freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ورود تاکسی‌های خودران و اعتماد مردم به این وسایل نقلیه سبب می‌شود تا نیازی به جابه‌جایی با خودروی شخصی احساس نشود و این موضوع می‌تواند عاملی برای افزایش فضای عمومی و همچنین کاهش پارکینگ‌ها و جایگزینی این فضاها با محلی برای کسب و کار جدید باشد. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید.

بهره‌گیری از خودروهای خودران برای افرادی که در‌آمد خود را از راه رانندگی کسب می‌کنند ناخوشایند است ولی جان زیمر(بنیانگذار Lyft) در پاسخ به نگرانی این افراد می‌گوید که با ورود این خودروها و انجام طرح نهایی در سال ۲۰۲۵ مشاغل جدیدی ایجاد خواهند شد.

همچنین زیمر در پیامی گفت که آمریکا کسب و کار از طریق حمل و نقل را از میان خواهد برداشت. وی در ادامه افزود که این کشور دارای پارکینگ‌هایی با مجموع مساحت ۶۰۰۰ مایل مربع یعنی مساحتی بیش از Connecticut است.

موضوعی که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از عواملی است که سبب شد تا این شرکت قراردادی به ارزش ۵۰۰میلیون دلار با شرکت GM در راستای تولید خودروهای خودران در اوایل امسال منعقد کند. زیمر به این نکته نیز اشاره کرد که اگر شما ساکن یکی از دو شهر سانفرانسیسکو یا فینیکس هستید قطعا تا کنون شاهد تردد این خودروها در سطح جاده و خیابان‌ها بوده‌اید و تا ۵ سال آینده شاهد خودروهای خودران بیشتری در سطح شهر خواهید بود که اکثریت وسایل نقلیه را شامل شده‌اند.

خودران

زیمر همچنین در پاسخ به تمسخر این سیستم توسط برخی از مردم، به محصول شرکت نت‌فلیکس اشاره کرد که DVD را منسوخ می‌کند و شما هر موزیک و یا فیلمی را می‌توانید بدون خرید DVD در آن مشاهده کنید و شرکت اسپاتیفای که به همین ترتیب معنای مالکیت mp3 و CD را بی معنی می‌کند.

در نهایت ما شاهد خودروهایی مشترک برای مردم خواهیم بود که وظیفه‌ی حمل و نقل را به عهده خواهند داشت یعنی به همان ترتیب که زیمر به آن اشاره کرد.

او همچنین به طراحی خودرویی پرداخته که محدودیت طی مسافت ندارد که این یک طرحی نسبتا آشنا برای هوادارن  Lyft است و توسط آن می‌توان به یک سفر بیمه شده‌ی آخر هفته رفت.

به گفته‌ی وی یکی دیگر از مزایای این سیستم تنوع در وسیله‌ی نقلیه‌ایست که شما از آن استفاده می‌کنید یعنی بنا به نیازتان می‌توانید خودروی مورد نظر را انتخاب کنید.

روند خرید خودرو تا سال ۲۰۲۵ به صورت خرید DVD در سال‌های اخیر خواهد بود.

خودران

ایلان ماسک نیز به تازگی طرحی را برای دارندگان خودروهای تسلا ارائه داده است که بر طبق آن دارندگان این خودروها در زمانی‌ که از خودروی خود استفاده نمی‌کنند می‌توانند آن را به اشتراک بگذارند ولی زیمر با این طرح موافق نیست و می‌گوید شاید شما نخواهید تا خودرویتان را در اختیار غریبه‌ها بگذارید و او با واگذاری خودروهای خودران به بخش خصوصی این مشکل را نیز حل کرده است.

در ادامه زیمر به این مطلب نیز اشاره می‌کند که از ۵ تا ۱۰ سال آینده شاهد دو گونه خودرو در خیابان‌ها خواهیم بود که یکی خودروهای خودران و دیگری خودروهایی با راننده که اصطلاحا به این سیستم، شبکه‌ی هیبریدی می‌گوییم. در ابتدا پروژه‌ی خودروهای خودران Lyft در محدوده‌ی یک شهر و با سرعت محدود و در آب و هوای خشک(بدون بارندگی برف و باران) مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

وی در جواب این نگرانی که با اجرای این طرح، رانندگان شغل خود را از دست می‌هند گفت که با اجرای این طرح و در اختیار قرار دادن خودرو توسط مردم، تقاضا نیز بالا می‌رود. وی اضافه کرد که با پیشرفت این تکنولوژی دارندگان خودروهای خودران، خودروهایشان را در اختیار قرار خواهند داد.

در شرایط خاص آب و هوایی مانند برف و باران نیز سیستم خودران غیر فعال شده و هدایت خودرو توسط رانندگان صورت می‌پذیرد. 

زیمر در وبلاگ خود، Uber  را رقیب خود معرفی می‌کند که این شرکت هم‌اکنون در پیتزبورگ مشغول به فعالیت است. در حال حاضر خودروهای خودران به راننده نیز نیازمندند تا در مواقع اضطراری کنترل خودرو را در دست بگیرند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰:۱۵ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

حذف سهمیه خودروهای عمومی حذف سهمیه بنزین خودروهای عمومی حذف سهمیه سوخت خودروهای عمومی حذف سهمیه بنزین خودروهای فرسوده حذف سهمیه بنزین خودروهای شخصی حذف سهمیه بنزین 400 تومانی خودروهای شخصی حذف بنزین خودروهای شخصی حذف بنزین خودروهای بالای 1800 حذف سهمیه بنزین خودروهای بالای 1800 حذف بنزین خودروهای عمومی حذف تعرفه خودروهای هیبریدی حذف تعرفه واردات خودروهای هیبریدی حذف تعرفه واردات خودروهای برقی و هیبریدی حذف تعرفه واردات خودروهای الکتریکی و هیبریدی حذف تعرفه خودروهای برقی حذف تعرفه واردات خودروهای برقی تعرفه واردات خودروهای برقی و هیبریدی حذف شد تارنمای شخصی مهدی اکبری تارنمای شخصی حاج مهدی اکبری سایت شخصی حاج مهدی اکبری تارنمایی شخصی مهدی اکبری تارنمای شخصی مهدی مختاری سایت شخصی مهدی مختاری وب سایت شخصی مهدی اکبری تارنمای شخصی علی فلاحی راد سایت شخصی حاج مهدی مختاری تاریخچه شخصی کاترین گراهام کتاب تاریخچه شخصی کاترین گراهام دانلود تاریخچه شخصی کاترین گراهام دانلود کتاب تاریخ شخصی کاترین گراهام کتاب تاریخچه شخصی از کاترین گراهام دانلود کتاب تاریخچه شخصی از کاترین گراهام تارنمای شخصی دکتر کاوه عباسی شخصی سازی تانگو آموزش شخصی سازی تانگو شخصی سازی در تانگو عکس شخصی تابلو فرش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش دستباف سوابق بیمه شخصی تامین اجتماعی سابقه بیمه شخصی تامین اجتماعی سوابق انفرادی بیمه تامین اجتماعی جهان تا سال ۲۰۲۵ دانلود کتاب جهان تا سال ۲۰۲۵ حذف خودروهای شخصی تا سال ۲۰۲۵

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها