freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364701/7  زمان: 18:16  1395/07/22  بازدید: 30

کاپیتان صنعت نفت می گوید رقابت های لیگ برتر خیلی سخت است و در حال حاضر امتیازات به هم نزدیک است و یک تیم می تواند با کسب یک برد نتیجه را تغییر دهد.

به گزارش "ورزش سه"، حسین بغلانی رقابت های دسته اول و لیگ برتر را با توجه به دیدارشان با پیکان اینطور مقایسه می کند: لیگ برتر یعنی لیگ حرفه ای، مسابقه دادن در لیگ برتر خیلی با لیگ دسته اول فرق می کند. تیم ها در رقابت های سطح پایین تر تنها برای قهرمانی و صعود به لیگ برتر و بقا می جنگند اما این موضوع در لیگ برتر طور دیگری است و به طبع این مسابقات خیلی حرفه ای تر است.


او در ادامه افزود: درست است ما رتبه چهارم جدول قرار داریم و پیکان هشتم است اما امتیازات خیلی نزدیک به هم است، یک بازی و یک برد نتایج و امتیازها را دستخوش تغییر می دهد و باعث می شود تیمی که در بالای جدول قرار دارد را به سمت پایین سوق می دهد.


وی در خصوص دیدار با پیکان هم گفت: پیکان تیم پرمهره ای است علاوه بر آن بازیکنان باتجربه خوبی در آنجا توپ می زنند اما تیم ما هم جوان است و حرف های زیادی برای گفتن دارد در واقع آنها در این رقابت ها برای اینکه نشان دهند چه هدف بزرگی را در سر دارند مقابل حریفان به میدان می روند.


بغلانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اسکلت اصلی صنعت حفظ شده و در مقابل پیکان دستخوش تغییرات شده گفت: این موضوع بر می گردد به هوش و ذکاوت فنی مدیران و کادرفنی باشگاه و تیم؛ به نظرم بازیکنان و مجموعه یک تیم هرچقدر بیشتر کنار هم باشند هماهنگ تر بازی می کنند و این سیاست باشگاه صنعت بود که اسکلت اصلی دست نخورده باشد. اعتقاد آقای دست نشان این بود که کسانی که در لیگ دسته اول بودند توان حضور در رقابت های لیگ برتر را دارند که خوب کار کنند و همین هم شد. خدا را شکر در رتبه چهارم جدول حضور داریم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳:۳ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

نفت از چه تشكيل شده است؟ نفت از چه موادی تشکیل شده است نفت چگونه تشکیل شده است؟ نفت از چه چیزی تشکیل شده است نفت آزما نفت آزمای ایرانیان نفت آزما ایرانیان آزمایشگاه نفت آزمایشگاه نفت مهندسی شیمی آزمایشگاه نفت دانشگاه شریف آزمایشگاه نفت پارس آزمايشگاه نفت آزمایشات نفت آزمایشگاه نفت ویسکوزیته نفت از کجا بخریم نفت از کجا بخرم نفت از چیست نفت از چی درست شده نفت از چه درست شده نفت از چه چیزی درست شده نفت چگونه درست شده است نفت چگونه درست شده نفت از چی درست میشه نفت از چه چیزی تشکیل شده نفت از چی تشکیل شده نفت از چه تشکیل شده نفت از چه موادی تشکیل شده نفت چگونه تشکیل شده دستگیری ذکاوت دستگیری ابراهیم ذکاوت ابراهیم ذکاوت دستگیر شد نشان استاندارد نشان استاندارد ایران نشان استاندارد ملی ایران نشان استاندارد چیست؟ نشان استاندارد افغانستان نشان استاندارد ملی نشان استاندارد اروپا نشان استاندارد جهانی نشان استاندارد به انگلیسی نشان استاندارد اتحادیه اروپا انجمن نشان استاندارد ایران انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران نشان استقلال نشان استقلال تهران نشان عالی استقلال عکس نشان استقلال عکس های نشان استقلال علامت استاندارد ملی ایران نشان استندرد افغانستان نشان است که بود بدان مهرو نشان است که بود مهر و نشان است که بود حقه مهر بدان مهرو نشان است که بود بغلانی: نتایج نفت از ذکاوت دست نشان است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۵۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها