفت رفتن استقلال به دسته سه دلیل رفتن استقلال به دسته سه چگونگی رفتن استقلال به دسته سه علت رفتن استقلال به دسته سه استقلال به ملوان باخت استقلال به ذوب آهن باخت حواشی باخت استقلال به ذوب آهن تیکه به استقلالی ها تیکه انداختن به استقلالی ها تيكه انداختن به استقلالي ها تیکه های باحال به استقلالی ها تیکه پرسپولیسی ها به استقلالی ها تیکه های پرسپولیسی ها به استقلالی ها تیکه های پرسپولیس به استقلالی ها تیکه های خفن به استقلالی ها تیکه انداختن پرسپولیسی ها به استقلالی ها اس ام اس تیکه انداختن به استقلالی ها نوجوان به استقلال پیوست نوجوان به استقلال پيوست پیوستن نوجوان به استقلال کرار به استقلال پیوست مسلمان به استقلال پیوست پیوستن مسلمان به استقلال ایا مسلمان به استقلال پیوست ایا محسن مسلمان به استقلال پیوست اهواز بیشه بلیط قطار اهواز بیشه اهواز بیمارستان گلستان بيمارستان گلستان اهواز بیمارستان گلستان اهواز تلفن بیمارستان گلستان اهواز آدرس دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیمارستان گلستان اهواز بیمارستان امام بيمارستان امام اهواز اهواز بیمارستان نفت بيمارستان نفت اهواز اهواز بیست متری شهرداری اهواز بیلبورد بیلبوردهای اهواز اجاره بیلبورد اهواز تبلیغات بیلبورد اهواز قیمت بیلبورد اهواز تعرفه بیلبورد اهواز اهواز بیمارستان مهر بيمارستان مهر اهواز بیمارستان مهر اهواز آدرس بیمارستان مهرگان اهواز اهواز بیمارستان آریا بیمارستان آریا اهواز نی نی سایت بیمارستان آریا اهواز تلفن بیمارستان آریا اهواز آدرس اهواز بیمه ایران شعبه اهواز بیمه ایران بیمه ایران اهواز امانیه اهواز بیمارستان ابوذر بیمارستان ابوذر اهواز آدرس بیمارستان ابوذر اهواز ابولا چگونه بی تفاوت باشم چگونه نسبت به شوهرم بی تفاوت باشم چگونه نسبت به همسرم بی تفاوت باشم چگونه نسبت به دوست پسرم بی تفاوت باشم چطوری بی تفاوت باشم چطور بی تفاوت باشم تفاوت سال میلادی با شمسی تفاوت سال قمری با شمسی اختلاف سال میلادی با شمسی فرق سال میلادی با شمسی فرق سال قمری با شمسی تفاوت سال قمري با شمسي اختلاف سال قمری با شمسی تفاوت سال هجری قمری با شمسی میخوام بی تفاوت باشم تفاوت سال قمری باشمسی فرق سال قمری باشمسی میخواهم بی تفاوت باشم تفاوت ماه قمری باشمسی فرق ماه قمری باشمسی یزدی: نمی توانم نسبت به استقلال اهواز بی تفاوت باشم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها