freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شانس ترامپ برای پیروزی در انتخابات هر روز کمتر می‌شود؛

دو زن آمریکایی در مصاحبه با نیویورک‌تایمز گفته‌اند که ترامپ در گذشته با آن‌ها رفتاری بسیار نامناسب داشته است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نیویورک تایمز؛ دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، پس از انتشار ویدیوی اظهارات رکیک وی درباره زنان اظهار کرد صحبت هایش فقط در حد حرف بوده و او هیچگاه اقداماتی این چنینی انجام نداده است؛ اما اکنون دو زن اظهار کرده‌اند که ترامپ در تماس‌هایی که با آن ها داشته رفتاری بسیار نامناسب از خود نشان داده است.

جسیکا لیدز، یک تاجر 74 ساله، در مصاحبه‌ای اظهار کرده در حدود 30 سال پیش هنگامی که وی در هواپیما در صندلی کناری ترامپ نشسته بود، از سوی وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

ریچیل کروک، فرد دیگری است که اظهار کرده زمانی که در برج ترامپ در نیویورک مشغول به کار بوده، در اولین برخورد با ترامپ، از سوی وی مورد آزار قرار گرفته است.

در همین حال ترامپ اظهار کرده این ادعاها همگی دروغین بوده و او هیچگاه به زنان بی احترامی نکرده است. او در مصاحبه‌ای تلفنی با نشریه تایمز، این نشریه را به دروغ‌گویی متهم کرد و به فرد مصاحبه‌کننده نیز توهین کرد.

شانس پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا به این موضوع وابسته است که آیا رای دهندگان، حرف های وی در جهت توجیه اظهارات قدیمی‌اش را باور می کنند یا خیر. با وجود گزارش های اخیر، به نظر می رسد شانس ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری هر روز کمتر از دیروز می شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۸:۶ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها