freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بیژن مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ضرورت پرهیز از دوقطبی شدن فضای سیاسی جامعه، اظهار کرد: دوقطبی شدن فضای سیاسی در جریان رقابت‌های انتخاباتی، باعث از بین رفتن وحدت اقشار مختلف مردم می‌شود.

وی ادامه داد: فضای دوقطبی علاوه بر آنکه رقابت‌های سالم و اعتماد مردم را از بین می‌برد، اختلافات ساده را  هم به کینه‌های جدی تبدیل می‌کند.

این فعال سیاسی همچنین گفت: همه می‌دانند که رقابت‌های سیاسی- اجتماعی همیشه باعث پیشرفت فضای سیاسی و اجتماعی می‌شود، اما اگر این رقابت‌ها به صورت ناسالم و در جهت حذف رقیب باشد  بسترساز دوقطبی شدن در این حوزه‌ها می‌شوند.

وی یادآور شد: عقل و منطق در فضای دوقطبی جایی ندارد و در چنین فضایی احساسات بر تمام وجوه  یک رقابت سالم غالب می‌شود. در انتخابات سال گذشته مجلس نیز فضای دو قطبی وجود داشت و متأسفانه مردم تهران با قرار گرفتن در جریان احساسات به کسانی رأی دادند که آنها را نمی‌شناختند و آشنایی با عملکرد یا تخصص آنها نداشتند.

مقدم در بخش دیگری از این گفت‌وگو یادآور شد: فراموش نکنیم که فضای دوقطبی با رقابت سالم و مبتنی بر مشارکت حداکثری مردم متفاوت است. فضای دوقطبی عموماً با دروغ پراکنی، پنهان‌کاری و فریب همراه است.

وی همچنین در رابطه با ورود برخی مداحان به عالم سیاست نیز گفت: در نظر داشته باشیم که سیاست عضو جدانشدنی زندگی  مردم است. خیلی از مداحان امروز تحصیلات بالایی در امور سیاسی و فقهی دارند و اشکالی ندارد که به عنوان کارشناسی به امور سیاسی وارد شوند امانکته آن است که باید نظرات سیاسی خود را در مصاحبه‌هایشان بیان کنند.

این فعال رسانه‌ای افزود: تریبون عزاداری امام حسین (ع) جای طرح مباحث سیاسی نیست؛ مداحان توجه کنند که افراد زیادی با عقاید و نظرات سیاسی مختلفی زیر پرچم و سقف مراسم امام حسین (ع) گردهم می‌آیند و اگر حرمت آنها نگاه داشته نشود این سقف ترک می‌خورد.

وی در پایان گفت: مداحان به جایگاه خود توجه کنند و به سلیقه سیاسی افراد مختلفی که در مراسم امام حسین (ع) شرکت می‌کنند احترام بگذارند. الزامی ندارد که آنها از طریق تریبون عزاداری وارد مناقشات سیاسی شوند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷:۴۸ دیده شده : ۸۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها