freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت" تیم فوتبال مس رفسنجان در سالهای اخیر همواره شرایط پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و داستان های تکراری در این باشگاه صبر هواداران آن را لبریز نموده است.

بعد از عدم توافق مدیریت باشگاه مس رفسنجان در ابتدای فصل با میشو کرستیچوویچ سرمربی موفق فصل گذشته این تیم به بهانه مسائل و مشکلات مالی و عقد قرارداد با علی اصغر کلانتری و در نهایت کسب نتایج ضعیف و قطع همکاری با وی و حضور مجدد کرستیچوویچ در باشگاه مس، بسیاری انگشت اتهام در این اتفاقات را به سمت علی زینلی مدیرعامل این باشگاه نشانه رفتند، با این حال نمی توان از نقش تاثیرگذار نزدیکان و معاونان وی در باشگاه از جمله علی محمدی، علی اسماعیلی، علیرضا هادوی و اکبر زبردست نیز به راحتی چشم پوشی نمود، افرادی که در سالهای اخیر همواره و در سمت های مختلف در کنار وی و به شکلی از افراد دخیل در تصمیمات باشگاه مس رفسنجان بوده اند.

 زینلی که در پایان فصل گذشته قاطعانه از جدایی خود به دلیل مشکلات شخصی و خستگی کاری خبر می داد، در نهایت پس از حرف و حدیث های فراوان پیرامون حضور وی در باشگاه مس کرمان و ارتباط این قضایا با یکدیگر، در میان تعجب همگان و در روز خداحافظی خود از باشگاه رفسنجانی مجددا در سمت خود ماندگار شد.

از آنجا که سالهاست باشگاه مس رفسنجان زینلی را بر مسند مدیریت خود می بیند و بسیاری از هواداران و فوتبالی های این شهر خواهان کنار رفتن وی و القای افکار و روح تازه در این باشگاه هستند، اما زینلی که بدون شک یکی از باثبات ترین مدیرعامل های فوتبال ایران می باشد در سالهای اخیر و با وجود هجمه ها و فشارهای فراوان در سمت خود باقی مانده است، حتی اختلافات شدید مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران و مسئولین شهرستان رفسنجان با وی نتوانسته است مانع از حضور وی در باشگاه رفسنجانی شود، به اعتقاد بسیاری نسبت فامیلی وی با یکی از نمایندگان قدرتمند کرمان در مجلس شورای اسلامی و حمایت تمام قد وی، در ماندگاری زینلی تاثیر فراوان داشته و حتی برادر نماینده مذکور نیز در باشگاه مس رفسنجان مشغول به کار می باشد.با همه این تفاسیر شاید شکست و تساوی در برابر گل گهر سیرجان در هفته دهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور آخرین روز حضور زینلی در باشگاه رفسنجانی باشد.

این روزها از محمود محمودی نیا مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان کرمان که از افراد نزدیک به زینلی نیز محسوب می شود، محسن ارسلان معاون سابق سیاسی و اجتماعی فرمانداری رفسنجان و سیدحمید موسوی مدیرعامل سابق باشگاه مس کرمان به عنوان جانشین های احتمالی زینلی نام برده می شود. باید منتظر ماند و دید در نهایت داستان تکراری مس رفسنجان و مدیریت این باشگاه به کجا خواهد رسید و آیا زینلی در باشگاه مس رفسنجان ماندگار خواهد شد و یا اینکه اینبار واقعا خواهد رفت؟!


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۴:۲۴ دیده شده : ۱۰۱بار نویسنده : admin

مشکل مسکن جوانان مشکلات مسکن جوانان حل مشکل مسکن جوانان راه حل مشکل مسکن جوانان مشکل مسکن مشکل مسکن مهر مشکل مسکن در ایران مشکل مسکن و فقر مشکل مسکن در افغانستان مشکل مسکن چیست مشکل مسکن در تهران مشکل مسکن در ازدواج مشکل مسکن فرهنگیان مشکل مسدود شدن بیتالک رفع مشکل مسدود شدن بیتالک حل مشکل مسدود شدن بیتالک مشکل در مسدود شدن بیتالک مشکل مسدود شدن شماره در بیتالک حل مشکل مسدود شدن در بیتالک حل مشکل مسدود شدن شماره در بیتالک مشکلات مسدود شدن بیتالک مشکل مسدود شدن حساب بیتالک راه حل مشکل مسدود شدن بیتالک مشکل مسدود شدن تلگرام مشکل مسدود شدن اینستاگرام مشکل بسته شدن اینستاگرام مشکل مسنجر فیس بوک مشکل مسلمان و عالیشاه مشكل مسكن مهر مهاباد مشکلات مسکن مهر چیست مشکلات مسکن مهر مشكلات مسكن مهر مشکلات مسکن مهر پرند مشکلات مسکن مهر مهاباد مشکلات مسکن مهر فولادشهر مشکلات مسکن مهر لنگرود مشکلات مسکن مهر هشتگرد مشکل مسلمان و تتلو مشکل مسنجر یاهو مشکل یاهوو مسنجر مشکلات مسنجر یاهو مشکل یاهو مسنجر در ایران مشکل یاهو مسنجر در ویندوز 7 مشکل یاهو مسنجر در ویندوز 8 مشکل یاهو مسنجر اندروید مشکل یاهو مسنجر در اندروید مشکل یاهو مسنجر در ویندوز 8.1 مشکل یاهو مسنجر با ساکس کجاست P.r.c Prc ساخت کجاست کشور P.r.c کجاست P R C مارک کجاست P R O C کجاست P.r.c محصول کجاست P.r.c علامت اختصاری کجاست طالقان کجاست؟ طالقان كجاست شهرستان طالقان کجاست سد طالقان کجاست دریاچه طالقان کجاست جاهای دیدنی طالقان کجاست اوکراین کجاست؟ اوكراين كجاست پایتخت اوکراین کجاست کشور اوکراین کجاست مرکز اوکراین کجاست کریمه اوکراین کجاست اوکراین در کجاست پراگ کجاست؟ پراگ كجاست Prague کجاست؟ شهر پراگ کجاست پراگ پایتخت کجاست؟ کلاردشت کجاست؟ شهر کلاردشت کجاست کلاردشت ایران کجاست کلاردشت در کجاست کندلوس کجاست؟ كندلوس كجاست روستای کندلوس کجاست؟ پاتایا کجاست؟ پاتايا كجاست Pattaya کجاست ژوهانسبورگ کجاست؟ پانکراس کجاست؟ پانكراس كجاست غده پانکراس کجاست اسکاندیناوی کجاست؟ اسكانديناوي كجاست کشورهای اسکاندیناوی کجاست کجاست؟ P.r.c مشکل مس رفسنجان دقیقا کجاست؟!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها