freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آیمت کارلا دانش‌آموز 16 ساله‌ای بود که با درس ریاضی مشکل جدی داشت و حتا برای گذراندن درس جبر مجبور شد از مدرسه‌ خود به مدرسه دیگری عزیمت کند. اما عزیمت به مدرسه جدید به معنای پایین بودن قدرت درک کارلا در درس ریاضی نبود. در طول تعطیلات تابستانی و زمانی که دانش‌آموزان سرگرم مطالعه دروس تقویتی بودند، کارلا کار روی برنامه‌ای موسوم به 6284 calc را آغاز کرد. برنامه‌ ویژه‌ای که به او در حل تکالیف ریاضی کمک می‌کرد.

کدنویسی 6284 Calc

در ماه می 2015 میلادی کارلا کار روی برنامه‌ ویژه‌ای موسوم به 6284 calc را ویژه پلتفرم iOS آغاز کرد. لازم به گفتن نیست که شما هزاران برنامه ماشین حساب را هم اکنون در فروشگاه‌های مختلف نرم‌افزاری می‌توانید پیدا کنید. اما برنامه‌ای که او طراحی کرد تفاوت قابل توجهی با نمونه‌های مشابه داشت. برنامه کارلا به این دلیل خاص است که برای حل معادلات جبر، هندسه، حساب دیفرانسیل، انتگرال و موضوعات دیگر مورد استفاده قرار گرفته و به کاربران اجازه می‌دهد ورودی‌های خود را در فرمول‌های مربوطه وارد کرده و در نهایت خروجی موردنظر را از برنامه دریافت کنند. اما نکته در همین جا قرار دارد، این برنامه به شما نحوه حل معادلات را نیز نشان می‌دهد. کاری که بسیاری از نرم‌افزارهای ماشین‌ حساب انجام نداده و تنها خروجی نهایی را در اختیار مخاطب خود قرار می‌دهند. طبیعی است نحوه حل یک مسئله به ویژه در ارتباط با معادلات پیچیده‌ای همچون سری‌های فوریه، سینوسی و.... تا چه اندازه به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می‌کند.

نوجوان 16 ساله رشته ریاضی، یک دستگاه محاسباتی خلق کرد

کارلا از دانش‌آموزان هم‌کلاسی خود سوال کرد اگر یک برنامه بتواند تمامی تکالیف ریاضی آن‌ها را انجام دهد چه فکری می‌کنند؟ به طوری که دانش‌آموزان در خانه تنها به مدت پنج دقیقه از وقت خود را صرف انجام تکالیف کنند. کارلا تا قبل از نوشتن این برنامه یک برنامه‌نویس حرفه‌ای نبود و تنها چند پروژه ساده را در ارتباط با تولید اعداد تصادفی برای پدرش طراحی کرده بود. اما او به تنهایی تصمیم گرفت نحوه کدنویسی را از طریق مطالعه کتاب‌ها و تجربیات شخصی فرابگیرد. او پس از چهار ماه موفق شد 6284 Calc را طراحی کند.

کارلا در این ارتباط گفته است: «هر زمان نکته جدیدی در کلاس یاد می‌گیرم، اولین ایده‌ای که به ذهنم می‌رسد این است که به جای رفتن به خانه و تمرین نکته جدید، بررسی کنم آیا امکان طراحی یک برنامه کاربردی برای موضوع جدید امکان‌پذیر است یا خیر.» از زمانی که او برنامه کاربردی خود را به قیمت 1.99 دلار در اختیار کاربران قرار داده است، نزدیک به 30 هزار بار دانلود شده است. کارلا تصمیم دارد با کمک گرفتن از دوستان خود بازاریابی بهتری برای این برنامه کاربردی انجام دهد. این برنامه در نهایت باعث جلب توجه اپل شد و این شرکت تصمیم گرفت از کارلا برای حضور در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل دعوت به عمل آورد.

نوجوان 16 ساله رشته ریاضی، یک دستگاه محاسباتی خلق کرد

سایت بیزنس اینسایدر از کارلا در ارتباط با برنامه‌های آتی او بعد از فراغت از تحصیل سوال کرده است. او در پاسخ گفته است: «در ابتدا در نظر دارم تمرکز اصلی خود را روی 6284 Calc قرار دهم. اما ممکن است در ادامه به سراغ انجام کارهای دیگری بروم. شاید به دانشگاه رفتن اولویت اصلی من نباشد. من مطمئن نیستم آیا دانشگاه می‌تواند به من کمک کند یا خیر.»

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶:۵۵ دیده شده : ۱۰۰بار نویسنده : admin

نوجوان 16ساله قد نوجوان 16 ساله رفتار با نوجوان 16 ساله نوجوان 16 ساله فلسطینی گی نوجوان 16 دانشجوی 13 ساله رشته پزشکی دختر 13 ساله رشته پزشکی دختر 13 ساله در رشته پزشکی قبولی دختر 13 ساله در رشته پزشکی ریاضی یک دانشگاه ریاضی یک ریاضی یک سرگرمی است ریاضی یک دبیرستان ریاضی یک توماس ریاضی یکتا ریاضی یک پیام نور ریاضی یک پارسه ریاضیات یک یک ریاضی دان ایرانی ریاضی 1 دانشگاه ریاضی 1 دانشگاه آزاد رياضي 1 دانشگاه ریاضی 1 دانشگاهی ریاضی 1 دانشگاه دانلود ریاضیات 1 دانشگاه جزوه ریاضی یک دانشگاه کتاب ریاضی یک دانشگاه سوالات ریاضی یک دانشگاه ریاضی 1 دبیرستان ریاضی 1 دبیرستان نمونه سوال ریاضیات 1 دبیرستان سوالات ریاضی یک دبیرستان جزوه ریاضی یک دبیرستان جزوه ریاضی 1 دبیرستان سوالات ریاضی 1 دبیرستان کتاب ریاضی 1 دبیرستان ریاضی 1 اول دبیرستان ریاضی 1 توماس کتاب ریاضی یک توماس ریاضی عمومی 1 توماس کتاب ریاضی 1 توماس دانلود ریاضی 1 توماس جزوه ریاضی 1 توماس ریاضی 1 جورج توماس ریاضی عمومی 1 توماس Pdf ریاضی 1 توماس فارسی دپارتمان ریاضی یکتا مسعود یکتا ریاضی ریاضی 1 پیام نور جزوه ریاضی یک پیام نور ریاضی عمومی یک پیام نور حذفیات ریاضی 1 پیام نور آموزش ریاضی 1 پیام نور سوالات ریاضی 1 پیام نور دانلود ریاضی 1 پیام نور سوالات ریاضی 1 پیام نور با جواب راهنمای ریاضی 1 پیام نور ریاضی 1 پارسه جزوه ریاضی یک پارسه ریاضی عمومی 1 پارسه کتاب ریاضی 1 پارسه ریاضی یک عمومی ریاضیات عمومی یک کرایه چیان ریاضیات در یک نگاه زندگینامه یک ریاضی دان ایرانی زندگی نامه ی یک ریاضی دان ایرانی دستگاه محاسباتی اختلال در دستگاه محاسباتی خلق کردستان مجاهدین خلق کردستان خلق کرد حزب خلق کردستان چرا خدا خلق کرد دکتر عنایتی خلق کرد جنبش خلق کرد خلق و خوی کردها چرا خداوند خلق کرد خلق خدا نتوان کرد چرا خدا نوترون را خلق کرد؟ چرا خدا مارا خلق کرد چرا خدا انسان را خلق کرد چرا خدا جهان را خلق کرد چرا خدا شیطان را خلق کرد چرا خدا انسان را خلق کرده است چرا خدا انسان رو خلق کرد چرا خداوند شیطان را خلق کرد چرا خداوند ما را خلق کرد خلق و خوی مردم کردستان چرا خداوند انسان را خلق کرد چرا خداوند جهان را خلق کرد چرا خدا انسان را خلق کرد؟ نوجوان 16 ساله رشته ریاضی، یک دستگاه محاسباتی خلق کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها