freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آلمان امروز چهارشنبه از تصمیم برای کمک به راه اندازی هواپیماهای شناسایی وابسته به پیمان ناتو در چارچوب جنگ آمریکا علیه داعش،در ترکیه خبر داد.

آلمان ماموریت نظامیان خود در ترکیه را توسعه می‌دهدبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم ، براساس پیش نویسی که به پارلمان آلمان ارائه شد، مشارکت این کشور در عملیات مبارزه با داعش بخش اصلی سیاست امنیتی برلین در منطقه به شمار می آید که هدف آن دفع خطر فوری و مستقیمِ فراروی آلمان و همپیمانانش و جامعه بین المللی است.

برخی منابع دولتی تاکید کردند که تعداد کل نیروهای آلمانیِ شرکت کننده در جنگ علیه داعش به 1200 نفر می رسد و قرار نیست به تعداد این نیروها اضافه شود. 

قرار است که هواپیماهای کنترل و هشدار زود هنگام هوابرد(آواکس) در پایگاه هوایی قونیه در جنوب ترکیه مستقر شوند و در عملیات شناسایی در پشتیبانی از حملات هوایی علیه داعش بکار گرفته خواهند شد.

ارتش آلمان حدود یک سوم تیم های تعمیر و نگهداری هواپیماهای آواکس تابع پیمان ناتو را تشکیل می دهند؛ اما بنا به قانون اساسی آلمان برای هر ماموریتی باید موافقت پارلمان اعلام شود.

در حال حاضر حدود 500 نظامی آلمانی در جنگ ضد داعش مشارکت می کنند که از مجموع آنها، 240 نفر در پایگاه هوایی اینجرلیک در ترکیه مستقر هستند و مسئولیت راه اندازی 6 هواپیمای شناسایی از نوع تورنادو و یک هواپیمای سوخت رسانی هوایی را به عهده دارند. برخی نظامیان دیگر نیز در یک ناوچه آلمانی که در شرق دریای مدیترانه با ناو هواپیمابر شارل دوگل فرانسه همکاری می کند، مستقر هستند.

پیمان ناتو با ماموریت جدید هواپیماهای آواکس در ماه ژوئیه موافقت کرد و ممکن است که این هواپیماها از ماه جاری کار خود را آغاز کنند به رغم آنکه در ابتدا بدون کادر آلمانی خواهند بود؛ زیرا انتظار نمی رود که پارلمان با افزایش نقش آلمانها قبل از ماه نوامبر آتی موافقت کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱:۰ دیده شده : ۸۹بار نویسنده : admin

خودکشی نظامیان در ترکیه چه خبر در مرز ایران و ترکیه چه خبر است؟ در ترکیه پناهندگان ایرانی در ترکیه رومینگ ایرانسل ترکیه در کدام قاره است کشور ترکیه در کدام قاره است؟ ترکیه در کدام قاره واقع شده است؟ ترکیه جزو کدام قاره است ترکیه جز کدام قاره است؟ تركيه در كدام قاره است ترکیه کدام قاره است ترکیه مربوط کدام قاره است ترکیه مال کدام قاره است ترکیه جزع کدام قاره است ترکیه در ماه رمضان تركيه در ماه رمضان بلیط ترکیه در ماه رمضان رستوران های ترکیه در ماه رمضان تور ترکیه در ماه رمضان تور ترکیه در ماه رمضان 94 غذاهای ترکیه در ماه رمضان تورهای ترکیه در ماه رمضان تور ترکیه در ماه رمضان 93 شرایط ترکیه در ماه رمضان ترکیه در جنگ جهانی دوم تركيه در جنگ جهاني دوم نقش ترکیه در جنگ جهانی دوم ترکیه و جنگ جهانی دوم ترکیه جنگ جهانی دوم ترکیه در عید فطر ترکیه عید فطر عيد فطر در تركيه عید فطر در ترکیه چه روزی است تور ترکیه در عید فطر ترکیه عید فطر 94 سفر به ترکیه در عید فطر ترکیه در نوروز تور ترکیه در نوروز ترکیه نوروز 94 ترکیه نوروز 93 سفر به ترکیه در نوروز قیمت تور ترکیه در نوروز 93 دمای هوای ترکیه در نوروز قیمت تور ترکیه در نوروز کنسرت در ترکیه نوروز 94 اب و هوای ترکیه در نوروز ترکیه در عید قربان عيد قربان در تركيه عید قربان در ترکیه چه روزی است سفر به ترکیه در عید قربان ترکیه در محرم توسعه را تعریف کنید توسعه پایدار را تعریف کنید توسعه اقتصادی را تعریف کنید چگونه کارمان را توسعه دهیم می دهد از سر درون خبر میدهد از سر درون رنگ رخساره نشان می دهد از سر درون رنگ رخساره خبر میدهد از سر درونم رنگ رخسار نشان می دهد از سر درون رنگ رخسار خبر ميدهد از سر درون شعر رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون شعر رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون چادر پاره خبر میدهد از سر درون رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون به انگلیسی میدهد از سر درون آلمان ماموریت نظامیان خود در ترکیه را توسعه می‌دهد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۰
  • تعداد حاضران : ۱۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها