freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دونالد ترامپ در جدیدترین سخنرانی خود اظهار کرده کلینتون به دلیل رسوایی ایمیل هایش باید زندانی شود.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان؛ ترامپ در سخنرانی خود در روز چهارشنبه در ایالت فلوریدا خواستار زندانی شدن کلینتون به دلیل رسوایی ایمیل های وی شد.

نامزد حزب جمهوری خواهان آمریکا در ادامه به ضعف سلامت کلینتون و ایمیل های درز پیدا کرده مدیر کمپین انتخاباتی وی اشاره کرد.

این سخنان ترامپ در حالی منتشر شده که وی به دلیل انتشار ویدیوی اظهارات ناشایست در خصوص زنان در معرض حملات شدیدی از سوی رقبا و مخالفانش قرار گرفته است. ترامپ در ادامه اظهاراتش گفت به دلیل صورت نگرفتن هیچ اقدامی از سوی کنگره در خصوص رسوایی کلینتون، بسیار شرمسار است.

وی در ادامه اظهار کرد: "این معضل یکی از فجیع ترین و جدی ترین موضوعاتی است که در تاریخ آمریکا رخ داده است. ما اکنون فردی را داریم که مجرم است و در عین حال برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شده است."

در همین حال ترامپ وعده داد در صورتی که رئیس جمهور شود از یک دادستان ویژه درخواست خواهد کرد تا در خصوص کلینتون تحقیقات ویژه انجام دهد.

ترامپ در ادامه به وضع سلامت کلینتون اشاره کرد و گفت وی هیچگاه نمی تواند به مدت یک ساعت در هوای گرم، همانند خودش، سخنرانی کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸:۵ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها