freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


برخی منابع آگاه از تصمیم لغو فعالیت‌های کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ در ایالت ویرجینیا خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه ان بی سی نیوز، سه منبع آگاه اعلام کردند کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ – نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – در ایالت ویرجینیا تعطیل خواهد شد. 

بر این اساس، این تصمیم از سوی مرکز فرماندهی کمپین ترامپ در نیویورک گرفته شده است. دو نفر از کارکنانی که به طور مستقیم در تلاش‌های حزب جمهوریخواه در ایالت ویرجینیا همکاری داشته‌اند، این خبر را تایید کردند. 

یک منبع معتبر به ان بی سی گفت: کنار کشیدن کمپین انتخاباتی ترامپ از ایالت ویرجینیا نشان دهنده تلاش او برای اقدامات ضروری در کارزار انتخاباتی 4 ایالت دیگر است. این اقدام شامل تمرکز بر روی میدان‌های نبرد حیاتی برای اقبال او در انتخابات ماه نوامبر (آبان ماه) است. این چهار ایالت شامل: کارولینای شمالی، فلوریدا، پنسیلوانیا و اوهایو است. 

کری استوارت، رییس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ در ایالت ویرجینیا که پیشتر از سوی کمپین ترامپ اخراج شده بود، این اقدام را بسیار نابهنگام توصیف کرد. او در جلسه تصمیم‌گیری برای کنار کشیدن کمپین از ایالت ویرجینیا حضور نداشت؛ اما اعلام کرد از سوی یکی از افراد حاضر در جلسه از این روی داد باخبر شده است. 

استوارت می‌افزاید: من معتقدم اقدام برای کناره گیری کمپین در ایالت ویرجینیا پس از زحمات فراوان، صدها ساعت کار داوطلبانه و تلاش هزاران داوطلب، در زمان کنونی یک اقدام نابهنگام است. 

با این وجود، یکی دیگر از کارکنان کمپین ترامپ که خواست نامش فاش نشود، تاکید کرد این تصمیم هنوز نهایی نشده است. وی افزود: در جلسه درباره تغییر منابع صحبت به میان آمد. با این وجود، من نمی‌توانم به قطعیت درباره هر چیزی سخن بگویم. 

ایالت ویرجینیا دهه‌ها یکی از ایالت‌های طرفداران حزب جمهوریخواه محسوب می‌شد، ولی در انتخابات سال 2008 میلادی، باراک اوباما – نماینده حزب دموکرات – موفق شد در این ایالت پیروز شود. در بیشتر نظرسنجی‌ها انجام شده در ایالت ویرجینیا، دونالد ترامپ در فاصله‌ای کم از کلینتون قرار داشت؛ اما در نظرسنجی ماه گذشته این شکاف افزایش یافت.  
 
انتهای پیام/  

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰:۵ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin

ایالتی در امریکا ایالتی در امریکا با مرکز پیر ایالتی در امریکا با مرکزیت سانتافه ایالتی در امریکا با مرکزیت لینکلن ایالتی در امریکا با مرکز جکسون ايالتي در امريكا ایالت در امریکا نام ایالتی در امریکا ایالتی دوگانه در امریکا ایالتی در شرق امریکا ایالتی در هند ايالتي در هندوستان نام ایالتی در هند ایالتی در جنوب هند ايالتي در شمال شرقي هند ایالتی در شمال غربی هندوستان ایالتی در آلمان ایالتی در آلمان به مرکزیت شهر پوتسدام ایالتی در آلمان در جدول ایالتی در آلمان به مرکزیت پوتسدام ايالتي در آلمان ایالتی در پاکستان ایالتی در پاکستان سه حرفی ایالتی در پاکستان درحل جدول ایالتی در شمال شرقی برزیل ایالتی در شمال شرق برزیل ايالتي در شمال شرقي برزيل ايالتي در شمال شرق برزيل نام ایالتی در شمال شرقی برزیل ایالت شمال شرق برزیل مرکز ایالت سئارا در شمال شرقی برزیل مرکز ایالت سیارا در شمال شرقی برزیل ایالتی در بنگلادش ايالتي در بنگلادش نام ایالتی در بنگلادش ایالتی در آلبانی ایالتی در کشور آلبانی نام ایالتی در آلبانی دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی ایالتی در اسپانیا ایالتی در اسپانیا در جدول ایالتی در اسپانیا چهار حرفی ایالتی در اسپانیا با مرکز پامپلونا ايالتي در اسپانيا ایالتی در شمال اسپانیا ایالتی در جنوب شرق اسپانیا ایالتی در جنوب اسپانیا ایالتی در شمال شرق اسپانیا ایالتی در جنوب شرقی اسپانیا ایالتی در مرکز برزیل ايالتي در مركز برزيل ایالتی در اتازونی نام ایالتی در اتازونی ویرجینیا وولف ویرجینیا وولف Pdf ویرجینیا وولف داستان کوتاه ویرجینیا وولف جملات فیلم ویرجینیا وولف اشعار ویرجینیا وولف ویرجینیا راجی ویرجینیا کجاست ویرجینیا بیچ ویرجینیا راپی ویرجینیا ویلیامز ویرجینیا ستیر ویرجینیا ستیر Pdf نظریه ویرجینیا ستیر زندگینامه ویرجینیا ستیر خانواده درمانی ویرجینیا ستیر دانلود کتابهای ویرجینیا ستیر کتاب ویرجینیا ستیر رویکرد ویرجینیا ستیر بیوگرافی ویرجینیا ستیر دیدگاه ویرجینیا ستیر ویرجینیا مایو ویرجینیا تک ويرجينيا تك رتبه دانشگاه ویرجینیا تک کشتار دانشگاه ویرجینیا تک ویرجینیا گلف تعطیلی کمپین انتخاباتی ترامپ در ایالت ویرجینیا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها