freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364612/31  زمان: 12:33  1395/07/22  بازدید: 764

نانی،‌ هافبک سابق منچستریونایتد مدعی شد که دیدار مقابل لیورپول برای شاگردان مورینیو بسیار تعیین کننده خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، کلوپ با لیورپول تا به اینجای کار نتایج بسیار خوبی کسب کرده و موفق شده آرسنال و چلسی را نیز شکست دهد. نانی که در حال حاضر در والنسیا توپ می‌زند و 6 دیدار از 11 تقابل با لیورپول را با پیروزی پشت سر گذاشته، تقابل شیاطین سرخ با شاگردان کلوپ را دیداری تعیین کننده دانست.


او گفت:" وقتی در چنین بازی حضور دارید انگیزه می‌گیرید. در لیگ شما را رو به جلو حرکت می‌دهد و باعث قدرت شما می‌شود. فرگوسن قبلا می‌گفت که این یک دیدار نیست بلکه یک چالش است. همه باید دیدارهایشان را مقابل رقبای اصلی ببرند. ما برای بازی کردن به زمین نمی‌رویم بلکه برای پیروزی می‌رویم. تمام توپ ها را باید برد،‌تمام تکل‌ها، تمام نبردها، و همه چیز را باید در این بازی برد. فوتبال آخرین چیزیست که مهم است. ما زیبا بازی نمی‌کردیم بلکه جنگنده بازی می‌کردیم."


نانی سپس به تمجید از فرگوسن پرداخت و گفت:" صد در صد فرگوسن بزرگترین مربی تاریخ لیگ برتر است. نحوه کار او استثنایی بود. نه فقط به خاطر جام‌هایی که برده بلکه نحوه آماده سازی تیم برای بازی و .. عالی بود. او انگیزه زیادی به ما می‌داد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴:۳۸ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

بازی رئال با لیورپول بازی رئال مادرید با لیورپول نتیجه بازی رئال مادرید با لیورپول ساعت بازی رئال مادرید با لیورپول نتیجه بازی رئال با لیورپول زمان بازی رئال با لیورپول ساعت بازی رئال با لیورپول بازی دیشب رئال با لیورپول خلاصه بازی رئال مادرید با لیورپول نتیجه بازی دیشب رئال مادرید با لیورپول لیورپول با رئال مادرید رئال با لیورپول رئال مادرید با لیورپول بازی چلسی با لیورپول نتیجه بازی چلسی با لیورپول بازی لیورپول با میلان خلاصه بازی لیورپول با میلان بازی منچستر با لیورپول نتیجه بازی منچسترسیتی با لیورپول نتیجه بازی منچستر با لیورپول ساعت بازی منچستریونایتد با لیورپول دانلود بازی منچستریونایتد با لیورپول خلاصه بازی منچستر سیتی با لیورپول بازی ریال با لیورپول نتیجه بازی ریال مادرید با لیورپول بازی لیورپول با منچسترسیتی نتیجه بازی لیورپول با چلسی بازی لیورپول با چلسی ترکیب چلسی با لیورپول بازی لیورپول با کریستال پالاس تعیین کننده به انگلیسی تعیین کنندههای اجتماعی سلامت تعیین کنندهای اجتماعی سلامت تعیین کننده جنسیت بچه تعیین کننده جنسیت جنین عوامل تعیین کننده جنسیت جنین عامل تعیین کننده جنسیت جنین عوامل تعیین کننده جنسیت فرزند تعیین کننده جنسیت نوزاد غذاهای تعیین کننده جنسیت جنین تعیین کننده های سلامت تعیین کننده های سلامتی کتاب تعیین کننده های اجتماعی سلامت تعیین کننده های اجتماعی موثر بر سلامت مرکز تحقیقات تعیین کننده های اجتماعی سلامت تعیین کننده ترین ارکان نظام از تعیین کننده ترین ارکان نظام کدام رکن است تعیین کننده جنسیت تعیین کننده جنسیت فرزند عوامل تعیین کننده جنسیت عامل تعیین کننده جنسیت عوامل تعیین کننده شخصیت است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم نانی: دیدار با لیورپول برای یونایتد تعیین کننده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها