freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سازمان دیده‌بان حقوق‌بشر اعلام کرد حمله هوایی عربستان به یک مراسم تدفین در صنعا، به منزله ارتکاب جنایت جنگی است.

سازمان دیده‌بان حقوق‌بشر جنایت اخیر سعودی‌ها در صنعا را
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آسوشیتدپرس؛ سازمان دیده‌بان حقوق‌بشر روز پنجشنبه اعلام کرد حمله هوایی به اصطلاح ائتلاف تحت فرماندهی عربستان به یک مراسم تدفین در صنعا پایتخت یمن به منزله ارتکاب جنایت جنگی است و بقایای به دست آمده از موشک های شلیک شده در محل حمله نشان می دهد این موشک ها ساخت آمریکا بوده است. 

 دیده‌بان حقوق بشر روز پنجشنبه اعلام کرد تعداد زیادی از قربانیان این حمله را غیرنظامیان تشکیل می دهند. در این حمله که روز شنبه صورت گرفت هواپیماهای سعودی دو حمله هوایی به این مکان انجام دادند. در این مراسم قرار بود مقامات ارشد نظامی و امنیتی شرکت کنند. در این حمله بیش از 140 نفر کشته و بیش از 600 نفر دیگر نیز زخمی شدند. 

سارا لی ویتسون، مدیر بخش خاورمیانه این سازمان بر ضرورت تحقیق بین المللی درباره این «جنایت شنیع» تاکید کرد و گفت این حمله تنها یک مورد از فهرست بلند بالای نقض حقوق بشر به دست ائتلاف تحت امر عربستان است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶:۵ دیده شده : ۶۷بار نویسنده : admin

سازمان دیده بان حقوق بشر سازمان ديده بان حقوق بشر سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه سایت سازمان دیده بان حقوق بشر دیده بان حقوق بشر سازمان ملل سازمان دیده بان شفافیت و عدالت سفارت ایران در صنعا سفارت ایران صنعا سفارت جمهوری اسلامی ایران در صنعا شهر صنعا در یمن شهر صنعا یمن معماری شهر صنعا در یمن كشف قران در صنعا کشف قرآن در صنعا كشف قران در صنعاء هواپیمای ایران در صنعا هواپیمای ایرانی در صنعا هواپیما ایرانی در صنعا فرود هواپیمای ایرانی در صنعا هواپیمای ایرانی در فرودگاه صنعا فرود هواپیما ایران در صنعا هواپیمای ایرانی صنعا هواپیما ایران در صنعا هواپیمای ایران در فرودگاه صنعا هواپیمای ایران صنعا هواپیمای ایرانی فرودگاه صنعا فیلم هواپیمای ایرانی در صنعا خلبان ایرانی در صنعا فیلم خلبان ایرانی در صنعا خلبان ایرانی صنعا شجاعت خلبان ایرانی در صنعا خلبان ایرانی در فرودگاه صنعا فیلم شجاعت خلبان ایرانی در صنعا شجاعت خلبان ایرانی در فرودگاه صنعا انفجار در صنعا انفجار بمب در صنعا شیخ صنعان در شعر حافظ سازمان دیده‌بان حقوق‌بشر جنایت اخیر سعودی‌ها در صنعا را "جنایت جنگی" خواند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۲
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها