freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، جلیل حسنی با تصریح اینکه سربازان امام زمان(عج) طی روزهای اخیر از تحرکاتی خرابکارانه مطلع شده و اقدامات گسترده اطلاعاتی را در دستور کار قرار دادند، گفت: قبل از مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی، این موضوع کشف شده و برخی از عوامل تروریست شناسایی شده بودند.

او با تصریح اینکه خطر این عملیات خرابکارانه که از خارج کشور هدایت می‌شد، تا حدی جدی بود که بنا به تاکید رئیس شورای تامین استان فارس، امکان تعطیل شدن برخی مراسم عزاداری وجود داشت، گفت: هدف تروریست‌ها انجام بمب‌گذاری و اقدامات خرابکارانه در چندین نقطه از شهر لار بود که بیشترین تجمع مردمی را در ایام عزاداری داشت.

وی با بیان اینکه اقدامات تامینی و امنیتی دقیق و گسترده‌ای در روزهای اخیر انجام و منجر به دستگیری تمام عوامل تروریست به همراه حدود 100 کیلوگرم مواد منفجره شد، گفت: تمام عوامل دستگیر شده غیرایرانی هستند و برنامه‌های خود را از خارج کشور دریافت کرده و هدایت می‌شدند.

فرماندار ویژه لارستان یادآور شد که در روزهای گذشته یکی از مهمترین اهداف مسئولان، حفظ امنیت شهر به لحاظ روانی بود، گفت: به استناد اعتراف برخی از تروریست‌های دستگیر شده، هدف دو نقطه از شهر لار بود و همین امر نگرانی مسئولان امنیتی و انتظامی را بیشتر می‌کرد لذا با توجه به جدی‌ بودن خطر، تمام نقاط شهرهای و روستاهای شهرستان لارستان توسط نیروهای بسیج و انتظامی با حساسیت کامل تحت پوشش قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اقدامات حفاظتی در نقاط مورد تهدید با دقت و حساسیت بیشتری پیگیری شد، گفت: حتی احتمال این خطر وجود داشت که با استفاده از وسایل نقلیه، تروریست‌ها هدف خرابکارانه خود را دنبال کنند لذا حلقه‌های حفاظتی لازم تشکیل و نقاط با دقت ویژه‌ای تحت نظارت قرار گرفت.

حسنی با قدردانی از نیروهای امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی و بسیج، گفت: عصر روز عاشورا، تمام عوامل تروریستی که با هدف انجام اقدامات خرابکارانه به این شهرستان وارد شده بودند، دستگیر شدند.

فرماندار ویژه لارستان، برگزاری مطلوب عزاداری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی را مدیون تلاش‌های انجام شده توسط تمام عوامل امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی، بسیجی و همچنین تدابیر دقیق اندیشیده شده از سوی اعضای شورای تامین شهرستان و استان دانست.

فرمانده سپاه لارستان نیز گفت: توطئه افراد فریب خورده که قصد عملیات تروریستی با هدف ایجاد ناامنی در مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان را داشتند در نطفه خنثی شد.

به گزارش ایسنا  سرگرد پاسدار امیر جاهدی فرمانده سپاه لارستان  نیز گفت: با عنایات خاص خداوند متعال و امام زمان (عج) و تلاش‌های شبانه روزی و مخلصانه نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی، بسیجیان و همچنین همکاری مردم شریف لارستان، توطئه افراد فریب خورده که قصد عملیات تروریستی و خرابکاری با هدف ایجاد ناامنی در مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان را داشتند در نطفه خنثی شد.

وی با بیان اینکه مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در امنیت کامل برگزار شد، گفت: با توجه به اهمیت تامین امنیت پایدار در لارستان بویژه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، برنامه ها و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفته بود.

به گزارش ایسنا، عصر دیروز (چهارشنبه) خبر دستگیری یک گروه تروریستی در استان فارس به همراه 100 کیلوگرم مواد منفجره، به نقل از وزیر اطلاعات، بر روی خروجی برخی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵:۳۸ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

تشریح جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تشریح جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تشریح جزئیات جریمه مشمولان غایب دستگیری تروریست ها در ایران دستگیری تروریست ها در تهران دستگیری تروریست ها دستگیری تروریست های تکفیری در تهران دستگیری تروریست های داعش در ایران دستگیری تروریست های سوریه دستگیری تروریست های داعش دستگیری تروریستهای دانشمندان هسته ای دستگیری تروریست ها در سوریه دستگیری تروریست های خوزستان دستگیری تروریستهای مهاباد دستگیری تروریستها در مهاباد دستگیری تروریستهای داعش دستگیری تروریستهای داعش در تهران دستگیری تروریستهای داعش درایران دستگیری تروریستهای داعشی در تهران دستگیری تروریستهای داعشی دستگیری تروریستهای سوریه دستگیری تروریستها در سوریه دستگیری تروریستها در خوزستان دستگیری گروه تروریستی در خوزستان دستگیری تیم تروریستی در خوزستان دستگیری گروهک تروریستی در خوزستان دستگیری تروریستهای سنندج تمسخر جنتی توسط فرمانداران تمسخر آیت الله جنتی توسط فرمانداران فرمانداری ویژه لارستان سایت فرمانداری ویژه لارستان فرماندار ویژه لارستان سایت فرمانداری ویژه لار فرمانداری ویژه لار تشریح جزئیات دستگیری تروریست‌ها توسط فرماندار ویژه لارستان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۷۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها