freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364503/31  زمان: 15:35  1395/07/21  بازدید: 641

با اعلام زمان دقیق ال‌کلاسیکو، مشخص شد که فوتبال دوستان در انگلیس قادر به تماشای بازی از طریق تلویزیون نخواهند بود.

به گزارش "ورزش سه"، در انگلیس پخش بازی مستقیم فوتبال از ساعت 14:45 تا 17:15 ممنوع است. این قانون برای این وضع شده که هواداران تیم‌های لیگ‌های پایین تر تشویق شوند تا از نزدیک بازی تیم محبوبشان را تماشا کنند ولی ال کلاسیکو در ساعت 15:15 به وقت انگلیس پخش خواهد شد که طبق این قانون، انگلیسی ها قادر به تماشای آن نخواهند بود.

 

 


بدین ترتیب انگلیس از بین 100 کشوری که این دیدار را به صورت زنده پخش خواهند کرد حذف خواهد شد و فوتبال دوستان انگلیسی باید از راهی به جز تلویزیون این دیدار را تماشا کنند. فصل گذشته بارسا در دیدار رفت موفق شد 4-0 رئال را در برنابئو شکست دهد ولی در دیدار برگشت این رئال بود که موفق شد 2-1 در نوکمپ پیروز شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴:۳۵ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

ال کلاسیکو در لیگ قهرمانان الکلاسیکو در اپارات الکلاسیکو اپارات الکلاسیکو در برج میلاد الکلاسیکو برج میلاد الکلاسیکو در سال 94 الکلاسیکو سال 94 دربی ال کلاسیکو آمار دربی ال کلاسیکو درباره ال کلاسیکو امشب درباره ال کلاسیکو درباره ی ال کلاسیکو معلومات درباره ال کلاسیکو همه چیز درباره ال کلاسیکو دعوا در الکلاسیکو دعوا الکلاسیکو درگیری الکلاسیکو درگیریهای الکلاسیکو درگیری در الکلاسیکو رونالدو در الکلاسیکو تعداد گلهای رونالدو در الکلاسیکو گلهای رونالدو در الکلاسیکو عکس رونالدو در الکلاسیکو کریس رونالدو در الکلاسیکو هتریک رونالدو در الکلاسیکو کلیپ رونالدو در الکلاسیکو غیبت رونالدو در الکلاسیکو تعداد گل رونالدو در الکلاسیکو عکس های رونالدو در الکلاسیکو انگلیسی پخش معنی انگلیسی پخش چرا لیگ انگلیس پخش نمیشود نخواهد شد نخواهد شد حافظ زندگی سبز نخواهد شد جان پاره نخواهد شد رنگ خون نخواهد شد بیچاره نخواهد شد اماره نخواهد شد شعر نخواهد شد چون نخواهد شد من نخواهد شد دیگرگون نخواهد شد حافظ چه گویم چون نخواهد شد ال‌کلاسیکو در انگلیس پخش نخواهد شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها