freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364663/31  زمان: 15:50  1395/07/22  بازدید: 374

دینو زوف، اسطوره فوتبال ایتالیا معتقد است که هنوز هیچ چیز در این فصل سری آ قطعی نیست و ناپولی می‌تواند به یوونتوس برسد.

به گزارش "ورزش سه"، زوف برای هر دو باشگاه در طول دوران فوتبالش گلری کرده و معتقد است که ششمین قهرمانی پیاپی یوونتوس از حالا قطعی نیست.


او در پاسخ به اینکه آیا رقابت برای اسکودتو تمام شده گفت:" آرام باشید، هنوز هیچ چیز تمام نشده است. همانطور که می‌دانیم، ساری دوست دارد با کلمات بازی کند. این بخشی از استراتژی اوست که فشار را از تیمش بردارد. همانطور که حدس می‌زنم،‌گابیادینی  جای میلیک را خواهد گرفت و ناپولی دوباره به کورس قهرمانی بازخواهد گشت. 4 امتیاز زیاد است ولی خیلی هم نه. ماه اکتبر تعیین کننده است و باید ببینیم چه خواهد شد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲:۱۳ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست یعنی چه؟ به پايان آمد اين دفتر حكايت همچنان باقي است به پایان امد این دفتر حکایت همچنان باقی است به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی یعنی چه معنی به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است معنی به پایان آمد این دفتر معنی به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست مفهوم به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است معنی به پايان آمد اين دفتر حكايت همچنان باقي است به پایان فکر نکن به پایان فکر نکن اندیشیدن به پایان به پایان رساندن به پایان رساندن در جدول به پايان رساندن به پایان رساندن مذاکره معنی به پایان رساندن به پایان آمد این دفتر به پایان آمد به پایان آمدیم دفتر به پایان آمد این به پایان آمدیم دفتر حکایت به پايان آمد به پایان رسیدن قرارداد ترکمنچای به پایانم کشاند آغاز تو رمان به پایانم کشاند آغاز تو دانلود رمان به پایانم کشاند اغاز تو دانلود رمان به پایانم کشاند آغاز تو Pdf دانلود کتاب به پایانم کشاند آغاز تو خواندن رمان به پایانم کشاند آغاز تو به پایان آمدیم دفتر حکایت همچنان باقیست به پایان رسیدن دنیا تاریخ به پایان رسیدن دنیا تعبیر خواب به پایان رسیدن دنیا دانلود فیلم به پایان رسیدن دنیا زمان به پایان رسیدن دنیا فیلم به پایان رسیدن دنیا زمان دقیق به پایان رسیدن دنیا شایعه به پایان رسیدن جهان به پایان رسیدیم به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز به پایان رسیدیم نکردیم آغاز به پایان رسیدیم اما نکردیم به پایان رسیدیم اما به پایان رسیدیم اما نکردیم پرواز به پايان رسيديم اما نكرديم آغاز به پایان رسیدم آنگاه به پایان رسیدیم کتاب آنگاه به پایان رسیدیم متن شعر به پایان آمد این دفتر دستهامان نرسیده است بهم دستهامان نرسیده است به هم به ایمان نرسیده است زوف: رقابت برای اسکودتو به پایان نرسیده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها