freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":لیزارازو با قیاس کردن سبک بازی گریزمان و زیدان، از بازیکن جوان تیم ملی فرانسه تقدیر کرد.

بازیکن سابق تیم ملی فرانسه اعلام کرد که آنتوان گریزمان همچون زین الدین زیدان توانایی‌های بالایی دارد. زیدان که موفق شده است به همراه لیزارازو در جام جهانی ۹۸ به مقام قهرمانی برسد به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می‌شود. مهاجم اتلتیکو مادرید که در مسابقات یورو ۲۰۱۶ عملکرد خوبی داشت و موفق شد عنوان آقای گلی این مسابقات را کسب کند اما نتوانست به همراه خروس‌ها به مقام قهرمانی این مسابقات برسد، با این حال این بازیکن جوان به عنوان یکی از با استعدادترین بازیکنان جهان شناخته شده است تا لیزارازو با مقایسه این بازیکن با زیدان از عملکرد او تقدیر کند، او در مصاحبه با اکیپ گفت:

اگر بخواهم به شباهت‌های بازی گریزمان و زیدان اشاره کنم باید به نگرش آن‌ها به فوتبال و علاقه آن‌ها به پاس دادن اشاره کنم. هردوی این بازیکنان باعث به حرکت در آمدن تیم می‌شوند و بیش از اینکه به موفقیت خودشان فکر کنند، به موفقیت تیم و سایر بازیکنان فکر می‌کنند که این مورد در موفقیت هر تیمی بسیار مهم است. این موارد روی کاغذ ساده به نظر می رسند اما در تمرین بسیار کار دشواری خواهد بود. به خاطر دارم که زیزو در زمین فوتبال همواره به دنبال بازیکنانی می‌گشت که بتواند برای آن‌ها موقعیت های مناسبی ایجاد کند و مهاجمان تیم همواره در انتظار دریافت یک پاس گل از طرف زیدان بودند.

منبع:وبسایت نود


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۵:۰ دیده شده : ۶۳بار نویسنده : admin

شبیه زیدان شبيه زيدان دانلود شبیه زیدان شبيه زيدان في الجزائر شبيه بدر زيدان طفل شبيه زيدان شبيه بدر ال زيدان الطفل الجزائري شبيه زيدان شبيه زين الدين زيدان الطفل شبيه زيدان شبيه بدر زيدان عراقي شبيه محمد زيدان بازی معجزه میکند کتاب بازی معجزه می کند دانلود کتاب بازی معجزه می کند نیمار بازی میکند ایا نیمار بازی میکند نیمار در چه تیمی بازی میکند بازی باربی ازدواج میکند بازی باربی عروس میشود بازی بتمن اغاز میکند دانلود بازی بتمن آغاز میکند برای کامپیوتر دانلود بازی بتمن اغاز میکند دانلود بازی بتمن آغاز میکند برای اندروید رونالدو امشب بازی میکند رونالدو در بازی امشب بازی میکند تراکتور کی بازی میکند دغاغله کی بازی میکند رونالدودرکدام تیم بازی میکند رونالدینهو کجا بازی میکند بازی شیطان گریه میکند4 بازی شیطان هم گریه میکند4 بازی شیطان هم گریه میکند دانلود بازی شیطان هم گریه میکند4 لیزارازو: گریزمان شبیه زیدان بازی می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها