freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


انتخاب یک خودرو از میان گزینه‌های موجود در بازار شاید یکی از دشوارترین خریدهای ممکن باشد؛ چرا‌که اغلب باید بانگاهی بلند‌مدت به ماجرا نگریست. در این میان برخی هم هستند که با سرعت بیشتری خودرو خود را عوض می‌کنند. آنها نیز همیشه دوست دارند بدانند که خودروهای جدید کدام هستند و تفاوت‌ها و شباهت‌های آنها با خودرو کنونی‌شان چیست.

در بازار رو‌به رشد خودرو ایران چه از نظر تنوع مدل و چه از نظر افزایش خریدار مساله انتخاب خودرو، روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این صفحه سعی شده خودروهای مختلفی که از نظر قیمت یا قابلیت‌های فنی در یک کلاس قرار دارند با زبانی ساده با یکدیگر مقایسه شوند.‌

برلیانس H320 یا رنو ساندرو استپ وی

 این یا اون؟ مقایسه کوتاه خودرو های همکلاس در قیمت های مختلف

برلیانس H320 این روزها در خیابان زیاد دیده می‌شود. خودرویی چینی که به دلیل طراحی خوب توانسته در بازار موفق باشد. در سوی دیگر خودرویی که سال‌هاست امتحان خود را پس داده و از نظر مردم نیز خودرویی با کیفیت است حالا در نمونه کراس اوور با نام ساندرو استپ وی روانه بازار می‌شود. خودرویی که نیامده توانست در بازار سر و صدا به پا کند و موفقیت خود را مسجل سازد که البته خودرویی با کیفیت هم هست. گیربکس خوبی دارد و از شتاب و سرعت مناسبی برخوردار است. برلیانس H320 با موتور 1.5 لیتری و ساندرو از موتور 1.6 لیتری برخوردار است.

رنو استپ وی شتاب بهتری داشته و البته موتور پر‌قدرت تری در سینه دارد. همچنین مصرف سوخت استپ وی نیز در سیکل ترکیبی کمتر است. اما چهره زیبا را باید در برلیانس یافت و همچنین طراحی داخلی و کیفیت مواد به کار رفته درون کابین برلیانس بهتر از استپ وی است. فضای کابین هر دو خودرو مناسب است، اما صندلی‌های برلیانس راحت ترند به خصوص صندلی‌های عقب. از نظر امکانات نیز برلیانس در سطحی بالاتر قرار دارد این در حالی است که لوازم یدکی به خصوص قطعات بدنه برلیانس گران‌تر از استپ وی بوده و کمیاب‌تر نیز هست. این نکته را باید در نظر داشت که قطعات بدنه استپ وی با ساندرو تفاوت چندانی ندارد. اگر به دنبال خودرویی کم‌مصرف و با شتاب بهتر هستید ساندرو استپ وی انتخاب مناسبی بوده و اگر زیبایی و امکانات مد نظر شماست برلیانس انتخاب بهتری است.

سانگ یانگ تیوولی یا رنو کپچر

 این یا اون؟ مقایسه کوتاه خودرو های همکلاس در قیمت های مختلف

دو خودرویی که این روزها خیلی از افراد را بر سر دو راهی قرار داده‌اند. هر دو خودرو به‌صورت وارداتی راهی بازار ایران می‌شوند. تیوولی از موتوری پر‌حجم‌تر و البته پر‌قدرت‌تر بهره می‌برد، اما شتاب‌گیری در کپچر سریع‌تر انجام می‌گیرد هر دو خودرو طراحی قابل قبول و در کلاس کراس‌اوورها قراردارند. خودروهایی که تنها کمی قد بلند‌تر از سواری‌ها هستند. به هر ترتیب این دو خودرو در بازار توانسته‌اند به موفقیت‌های زیادی برسند. کیفیت کابین رنو را می‌توان بهتر از تیوولی دانست اما عملکرد توربو در موتور کم‌حجم کپچر سور صدای زیادی داشته و البته با کندی زیادی همراه است. در زمینه امکانات تیوولی برگ برنده را در دست دارد و در زمینه گستردگی خدمات پس از فروش نیز کپچر برنده جدال خواهد بود. هندلینگ بالای تیوولی به کپچر می‌چربد، اما کیفیت و راحتی سواری رنو بالاتر است. شاید بتوان تیوولی را انتخابی بی دردسرتر و اقتصادی‌تر از کپچر دانست و همین امر هم سبب شده تا بازار به تیوولی روی خوش‌تری نشان دهد به هر ترتیب هر دو خودرو انتخاب‌های این کلاس هستند که تیوولی می‌تواند انتخابی بی‌دردسر‌تر برای شما باشد اما از خدمات پس از فروش ایران خودرو نیز نمی‌توان به راحتی چشم‌پوشی کرد. هر دو خودرو در زمینه آفرود قابلیت زیادی ندارند اما از پس آفرودهای معمولی بر می‌آیند.

لیفان X50 یا هاوال M4

 این یا اون؟ مقایسه کوتاه خودرو های همکلاس در قیمت های مختلف

دو خودروی کوچک که کمی هم قد بلند هستند ولی در بازار ایران به‌عنوان خودروی شاسی بلند به فروش می‌رسند. لیفان X50 محصولی از کرمان موتور و هاوال M4 محصولی از دیار خودرو است. هر دو خودرو از طراحی زیبایی برخوردارند و نمی‌توان هیچ کدام را برتر دانست. هر دو خودرو از موتوری هم حجم بهره می‌برند اما موتور هاوال اندکی قوی‌تر است، اما این به معنای شتاب بالاتر نیست، چراکه M4 از وزن بیشتری نسبت به X50 برخوردار بوده و از این‌رو کمی تنبل‌تر است. همچنین مصرف سوخت بالاتری نسبت به X50 دارد. هر دو خودرو کوچک بوده و فضایی در حد شاسی‌بلند برای سرنشینان ندارند، اما برای خانواده‌های کم جمعیت مناسبند. لیفان X50 قیمت کمتری نسبت به هاوال M4 دارد و همچنین در بازار ایران نیز با اقبال بیشتری همراه است. این در حالی است که خدمات پس از فروش بسیار تعیین‌کننده است که در این زمینه نیز X50 حرف اول و آخر را می‌زند، اما مساله به اینجا ختم نمی‌شود.لیفان X50 و M4 هر دو در زمینه امکانات تقریبا در یک سطح قرار دارند و برتری از آن هیچ‌کدام نیست. به‌طور کلی اگر به دنبال خودرویی ارزان‌تر و با خدمات پس از فروش بهتر هستید لیفان X50 را انتخاب کنید، اما اگر آفرود برای شما مهم‌تر است خرید گریت وال هاوال M4 گزینه مناسب تری خواهد بود.

رنو سیمبول یا کیا سراتو (دنده‌ای)

 این یا اون؟ مقایسه کوتاه خودرو های همکلاس در قیمت های مختلف

این دو خودرو موتورهای هم حجمی دارند یکی پر‌اقبال‌تر از دیگری است، چراکه سراتو در سایپا تولید می‌شود البته با حداقل امکانات.این در حالیست که سیمبول به‌صورت وارداتی روانه بازار ایران شده و در خدمات پس از فروش نمی‌تواند از پس سراتو بر‌اید.هر دو خودرو ازموتورهای 1.6 لیتری بهره می‌برند با این تفاوت که سراتو قدرت بیشتری داشته و در شتاب‌گیری نیز بسیار سریعتر است. این در حالی‌است که سراتو از گیربکس دستی برخوردار بوده و سیمبول دارای گیربکس اتوماتیک است که همین امر یک برگ برنده برای آن به حساب می‌اید هر دو خودرو از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و کم مصرف نیز هستند اما این سراتو است که در دراز مدت استهلاک کمتری نسبت به سیمبول دارد. در بازار خرید و فروش نیز نمی‌توان گفت که یکی از این دو خودرو پر‌اقبال است، اما وضعیت سراتو بهتر است، هر‌چند که گیربکس اتوماتیک سیمبول می‌تواند در آینده نتیجه را عوض کند به‌طور کلی هر دو خودرو انتخاب‌های خوبی به شمار می‌روند اما اگر امکانات بیشتر به همراه راحتی در راندن را می‌خواهید سیمبول را بخرید چراکه این خودرو گیربکس اتوماتیک دارد و اگر شتاب و سرعت و استهلاک کم مد نظر شما است، سراتو می‌تواند انتخابی خوبی باشد.

تویوتا کمری یا هیوندای سوناتا

 این یا اون؟ مقایسه کوتاه خودرو های همکلاس در قیمت های مختلف

این دو خودرو جزو پر‌فروش ترین‌های بازار در این کلاس هستند. کمری که یکی از کم‌استهلاک‌ترین‌ها بوده و طرفداران زیادی دارد و سوناتا که یکی از زیباترین‌ها بوده و البته آپشن‌های فراوانی دارد. هر دو خودرو از موتورهایی هم حجم بهره می‌برند؛ با این تفاوت که سوناتا موتوری پر‌قدرت‌تر در سینه دارد و در شتاب‌گیری نیز عملکرد بهتری دارد.این دو خودرو تفاوت‌های فراوانی با یکدیگر دارند. سوناتا سواری خشک‌تر و اسپرت‌تری نسبت به کمری دارد و از امکانات بیشتری نسبت به کمری برخوردار است. این در حالی است که کمری سواری نرم‌تر و البته خانوادگی‌تری نسبت به سوناتا ارائه می‌دهد. هر دو خودرو کم‌مصرف هستند؛ اما کمری مصرف سوخت پایین‌تری دارد. خدمات پس از فروش هر دو خودرو در سطح خوبی قرار دارد؛ اما قطعات کمری گران‌تر از سوناتاست. این در حالی است که کمری به کم‌استهلاک بودن و اقتصادی بودن شهرت دارد و به راحتی دچار آسیب و خرابی نمی‌شود. در بازار هر دو خودرو با اقبال زیادی همراه هستند؛ اما اگر از خودرو شتاب بالا و البته آپشن‌های زیاد می‌خواهید سوناتا و اگر سواری نرم با استهلاک بسیار کم می‌خواهید کمری را انتخاب کنید. خدمات پس از فروش هر دو خودرو نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد.

کیا کادنزا یا هیوندای گرنجور

 این یا اون؟ مقایسه کوتاه خودرو های همکلاس در قیمت های مختلف

دو رقیب کره‌ای در بازار ایران که نمونه‌های صفر کیلومتر آنها دیده نمی‌شود یا اینکه خیلی کمیاب است. در همین ابتدا باید گفت که برخی از افراد هیوندای دوست دارند و برخی دیگر کیا پس نمی‌توان به‌طور حتم یکی را برتر دانست. هر دوخودرو 6 سیلندر هستند و کادنزا موتوری پر‌حجم‌تر و البته پر‌قدرت‌تر در سینه دارد. این در حالی است که در شتاب‌گیری و سرعت نیز برگ برنده دست کادنزا است. اما همه اینها به معنای این نیست که مصرف کادنزا در سوخت بیشتر باشد؛ چراکه با اختلافی ناچیز مصرف سوخت کادنزا کمتراز گرنجور است. هر دو خودرو طراحی زیبایی دارد؛ اما کادنزا کمی اروپایی‌تر طراحی شده است. درون کابین نیز هم دارای طراحی خوبی است و هم مواد به کار رفته با کیفیتی دارد. این در حالی است که امکانات گرنجور بیشتر از کادنزا است. هر دو خودرو در بازار پر‌طرفدارند اما اقبال بیشتر با گرنجور است. خدمات پس از فروش هر دو خودرو مناسب است، اما در بازار قطعات هیوندای فراواتر و البته ارزان‌تر از کیا کادنزا است. فضای کابین هر دو خودرو بزرگ و جادار و مناسب برای خانواده‌ها است. این دو کره‌ای کم استهلاک هستند و هزینه زیادی برای صاحبان خود ندارند. به‌طور کلی می‌توان گرنجور را با آپشن‌های بیشتر و البته بازاری بهتر دانست؛ اما کادنزا را پر‌قدرت‌تر و البته با وقار‌تر تلقی کرد.

منبع:دنیای اقتصاد

منبع : Car_ir ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲:۴۲ دیده شده : ۲۰۳بار نویسنده : admin

اینستاگرام اینستاگرام برای ویندوز اینستاگرام فریال اینستاگرام پلاس اینستاگرام تتلو اینستاگرام وحید خزایی اینستاگرام داف اینستاگرام فارسی اینستاگرام مهناز افشار اینستاگرام رامبد جوان اینترنت بانک ملت اینترنت بانک ملت موبایل اینترنت بانک ملتا اینترنت بانک ملت پاسارگاد اینترنت بانک ملت پ اینترنت بانک ملت اعلام موجودی اینترنت بانک ملت پرداخت اقساط اینترنت بانک ملت خرید شارژ اینترنت بانک ملت صورتحساب اینترنت بانک ملت نرم افزار اینترنت همراه اول اینترنت همراه اول تنظیمات اینترنت همراه اول فعالسازی اینترنت همراه اول یا ایرانسل اینترنت همراه اول نامحدود اینترنت همراه اول 4g اینترنت همراه اول در ترکیه اینترنت مخابرات اینترنت مخابرات اصفهان اینترنت مخابرات خوزستان اینترنت مخابرات خراسان رضوی اینترنت مخابرات مشهد اینترنت مخابرات کرمانشاه اینترنت مخابرات قم اینترنت مخابرات گیلان اینترنت مخابرات یزد اینترنت مخابرات تبریز اینترنت ایرانسل اینترنت ایرانسل 4g اینترنت ایرانسل در ترکیه اینترنت ایرانسل تنظیمات اینترنت ایرانسل فعال سازی اینترنت ایرانسل برای منزل اینترنت ایرانسل در استانبول اینترنت ایرانسل اندروید اینترنت ایرانسل رایگان اینترنت ایرانسل وایمکس اینترنت اینترنت شاتل اینترنت بانک پارسیان اینترنت دانلود منیجر اینترنت بانک شهر اینترنت بانک پاسارگاد اینترنت شاتل کرمانشاه اینترنت شاتل تبریز اینترنت شاتل زنجان اينترنت شاتل شيراز اينترنت شاتل مشهد اینترنت شاتل همدان اينترنت شاتل اصفهان اینترنت شاتل در کرج اینترنت شاتل بندرعباس اینترنت بانک پارسیان شعبه خانگی اینترنت بانک پارسیان انتقال وجه اینترنت بانک پارسیان موجودی حساب اینترنت بانك پارسیان اینترنت بانک پارسیان پرداخت قبوض اینترنت بانک پارسیان دانلود اينترنت بانك پارسيان شعبه خانگي اینترنت بانك پارسيان سایت اینترنت بانک پارسیان اینترنت دانلود منیجر اندروید اینترنت دانلود منیجر برای اندروید اینترنت دانلود منیجر کرک شده اینترنت دانلود منیجر برای مک اینترنت دانلود منیجر بدون سریال اینترنت دانلود منیجر پرتابل اینترنت دانلود منیجر رایگان اینترنت دانلود منیجر با کرک دائمی این نیز بگذرد این نیز بگذرد شعر این نیز بگذرد Tattoo این نیز بگذرد به انگلیسی این نیز بگذرد Translation این نیز بگذرد Pronunciation این نیز بگذرد اخوان این نیز بگذرد Meaning اين نيز بگذرد این نیز بگذرد اما اونلاين يا قمر اونانیسم یا تابو پالس 220 با اونجر 220 اون یا ماکروفر اون توستر یا ماکروفر اون توستر بهتره یا ماکروفر اون توستر بهتر است یا ماکروفر ياقمر اون لاين يا قمر مسلسلات كوريه اون لاين ياقمر اون لاين افلام كوريه ياقمر اون لاين افلام يا قمر اون لاين انمي ياقمر اون لاين To The Beautiful You يا قمر اون لاين افلام اجنبيه ياقمر اون لاين City Hunter ياقمر اون لاين فتيان قبل الزهور ياقمر اون لاين Nice Guy این یا اون بازی این یا اون حزمني يا اون لاين مسرحية حزمنى يا اون لاين مسرحيات حزمنى يا اون لاين مسرحية حزمنى يا كاملة اون لاين مشاهدة مسرحية حزمنى يا اون لاين مشاهدة مسرحية حزمنى يا اون لاين بدون تحميل من یا اون هردومون مقایسه خودرو مقایسه خودروهای داخلی مقایسه خودروهای شاسی بلند مقایسه خودروهای چینی مقایسه خودروهای شاسی بلند چینی مقایسه خودرو رانا با 206 مقایسه خودروهای خارجی مقایسه خودرو باما مقایسه خودروهای چینی در ایران مقایسه خودرو دنا مقایسه خودروهای داخلی و خارجی مقایسه خودروها داخلی مقايسه خودروهاي داخلي مقایسه فنی خودروهای داخلی مقایسه کیفیت خودروهای داخلی مقایسه ایمنی خودروهای داخلی مقایسه شتاب خودروهای داخلی جدول مقایسه خودروهای داخلی سایت مقایسه خودروهای داخلی مقايسه خودروهاي شاسي بلند مقایسه خودروهای شاسی بلند در ایران مقایسه خودروهای شاسی بلند موجود در ایران مقایسه ماشینهای شاسی بلند مقایسه ماشینهای شاسی بلند در ایران مقایسه قیمت خودروهای شاسی بلند مقایسه ابعاد خودروهای شاسی بلند مقایسه انواع خودروهای شاسی بلند مقایسه خودروهای چینی و ایرانی مقایسه خودروهای چینی موجود در ایران مقایسه خودروهای چینی شاسی بلند مقایسه خودروهای چینی با ایرانی مقایسه خودروهای چینی ایران مقایسه خودروهای چینی بازار مقایسه خودروهای چینی اتومات مقایسه خودروهای چینی موجود در بازار ایران مقایسه خودرو رانا با 206 اس دی مقایسه خودرو رانا با 206 تیپ 5 مقايسه خودرو رانا با 206 مقایسه خودرو رانا با 206sd مقایسه ماشین رانا با 206 مقایسه خودرو رانا با پژو 206 مقایسه خودروی رانا با پژو 206 مقایسه خودروی رانا با تیبا و پژو 206 مقایسه خودروی رانا با 206 صندوقدار سایت مقایسه خودروهای خارجی مقایسه فنی خودروهای خارجی مقایسه قیمت خودروهای خارجی مقایسه کیفیت خودروهای خارجی مقایسه خودروهای ایرانی با خارجی مقایسه مصرف سوخت خودروهای خارجی مقایسه خودروهای ایرانی و خارجی مقایسه خودروها خارجی مقايسه خودرو باما مقایسه خودرو در باما مقايسه خودرو در باما مقایسه خودروها باما مقایسه خودرو در سایت باما باما مقایسه خودرو ها مقایسه ماشینهای چینی در ایران مقایسه خودرو دنا با برلیانس مقایسه خودرو دنا با ال 90 مقایسه خودرو دنا با پژو پارس مقایسه خودرو دنا با سورن مقایسه خودرو دنا با رانا مقایسه خودرو دنا و پژو پارس مقایسه خودرو دنا و برلیانس مقایسه خودرو دنا با برلیانس H330 مقایسه خودرو دنا با 206 های چند چنده های تهران چنده های ایرانی چنده های ایران چند ضلعی های منتظم چندبیتی های عاشقانه چنده های تهرانی عکس های چندش اور پردازنده های چند هسته ای محیط های چند رسانه ای فیلم چنده های ایرانی چند ضلعی های منتظم سوم راهنمایی مساحت چند ضلعی های منتظم رسم چند ضلعی های منتظم کاربرد چند ضلعی های منتظم تعریف چند ضلعی های منتظم شکل چند ضلعی های منتظم روش رسم چند ضلعی های منتظم روش ترسیم چند ضلعی های منتظم ریاضی سوم راهنمایی چند ضلعی های منتظم عکس چنده های تهرانی عکس های چندش آور عکس های چندش اور خنده دار عکس هاي چندش آور عکس کیک های چندش اور عکس غذا های چندش اور دانلود عکس های چندش اور عکس های خیلی چندش اور عکس کیک تولد های چندش اور عکس سوسک های چندش آور عکس از کیک های چندش اور پردازنده های چند هسته ای چیست پردازنده های چند هسته ای موبایل پردازنده های چند هسته ای Doc پردازنده های چند هسته ای مقاله پردازنده های چند هسته ای نامتقارن پردازنده های چند هسته ای متقارن پردازنده های چند هسته ای.ppt پردازنده های چند هسته ایی پردازنده های چند هسته ای گوشی محیط های چند رسانه ای+pdf محیط های چند رسانه ای چیست محیط های چند رسانه ای پیام نور محیط های چند رسانه ای+جزوه محیط های چند رسانه ای Ppt محیط های چند رسانه ایی محیط های چند رسانه ای شیدائیان محيط هاي چند رسانه اي پروژه محیط های چند رسانه ای رنج قیمتی Ds6 وds5 رنج قیمتی گیتار رنج قیمت گیتار اون یا فور من یا اون این یا اون؟ مقایسه خودرو های چند رنج قیمتی پر مخاطب(3)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها