freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


روز گذشته مشخص شد که کریت مک‌مستر مدیرعامل سایانوژن در این کمپانی تنزل رتبه داشته و به یکی از مدیران اجرایی این شرکت تبدیل شد. حالا سایانوژن یک خبر رسمی منتشر کرده و در مورد سیستم‌عامل جدید ماژولار خود و تغییراتی که در سازماندهی این شرکت اعمال شده، توضیحاتی را ارائه کرده است. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید تا کمی بیشتر در مورد این موضوع بحث کنیم.

هم اکنون Lior Tal به عنوان مدیرعامل سایانوژن منصوب شده است. وی پیش از این و از ماه ژوئن، سمت مدیر عملیاتی شرکت یاد شده را به عهده داشته است. علاوه بر این، Lior Tal به مدت پنج سال هم به عنوان مدیر توسعه و همکاری فیسبوک انجام وظیفه کرده است. کریت مک‌مستر همانطور که اشاره شد هم اکنون مدیر اجرایی سایانوژن است. استیو کندیک که مؤسس شرکت مورد بحث است نیز هم اکنون  سمت مدیریت ارشد علوم سایانوژن را بر عهده دارد. 

اما وضعیت در مورد سیستم‌عامل سایانوژن به چه صورت است؟ کسب‌وکار اصلی این کمپانی هم اکنون فروش نسخه‌ی تجاری سایانوژن‌ماد به تولید‌کنندگان مختلف است. اما شاید این کسب‌وکار آنطور که شرکت یاد شده انتظار داشت، پیش نرفته چراکه اخیرا گزارشی در مورد اخراج تعداد زیادی از کارکنان تیم سیستم‌عامل سایانوژن در ماه جولای منتشر شد. این شرکت امروز در وبلاگ خود پست جدیدی در مورد سیستم‌عامل ماژولار سایانوژن منتشر شده که در واقع مجموعه‌ای از ماژول‌ها و مدهای داینامیک را شامل می‌شود و تولیدکنندگان می‌توانند از تمامی این ماژول‌ها در رام‌های سفارشی خود استفاده کنند.

در پست یاد شده در وبلاگ تیم سایانوژن، مشخص نشده که چه ماژول‌هایی در دسترس شرکت‌های دیگر قرار خواهد گرفت ولی با این وجود احتمال دارد مجموعه‌ی کنونی C-Apps این شرکت بخشی از همین ماژول‌ها باشد. سایانوژن اعلام کرده است که برنامه‌ی جدید آن‌ها به شرکای تجاری این کمپانی امکان دسترسی به سرویس‌های هوش‌مصنوعی ابری را فراهم می‌کند. این سرویس ابری میزان استفاده‌ی شرکای تجاری سایانوژن از سیستم‌عامل این کمپانی را ردیابی کرده و از همین طریق می‌تواند به برقراری تعامل بیشتر با کاربران کمک کند.

علاوه بر این، در خبر منتشر شده توسط سایانوژن به این موضوع اشاره نشده که تکلیف سایانوژن‌ماد و سایانوژن‌او‌اس از این پس چه خواهد شد. این شرکت کار بر روی رام‌های سفارشی پر استفاده‌ی خود را ادامه می‌دهد اما با این وجود هنوز هم وضعیت بسیاری از رام‌های دیگر که توسط توسعه‌دهندگان مختلف تولید شده‌اند معلوم نیست. در پست مورد اشاره در وبلاگ سایانوژن به این نکته اشاره شده که این کمپانی می‌خواهد توسعه‌ی یک سیستم‌عامل به طور کامل کنار بگذارد. پیش از این هدف اصلی شرکت مورد بحث توسعه کامل سیستم‌عامل سایانوژن او‌اس بوده و پیش از آن نیز این شرکت سایانوژن‌ماد را توسعه می‌داده است. در هرحال باید گفت که سرنوشت سایانوژن ماد در شرایط کنونی پیامدهای زیادی برای رام‌های‌سفارشی تولید شده توسط توسعه‌دهندگان مختلف خواهد داشت.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا تصمیم سایانوژن بر ایجاد یک سیستم‌عامل ماژولار با استقبال مواجه خواهد شد؟

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳:۱۰ دیده شده : ۱۶۶بار نویسنده : admin

برنامه سیستمی اندروید نرم افزار سیستمی اندروید حذف برنامه سیستمی اندروید برنامه های سیستمی اندروید دانلود برنامه سیستمی اندروید نصب برنامه سیستمی اندروید بازیابی برنامه سیستمی اندروید برنامه حذف فایلهای سیستمی اندروید حذف برنامه های سیستمی اندروید برگرداندن برنامه های سیستمی اندروید برنامه سیستم گلستان برنامه سیستم گلستان اندروید برنامه سیستم گلستان برای اندروید دانلود برنامه سیستم گلستان برنامه هفتگی سیستم گلستان برنامه هفتگی در سیستم گلستان دانلود برنامه سیستم جامع گلستان برنامه کلاسی سیستم جامع گلستان شیراز برنامه کلاسی سیستم گلستان دانلود برنامه سیستم گلستان برای اندروید برنامه سیستم جامع گلستان نرم افزار سیستم جامع گلستان دانلود نرم افزار سیستم جامع گلستان برنامه هفتگی سیستم جامع گلستان برنامه کلاسی سیستم جامع گلستان برنامه امتحانی سیستم جامع گلستان برنامه کلاسی سیستم جامع گلستان اهواز برنامه کلاسی سیستم جامع گلستان سلماس نرم افزار سیستم گلستان برای اندروید نرم افزار سیستم گلستان اندروید دانلود برنامه سیستم جامع گلستان برای اندروید برنامه سیستم صوتی برنامه سیستمی برنامه سیستمی چیست برنامه نویسی سیستمی برنامه ریزی سیستمی برنامه نویسی سیستمی چیست برنامه سیستم عامل اندروید برنامه سیستم عامل اندروید برای کامپیوتر نرم افزار سیستم عامل اندروید نرم افزار سیستم عامل اندروید برای کامپیوتر دانلود برنامه سیستم عامل اندروید برنامه برای سیستم عامل اندروید دانلود برنامه سیستم عامل اندروید برای کامپیوتر برنامه نویسی سیستم عامل اندروید برنامه ارتقا سیستم عامل اندروید برنامه های سیستم عامل اندروید 4 برنامه سیستم اندروید برنامه ارتقا سیستم اندروید دانلود برنامه سیستم اندروید حذف برنامه سیستم اندروید برنامه تغییر سیستم اندروید برنامه بازار برای سیستم اندروید برنامه دانلود برای سیستم اندروید برنامه سیستم عامل برای اندروید دانلود نرم افزار سیستم گلستان برای اندروید برنامه سیستم عامل جاوا برنامه برای سیستم عامل جاوا برنامه های سیستم عامل جاوا دانلود برنامه سیستم عامل جاوا نرم افزار برای سیستم عامل جاوا نرم افزار تبدیل سیستم عامل جاوا به اندروید برنامه لاین برای سیستم عامل جاوا دانلود نرم افزار سیستم عامل جاوا برنامه وایبر برای سیستم عامل جاوا برنامه بازار برای سیستم عامل جاوا کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه سایانوژن از برنامه سیستم عامل ماژولار خود رونمایی کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها