freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364572/31  زمان: 10:12  1395/07/22  بازدید: 2,774

پاول ندود، اسطوره باشگاه یوونتوس مدعی شد که بزرگترین حسرت فوتبالی اش بازی نکردن برای منچستریونایتد است.

به گزارش "ورزش سه"، ندود 44 ساله، سال 2009 در پیراهن یوونتوس از میادین خداحافظی کرد. او در دوران 18 ساله فوتبالش افتخارات زیادی کسب کرد که از جمله برجسته ترین آنها می‌توان به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا در سال 2013 اشاره کرد. با این حال او مدعی شد که پشیمان است که چرا برای یونایتد بازی نکرده است.


او گفت:" حسرت؟ اینکه هیچگاه برای یونایتد بازی نکردم. دوست داشتم این اتفاق رخ دهد. هر چند هیچگاه پیشنهادی یوجود نداشت و تنها چلسی خواهان جذب من بود. من نسل پل اسکولز و رایان گیگز را دوست داشتم و همیشه برایشان احترام قائل بودم. در واقع همیشه با کارل پوبورسکی حسودی می‌کردم که در یونایتد بازی می‌کرد و در دیدارهای فوق العاده ای حضور داشت. می‌دانم که هنوز آن عشق و محبت را احساس می‌کند."

 

 


ندود درباره اینکه بهترین هم تیمی اش تا به حال چه کسی بوده گفت:" در این رابطه باید بگویم که من هم تیمی‌های زیادی داشته ام و نمی‌خواهم کسی را ناراحت کنم. اگر قرار باشد یک نفر را انتخاب کنم آن زلاتان ابراهمیوویچ است. او از آن دسته مهاجم هاست که می‌تواند یک تنه به دفاع حریف بزند. او قدرتی ترسناک و قدی بلند دارد همچنین تکنیکی فوق العاده."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷:۵۷ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها