freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":سرمربی بارسلونا از این که اطلاعات خصوصی تیم او در رسانه‌ها فاش می‌شود ناراحت و به دنبال پیدا کردن کسی است که این اطلاعات را در اختیار روزنامه‌ها قرار داده است.

بارسلونا بعد از پایان رقابت‌های ملی، برنامه سختی پیش‌رو دارد. آنها که در آخرین دیدار برابر سلتاویگو شکست خوردند، در لالیگا باید با دپورتیوو لاکرونیا دیدار کنند. در ادامه دیدار سختی هم در لیگ قهرمانان اروپا خواهند داشت و باید با منچسترسیتی دیدار کنند که هدایت آن در دست پپ گواردیولا است.

در روزهای گذشته، اطلاعات زیادی از نحوه بازی و سیستم بارسلونا در رسانه‌ها منتشر شد که موجب ناراحتی و برآشفتگی لوییس انریکه شده است. این اطلاعات بدون خواست انریکه در رسانه‌های اسپانیایی منتشر شده است.

انریکه که از فاش شدن اطلاعات خصوصی و محرمانه تیم او در روزنامه‌ها ناراحت است، منتظر این است تا خائن یا جاسوس بارسلونا را در تیم پیدا کند. شاید عضوی از تیم مربیگری بارسلونا، در فاش کردن این اطلاعات نقش داشته است.

البته خود انریکه نیز می داند که در این برهه از زمان نباید خیلی وقت را تلف کرد و به فکر پیدا کردن جاسوس بود. آن هم به این خاطر که بارسایی‌ها دیدارهای سختی را در هفته‌ پیش‌رو در انتظار خود می بینند.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳:۴۴ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

انریکه بهترین اهنگ بهترین اهنگهای انریکه بهترین اهنگ انریکه ایگلسیاس بهترین اهنگای انریکه اسم انریکه به انگلیسی بهترینهای انریکه بهترینهای انریکه ایگلسیاس دانلود بهترینهای انریکه آهنگ انریکه به زبان فارسی دانلود آهنگ انریکو به زبان فارسی دانلود اهنگ انريكه به زبان فارسي دانلود آهنگ باور کن انریکه به زبان فارسی آهنگ انریکو به زبان فارسی آهنگ جدید انریکو به زبان فارسی اهنگ انریکه به نام Bailando دانلود آهنگ انریکه به نام Bailando آهنگ جدید انریکه به نام Bailando دانلود آهنگ انریکو به نام Bailando دانلود آهنگ انریکه ایگلسیاس به نام Bailando دانلود آهنگ اسپانیایی جدید انریکه به نام Bailando دانلود آهنگ جدید انریکه ایگلسیاس به نام Bailando دانلود آهنگ انریکه به نام Bailando Mp3 معنی آهنگ انریکه به نام Bailando بیوگرافی انریکه به زبان انگلیسی زندگینامه انریکه به زبان انگلیسی بیوگرافی انریکو به زبان انگلیسی بیوگرافی انریکه ایگلسیاس به زبان انگلیسی آهنگ انریکه به نام بایلاندو دانلود آهنگ انریکه به نام بایلاندو اهنگ جدید انریکه به نام بایلاندو دانلود آهنگ انریکو به نام بایلاندو دانلود اهنگ انریکه ایگلسیاس به نام بایلاندو دانلود اهنگ انریکو به نام Bailando زندگينامه انريكه به زبان انگليسي بارسلونا در فیس بوک بارسا فیس بوک بارسلونا در کدام کشور است بارسلونا تیم کدام کشور است بارسلونا برای کدام کشور است بارسلونا کدام کشور است بارسلونا در اسرائیل بارسا در اسرائیل بارسلونا اسرائیل بازیکنان بارسلونا در اسرائیل تیم بارسلونا در اسرائیل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا 2015 قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا تعداد قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه بازی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا جشن قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا برنامه بازیهای بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا اولین قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا در فلسطین بارسلونا فلسطین بارسا در فلسطین تیم بارسلونا در فلسطین بارسلونا در ایران فروشگاه بارسلونا در ایران بارسلونا ایران کانون هواداران بارسلونا در ایران سایت باشگاه بارسلونا در ایران سایت هواداران بارسلونا در ایران مدرسه فوتبال بارسلونا در ایران آکادمی فوتبال بارسلونا در ایران باشگاه هواداران بارسلونا در ایران سایت طرفداران بارسلونا در ایران بارسلونا در جام حذفی قهرمانی بارسلونا در جام حذفی بازی بارسلونا در جام حذفی بارسلونا جام حذفی قهرمانی بارسا در جام حذفی بازی بارسا در جام حذفی نتیجه بازی بارسلونا در جام حذفی جشن قهرمانی بارسلونا در جام حذفی بازی بعدی بارسلونا در جام حذفی بازی دیشب بارسلونا در جام حذفی بارسلونا در اسراییل بارسلونا در اپارات بارسلونا اپارات بارسا در اپارات برد بارسلونا در اپارات نیمار در بارسلونا اپارات بارسلونا در سال 2006 ترکیب بارسلونا در سال 2006 بازیکنان بارسلونا در سال 2006 سرمربی بارسلونا در سال 2006 بارسلونا سال 2006 اسامی بازیکنان بارسلونا در سال 2006 انریکه به دنبال پیدا کردن جاسوس در بارسلونا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها