freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا گفت تن بنیانگذاران آمریکا از کارهایی که هیلاری کلینتون انجام می‌دهد در گور می‌لرزد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ای‌پی‌تی‌ان؛ دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت کارهایی که هیلاری کلینتون در ذهن دارد باعث می شود تن بنیانگذاران این کشور در گور بلرزد.

ترامپ با اشاره به اینکه رسانه ها بخشی از ستاد تبلیغاتی هیلاری کلینتون شده اند و همه آنها برای تشکیلاتی که هیلاری کلینتون نامزد آن است، کار می کنند گفت هیلاری کلینتون فردی است که خرده شیشه دارد، برنامه های بدی برای آمریکا ریخته است و می خواهد برای همیشه استقلال آمریکا را از میان ببرد؛ چیزی که بنیانگذاران بزرگ این کشور به ما دادند. 

وی گفت اکنون تن بنیانگذاران آمریکا از کارهایی که هیلاری کلینتون می کند در گور به خود می لرزد. افرادی مانند داگلاس مک آرتور، جرج پاتن، مانند ژنرالهای ما؛ آنان در گور به خود می لرزند. بیش از دویست ژنرال و آدمیرال از دونالد ترامپ حمایت کرده اند. بیست و یک دریافت کننده مدال افتخار از کنگره از دونالد ترامپ حمایت کرده اند. من از افراد باهوش و سخت کوش خوشم می آید و این افراد نیز از من خوششان می آید. 

ترامپ با اشاره به اینکه هیلاری کلینتون می خواهد با مرزهای آزاد و قرار دادهای بد دولت ما را از بین ببرد گفت من به تجارت آزاد اعتقاد دارم ولی اعتقاد بیشتری هم به تجارت هوشمندانه دارم. باید توافقات تجاری هوشمندانه با دیگر دولت ها داشته باشیم و فرصت های شغلی را به کشور خودمان بازگردانیم. هیلاری به دولت جهانی اعتقاد دارد ولی من قرار نیست رئیس جمهور دنیا بشوم، من می خواهم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بشوم. 

وی گفت ای کاش دوربین ها کمی هم می چرخیدند و در ایالات مختلف آمریکا جمعیتی را (که در زمان سخنرانی من) حضور دارند نشان می دادند ولی آنان هرگز جمعیت را نشان نمی دهند ولی شما می توانید از صداهایی که می آیند، شمار جمعیت را حدس بزنید.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۵۸:۵ دیده شده : ۹۶بار نویسنده : admin

خرده شیشه خرده شیشه در معده خرده شیشه وانیلی خرده شیشه به انگلیسی خرده شیشه ژله خرده شیشه در بدن خرده شیشه بستنی خرده شیشه در پا خرده شیشه در غذا خرده شیشه داشتن خورده شیشه در معده خرده شیشه ژله ای خرده شيشه ژله طرز تهیه ژله خرده شیشه دسر خرده شیشه ژله ژله خرده شیشه با بستنی ژله خرده شیشه با شیر ژله خرده شيشه با بستني ژله خرده شیشه با پودر ژلاتین ژله خرده شیشه با شیر عسلی رفتن خرده شیشه در بدن ماندن خرده شیشه در بدن ژله خرده شیشه بستنی دسر خرده شیشه با بستنی ژله خرده شیشه با بستنی وانیلی ژله خرده شیشه بدون بستنی طرز تهیه ژله خرده شیشه بستنی ژل خرده شیشه با بستنی دسر خرده شیشه بدون بستنی ژله خرده شیشه با بستنی و شیر تعبیر خواب خرده شیشه در پا در آوردن خرده شیشه از پا خورده شیشه در پا ماندن خرده شیشه در پا تعبیر خواب رفتن خرده شیشه در پا خورده شیشه در غذا خوردن خرده شیشه در غذا تعبیر خواب خرده شیشه در غذا معنی خرده شیشه داشتن دارد پاییز میرسد دارد پاییز میرسد انار دارد رشيدي دارد صدایت میزند بشنو صدایم را دارد صدایت میزند شاهین دارد صدایت میزند دارد صدایت میزند بشنو دارد صدایت میزند شاهین نجفی دارد صدایت میزند بشنو صدایم دارد صدایت میزند بشنو صدایش را شعر دارد صدایت میزند دارد صدايت ميزند بشنو صدايم را دارد صدايت ميزند درد دارد وقتی درد دارد درد دارد این نوشته ها درد دارد دلم درد دارد تنهایی درد دارد وقتی میرود درد دارد زندگی درد دارد شبیه یک نوزاد درد دارد نبودنت درد دارد عشق ترامپ: کلینتون خرده شیشه دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها