freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364660/34  زمان: 14:44  1395/07/22  بازدید: 759

کی روش بعد از بازی با کره جنوبی در صفحه اجتماعی اش برای تیم ملی جوانان در بازی های پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم ملی که علاقه ویژه ای به تیم ملی جوانان دارد و پیش از بازی با کره جنوبی ترتیب بازی دوستانه با تیم امیر حسین پیروانی را داده بود دور از ذهن نیست در روزهای آتی و در صورت صعود ایران از مرحله گروهی به بحرین برود و نظاره گر بازی تیم ملی جوانان باشد.


کی روش پیش تر با دعوت از نیما میرزازاد به اردوی تیم ملی علاقه خود را به تیم ملی جوانان نشان داد و چند باری در تمرینات تیم ملی جوانان حضور یافت و یا پذیرای ملی پوشان جوان بود. او حتی با امیر حسین پیروانی – سرمربی تیم ملی جوانان هم نشست خصوصی داشت و نقطه نظرات خود را در مورد تیم ملی جوانان به وی انتقال داد.


دور از ذهن نیست در صورت صعود ایران به جام جهانی کی روش چند بازیکن از تیم ملی جوانان را به اردوی تیم ملی فرا بخواند! به خصوص بازیکنانی چون سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در شرایطی به اردوی تیم ملی دعوت شدند که به تازگی بازی های قهرمانی آسیا در رده سنی جوانان را پشت سر گذاشته بودند.


البته باید به این نکته اشاره کرد کی روش پیش تر بر سر بازی های تیم ملی امید هم در مسیر صعود به المپیک حاضر شد اما کادر فنی این تیم علاقه ای به نزدیک شدن به کی روش نشان نداد. درست برخلاف امیر حسین پیروانی که در مورد کی روش می گوید او یک دفترچه گرانبهاست که ما ایرانی ها او را خوب ورق نمی زنیم.


تیم ملی زیر 19 سال ایران برای قهرمانی آسیا و صعود به جام جهانی زیر 20 سال به بحرین سفر کرده است. جام جهانی زیر 20 سال در سال 2017 در کره جنوبی برگزار می شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸:۳۷ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

کی روش کی روش و همسرش کی روش می ماند کی روش رفت کی روش ماندنی شد کی روش میماند یا میرود کی روش در رئال مادرید کی روش در برنامه نود کی روش چی شد کی روشن و همسرش کی روش و همسرش در شیراز كي روش و همسرش در كاخ گلستان کی روش و همسرش در اصفهان کی روش و همسرش در قطر کی روش و همسرش در تهران کی روش و همسرش در کاخ کی روش و همسرش در کاخ گلستان کی روش و همسرش در کاخ /عکس عکس کی روش و همسرش کی روش میماند یا نه کی روش می ماند یا خیر آیا کی روش میماند کی روش در ایران می ماند ایا کی روش در ایران می ماند کی روش رفتنی شد كي روش رفت کی روش رفت یا ماند کی روش رفتن کی روش رفت یا موند کي روش از ايران رفت چرا کی روش رفت آیا کی روش رفت کی روش از ایران رفت کی روش ماندنی شد یا نه کی روش در تیم ملی ماندنی شد کارلوس کی روش ماندنی شد ایا کی روش ماندنی شد کارلوس کی روش میماند یا میرود کی روش رئال مادرید کی روش سرمربی رئال مادرید کی روش مربی رئال مادرید کی روش و رئال مادرید کارلوس کی روش رئال مادرید نتایج کی روش در رئال مادرید کارنامه کی روش در رئال مادرید عملکرد کی روش در رئال مادرید کی روش برنامه نود حرفهای کی روش در برنامه نود صحبتهای کی روش در برنامه نود تعظیم کی روش در برنامه نود فیلم کی روش در برنامه نود حضور کی روش در برنامه نود سخنان کی روش در برنامه نود قرارداد کی روش چی شد کی روش چه شد کی روش اخراج شد تکلیف کی روش چی شد قرداد کی روش چی شد کارلوس کی روش چی شد تکلیف کارلوس کی روش چی شد در بحرین چه می گذرد درگیری در بحرین درگیری بحرین بحرین در زمان شاه واگذاری بحرین در زمان شاه بحرین در زمان رضا شاه بحرین زمان شاه جدایی بحرین از ایران در زمان شاه بحرین در خون کار در بحرین کار در کشور بحرین شرایط کار در بحرین وضعیت کار در بحرین اقامت در بحرین شرایط اقامت در بحرین اقامت بحرین داعش در بحرین داعش بحرین داعش بحرینی زندگی در بحرین زندگي در بحرين شرایط زندگی در بحرین درخت زندگی در بحرین هزینه زندگی در بحرین زندگی بحرین تظاهرات در بحرین تظاهرات بحرین تظاهرات ضد حکومتی در بحرین جنایات در بحرین جنایات بحرین جنایت در بحرین جنایات وهابیت در بحرین تصاویر جنایات در بحرین جنایات ال خلیفه در بحرین کی روش در بحرین!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها