freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کارشناسان با اشاره به ویدئوی افشا شده از سخنان مستهجن "دونالد ترامپ" درباره زنان، آن را عامل شکست احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دانستند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی پولیتیکو در گزارشی به قلم "استیون شپارد" نوشت: پس از افشای نوار ویدئویی مربوط به سخنان زشت و زننده "دونالد ترامپ،" نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، که متعلق به 11 سال پیش بود، وی مورد شدیدترین انتقادات از سوی رقیبان و حتی هم‌حزبی‌های خود قرار گرفت. ترامپ در این نوار ویدئویی از ارتباط غیراخلاقی خود با زنان شوهردار و سوءاستفاده از ثروت خود برای در اختیار گرفتن زنان صحبت کرده بود.

نظرسنجی که در 48 ساعت زمان حد فاصل انتشار ویدئو و برگزاری مناظره روز یکشنبه انجام شد نشان داد نگرانی جمهوری‌خواهان بابت جنجال‌های ترامپ بی‌مورد نبوده است و او بخت خود برای پیروزی در انتخابات 8 نوامبر را به پایین‌ترین سطح رسانده است.

باوجود اینکه "هیلاری کلینتون،" نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، درباره ویدئوی جنجالی ترامپ سکوت اختیار کرد؛ نظرسنجی‌ها از پیشتازی چشمگیر وی در برابر ترامپ خبر می‌دهد. قطع حمایت برخی از چهره‌های سرشناس حزب جمهوری‌خواه و زمزمه‌هایی درمورد جایگزین کردن فرد دیگری به جای ترامپ موجب شد جایگاه وی در نظرسنجی‌ها به پایین‌ترین سطح سقوط کند و در حقیقت فیلم شخصی ترامپ به عاملی برای حذف وی در کارزار انتخاباتی تبدیل شد.

از برگزاری مناظره دوم ترامپ و کلینتون سه روز کامل می‌گذرد و هنوز جمهوری‌خواهان اظهار نظری درمورد وی ارائه نداده‌اند. ترامپ در مناظره دوم نیز حملات سختی را علیه کلینتون برنامه‌ریزی کرد و او را با پرسش‌هایی اساسی درمورد سیاست‌های کاری‌اش تحت فشار قرار داد.باید منتظر ماند تا جمهوری‌خواهان دیدگاه خود را درباره موفقیت و یا ناکامی ترامپ در مناظره دوم ارائه دهند.

تمامی نظرسنجی‌های صورت گرفته از زمان افشای ویدئوی توهین‌آمیز ترامپ درباره زنان تا پایان مناظره روز یکشنبه نشان می‌دهند کلینتون با فاصله زیادی نسبت به ترامپ پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری است. 

شکست ترامپ در برابر کلینتون تاثیر مستقیمی بر روی قدرت گرفتن دموکرات‌ها در کاخ سفید و سنا خواهد داشت. جمهوری‌خواهان فرصت کمی در اختیار دارند تا افکار عمومی را نسبت به نامزد این حزب در انتخابات امیدوار کرده و بار دیگر ارقام نظرسنجی را به سود ترامپ تغییر دهند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۷:۵۵ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۲۹
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها