freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مائده حسینی

برای کاهش اشتباهاتم در جلسه‌ی آزمون چه کار کنم؟

- افزایش دقت و تمرکز روی پاسخ‌های اشتباه خود، تا یادگیری ناقص به یادگیری کامل تبدیل شود.

- استفاده از کتاب اشتباهات متداول برای جلوگیری از افتادن در دام آموزشی

- صورت سؤالات و تمام گزینه‌ها را به‌دقت و تا انتها بخوانید و به فعل سؤال دقت کنید.

- از انجام محاسبات ذهنی پرهیز کنید و حتماً روی کاغذ محاسبات را انجام دهید و تا جایی که می‌توانید در منزل از ماشین‌حساب استفاده نکنید.

- استفاده از تکنیک ضربدر و منها و نیز هدف‌گذاری ده‌دهی

اعظم عابدینی

برای مرور درس‌های صبح در مدرسه، چه میزان در عصر همان روز وقت بگذارم؟

از آن‌جا که اصل یادگیری خواندن درس هر روز در همان روز است حتماً درس هر روز را در همان روز بخوانید. بسته به حجم درسی که در آن روز تدریس شده است، زمان مطالعه‌تان را مشخص کنید. حداقل روزانه 6 ساعت مطالعه‌ی مفید داشته باشید که 3 ساعت از آن برای مطالعه‌ی درس‌های همان روز باشد. یادتان باشد درس‌های اختصاصی را حتماً بلافاصله بعد از تدریس معلم در همان روز یاد بگیرید.

حسام زینی لشکاجانی

بهترین زمان برای تحلیل آزمون چه موقعی است؟

تحلیل آزمون قوی و استاندارد نباید فاصله‌ی طولانی‌مدتی با آزمون داشته باشد. دقیقاً مثل مطالعه‌ی درس هر روز در عصر همان روز که باعث عمق‌بخشی به یادگیری می‌شود، تحلیل کردن آزمون در عصر همان روز نیز جدا از این‌که با کیفیت بیش‌تری از نظر بازدهی زمانی همراه است، نقش مؤثری در جهت‌دهی به برنامه‌ی مطالعه‌ی هفتگی شما دارد. می‌توانید عصر روز آزمون با دانلود کردن کلید، پاسخِ تشریحی آزمون و دریافت کارنامه از صفحه‌ی شخصی، کارِ تحلیل آزمون را آغاز کنید. حتی اگر تمام مراحل تحلیل کامل آزمون در روز جمعه انجام نشود، از اهمیت این روز و زمان نزدیک آن به امتحان برای داشتن یک تحلیل آزمون قوی غافل نشوید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸:۲۹ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin

پرسش پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین پرسش پاسخ مسائل زناشویی پرسش پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی دینی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ روابط زناشویی پرسش و پاسخ رابطه زناشویی پرسش پاسخ پرسش پاسخ حقوقی پرسش پاسخ پزشکی پرسش پاسخ صدا سیما پرسش پاسخ دینی پرسش پاسخ ایدز پرسش پاسخ بارداری پرسش پاسخ ازدواج پرسش پاسخ سیما پرسش و پاسخ سیمان پرسش پاسخ صدا و سیما پرسش و پاسخ حقوقی سفته پرسش و پاسخ حقوقی پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین پرسش و پاسخ حقوقی خانواده پرسش و پاسخ حقوقی قوه قضاییه پرسش و پاسخ حقوقی مهریه پرسش و پاسخ حقوقی املاک پرسش و پاسخ حقوقی طلاق پرسش و پاسخ حقوقی کیفری پرسش و پاسخ پزشکی پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین پرسش و پاسخ پزشکی زنان پرسش و پاسخ پزشکی پوست پرسش و پاسخ پزشکی زنان و زایمان پرسش و پاسخ پزشکی تبیان پرسش و پاسخ پزشکی مغز و اعصاب پرسش و پاسخ پزشکی گوارش پرسش و پاسخ پزشکی ارتوپدی پرسش پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی پرسش و پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی به صورت آنلاین پرسش و پاسخ دینی اهل سنت پرسش و پاسخ دینی مکارم شیرازی پرسش و پاسخ دینی تبیان پرسش و پاسخ دینی زناشویی پرسش و پاسخ دینی مکارم پرسش پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی آنلاین پرسش و پاسخ روانشناسی کودک پرسش و پاسخ روانشناسی ازدواج پرسش و پاسخ روانشناسی طلاق سایت پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ های روانشناسی پرسش و پاسخ سوالات روانشناسی پرسش و پاسخ مشاوره روانشناسی پرسش پاسخ شرعی پرسش پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی پرسش و پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی اهل سنت پرسش پاسخ مسائل شرعی پرسش پاسخ احکام شرعی پرسش و پاسخ مسائل شرعی پرسش و پاسخ سوالات شرعی پرسش و پاسخ احکام شرعی پرسش پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتر پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتری آنلاین سایت پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ های کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات کامپیوتری پرسش و پاسخ مشکلات کامپیوتری پرسش و پاسخ شبکه کامپیوتری انجمن پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشويي پرسش و پاسخ درباره مسائل زناشویی پرسش و پاسخ به مسائل زناشویی سایت پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ در مورد مسائل زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی جدید پرسش و پاسخ مسائل زناشویی آنلاین پیشرفت فاز 14 پارس جنوبی پرسش، پاسخ، پیشرفت (14)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها